Czerwone Gitary - Epitafium dla Krzy tekst piosenki - Teksciory.pl

Czerwone Gitary: Epitafium dla Krzy

Tekst piosenki

Brak wideo

Czerwone Gitary

Teksty: 204 Tłumaczenia: 0 Wideo: 17

Tekst piosenki

Czerwone Gitary: Epitafium dla Krzy

W sześciu strunach zaklęta muzyka,W sześciu strunach czułość i ból,W sześciu strunach swe niebo zamykał,Z nad mazurskich jezior i pól...W sześciu strunach wpisane marzenia,W sześciu strunach radość i gniew,W sześciu strunach rockowy poematI ta miłość do jednej z Ew...A życie kochał, jak szalony,Razem z jesienią szedł przez park,Świtem słowiki szczęścia gonił,Nad białym krzyżem schylił kark... Cumował w portach ludzkich marzeń,Zachłannie kochał, szybko żył,Czasem go spytał ktoś przy barze,No, powiedz stary, gdzieś ty był...W sześciu strunach zaklęta muzyka... Zbyt szybko doszedł do tej bramy, Za którą nie ma innych dróg, Nawet nie zdążył wziąć gitary, Pewnie by zabrał, gdyby mógł... Nie wyśpiewana życia puenta, Ostatnia coda wielkiej gry, Wystarczy nutek, by pamiętać, Że był tu taki ktoś, jak Ty...
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Czerwone Gitary: Epitafium dla Krzy

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Czerwone Gitary: Epitafium dla Krzy

 

Skomentuj tekst

Czerwone Gitary: Epitafium dla Krzy

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • MANY BAGNO
  „Nocą na spontanie z butami po dywanie gdzie dopiero 6 a my ziomek mamy banie my mamy dance, dance ty mała lej, lej i nie mów nie, nie bo dziś bawimy się 1, 2, 3 nocą na spontanie z butami po”
 • AJAJAJ (ft. Szymi Szyms) OsaKa
  „Jadę jakbym miał za chwilę tutaj zejść Jadę jakby to był mój ostatni dzień Jadę jakby mi odjebał ten mój fejm Jadę jakbym miał na koncie parę zerrrrr Aj jajajajajaj, bang! Aj jajajajajaj, bing! ”
 • Anyone Sara Egwu James
  „I tried to talk to my piano I tried to talk to my guitar talked to my imagination confided into alcohol I tried and tried and tried some more told secrets ‘til my voice was sore tried of empty c”
 • Lodospady (ft. Michał Szczygieł) Pawbeats
  „Na nic droga ułożona w snach Gdy co chwilę kusi mnie Tyle wyszukanych kłamstw A ty stale wzrok kierujesz w dal I przez myśl nie przejdzie ci By po mojej stronie stać Tak mija każdy dzień Ten”
 • This Is Heaven Nick Jonas
  „At the gate coming side And know that it’s late But i am here because Your body my motivation let’s keeping talk What if we found a way to get close Without fears Keep in mind we’re escaping”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • w sześciu strunach zaklęta muzyka
 • w sześciu strunach radości

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Epitafium dla Krzy - Czerwone Gitary, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Epitafium dla Krzy - Czerwone Gitary. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Czerwone Gitary.