De Mono: Gdy nadejdzie noc

Tekst piosenki

Brak wideo

De Mono

Teksty: 116 Tłumaczenia: 0 Wideo: 33

Tekst piosenki

De Mono: Gdy nadejdzie noc

Hej co ty tu robisz Chcesz przejść na drugą stronę ja też tam idę Podaj mi dłoń Sobie już nie zaszkodzisz Być gorzej już nie może więc chodźmy stąd Gdy nadejdzie noc Gdy niemożliwe stanie się prawdziwe A nieprawdziwe stanie się możliwe Uwolnisz się od paranoi żeby wolnym być Hej co ty tu robisz Nie muszę pytać bo dobrze wiem Wiem że się nie boisz I chociaż jesteś jeszcze bardzo młody Dobrze znasz koszmarny sen Gdy niemożliwe stanie się prawdziwe A nieprawdziwe stanie się możliwe Uwolnisz się od paranoi żeby wolnym być Chcesz przejść na drugą stronę Ja też tam idę podaj mi dłoń Sobie już nie zaszkodzisz Być gorzej już nie może więc chodźmy stąd Gdy nadejdzie noc Hej co ty tu robisz Nie muszę pytać bo dobrze wiem Wiem... Żeby wolnym być
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

De Mono: Gdy nadejdzie noc

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

De Mono: Gdy nadejdzie noc

Skomentuj tekst

De Mono: Gdy nadejdzie noc

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Post Dawid Podsiadło
  „Czy ona z nim spała Czy było bara-bara Wielce ciekawi mnie Post Czy staję na zakazach Czy płaci każdy mandat Na pewno nie Post Czy płaci alimenty Kupuje im prezenty Nie wydaje mi się Po”
 • Jest tylko teraz (Męskie Granie Orkiestra 2022) Bedoes, Krzysztof Zalewski, Kwiat Jabłoni
  „W moich oczach strach jak w twoich Wiem, że się boisz więc mnie złap za dłoń i Rozświetlimy noc i niech blask nas chroni Bo nam nie brak serca, nawet gdy brak naboi Słuchaj Nie ma co się bać! ”
 • Wyglądasz Idealnie SKOLIM
  „Dla mnie Zatańczysz teraz dla mnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Oj tak ładnie Ładnie Bujaj się tak ładnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Hej, piękna kręć d”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • In Corpore Sano (Serbia - Eurowizja 2022) Konstrakta
  „Onas eroproc ni somrefne snem Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? (Koja li je tajna?) Mislim da u pitanju je ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • de mono gdy nadejdzie noc tekst
 • Hej co ty tutaj robisz... Tekst piosenki

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Gdy nadejdzie noc - De Mono, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Gdy nadejdzie noc - De Mono. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - De Mono.