Czesław Niemen: Czas jak rzeka

Tekst piosenki

Brak wideo

Czesław Niemen

Teksty: 74 Tłumaczenia: 1 Wideo: 20

Tekst piosenki

Czesław Niemen: Czas jak rzeka

Gdzie modra rzeka niesie wody swe, tam słońca blask ujżałem pierwszy raz, nad brzegiem jej spędziłem tyle chwil, że dziś bez rzeki smutno mi, tam każdy dzień to skarb dziś mój jedyny skarb. Choć czas jak rzeka jak rzeka płynie, unosząc w przeszłość tamte dni, choć czas jak rzeka jak rzeka płynie, unosząc w przeszłość tamte dni, Do dni dzieciństwa wraca moja myśl, w marzeniach moich żyje rzeka ta, tak bardzo chciałbym być nad brzegiem jej więc niech wspomnienie dalej trwa tam każdy dzień to skarb dziś mój jedyny skarb. Choć czas jak rzeka jak rzeka płynie...
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Czesław Niemen: Czas jak rzeka

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Czesław Niemen: Czas jak rzeka

Skomentuj tekst

Czesław Niemen: Czas jak rzeka

Komentarze: 1

Sortuj

~Gość ( 3 kwietnia 2019, 11:21)
Re: Czesław Niemen - Czas jak rzeka
w tekście widnieje rażący błąd językowy: "ujżałem ". Normalnie aż wali po oczach.

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • The Tower (piosenka na Eurowizja 2024) Luna
  „Luna prezentuje piosenkę "The Tower" - propozycja do Konkursu Piosenki Eurowizji 2024. Premiera 24 stycznia 2024 r. Looking for a miracle Waiting for a sun to catch me I’ve gotta find a way back”
 • Nasz Czas TEENZ
  „TEENZ prezentuje utwór "Nasz Czas". Zaczynamy projekt ja jak zawsze dobrze ubrany kiedyś byłem spięty tak jak struna mojej gitary dziś co by nie było zawsze jestem wyluzowany najważniejsze są”
 • Cała sala śpiewa! Siostry Grabowskie, sanah
  „Uuu, na dancing sama szłam Uuuuu, jak gdyby nigdy nic Uuuuuu, pamięć jak sito mam Uuuu, i to plus na dziś W życiu mym nie same róże A szafa gra Ktoś tam wysoko w górze Chyba o mnie dba Ja c”
 • Co ja robię tu Lanberry
  „Dzisiaj znowu nad Warszawą, wisi parę ciemnych chmur. Myślami zawieszona, ciągle tone w tych ramionach, męczy mnie zepsuty mood. Pora zmierzyć sobie puls, i odpuścić może już. Jesteś ciągle ”
 • Ballada Lunaria
  „Uciekamy jak najdalej od Tego, czego nie chce widzieć świat Gdy wokoło każdy boi się Czy jutro będzie lżej Gdzie to dobro, które było w nas Wszystko poszło w piach Po co była w nas ta złość ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • czas jak rzeka tekst
 • słowa piosenki czas jak rzeka
 • czas jak rzeka niemen tekst
 • czas jak rzeka
 • czas jak rzeka niemen

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Czas jak rzeka - Czesław Niemen, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Czas jak rzeka - Czesław Niemen. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Czesław Niemen.