Dka: Ju

Tekst piosenki

Brak wideo

Dka

Teksty: 111 Tłumaczenia: 0 Wideo: 48

Tekst piosenki

Dka: Ju

Ludzie pozbawieni marzeń już poszli Kto ich teraz w swych kątach zagości Nie wiem, nie będę wiedział co z tym Choć mówię o tym i nagrywam na nośnik Już wiem za to, jak to się skończy Bóg zło kiedyś w końcu wykończy Uwierz w to, bo sam tak skończysz Wiara wszystkich powinna złączyć Po to są, nie byś je sączył Po to jest to, byś to zaczął, a nie kończył Ale idę dalej, widzę samych swoich Oświetlone głowy, modlitwa ich koi Zrozumieli w końcu o co tutaj chodzi Poskładali myśli, co się tu robi Już wiem za to, jak to się skończy Bóg zło kiedyś w końcu wykończy Uwierz w to, bo sam tak skończysz Wiara wszystkich powinna łączyć Po to są, nie byś je sączył Po to jest to, byś to zaczął, a nie kończył Kit z tym, że jestem samotny Że podatny, otwarty, ulotny Widząc świat, widzę wszystko odwrotnie Otwórz oczy, to samo ponownie Staram się walczyć głową i ciałem Żeby to tu zniknęło na stałe Ciężko to przełknąć, ciężko się najeść Dobrym słowem i boskim darem Wierz co, wiesz, bierz co chcesz Daj coś od siebie, daj to też Niech zabrzmi to ten śpiew to wiesz Ej będzie nas więcej, już więcej nas jest Już wiem za to, jak to się skończy Bóg zło kiedyś w końcu wykończy Uwierz w to, bo sam tak skończysz Wiara wszystkich powinna łączyć Po to są, nie byś je sączył Po to jest to, byś to zaczął, a nie kończył Kit z tym, że jestem samotny Że podatny, otwarty, ulotny Widząc świat, widzę wszystko odwrotnie Otwórz oczy, to samo ponownie Teraz mam pustkę, już nie wiem co mówić Uwiń się szybciej, ktoś mi tu mówi Kończę nie kończąc, początku nie zgubisz Zawsze kontroluj, to co lubisz Już wiem za to, jak to się skończy Bóg zło kiedyś w końcu wykończy Uwierz w to, bo sam tak skończysz Wiara wszystkich powinna łączyć Po to są, nie byś je sączył Po to jest to, byś to zaczął, a nie kończył Kit z tym, że jestem samotny Że podatny, otwarty, ulotny Widząc świat, widzę wszystko odwrotnie Otwórz oczy, to samo ponownie -A ty nie było by lepiej jakby było bez kitu niżej? Bo by było bardziej tak zgrane z tym z tym, z tym co tam leci z tyłu i w ogóle -To spróbujemy -Ykhm -Aha ty chcesz... -Ale ja nie słyszę jak ja śpiewam -Oooo -Dobra już wiem po jakich słowach mam to ten. Jak to było? -Tak o? -No
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Dka: Ju

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Dka: Ju

Skomentuj tekst

Dka: Ju

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Przybieżeli do Betlejem pasterze Kolędy
  „Przybieżeli do Betlejem pasterze, Grając skocznie Dzieciąteczku na lirze. Chwała na wysokości, chwała na wysokości, a pokój na ziemi. Oddawali swe ukłony w pokorze Tobie z serca ochotneg”
 • Cicha noc Kolędy
  „Cicha noc, święta noc, Pokój niesie ludziom wszem, A u żłóbka Matka Święta Czuwa sama uśmiechnięta Nad dzieciątka snem , Nad dzieciątka snem. Cicha noc, święta noc, Pastuszkowie ”
 • Nie miały aniołki choinki na święta Kolędy
  „1.Nie miały aniołki choinki na święta, o choince dla nich nikt tam nie pamiętał. Popatrzyły się na siebie, wywierciły dziurę w niebie ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho! 2.Złapały za czubek naj”
 • Lulajże Jezuniu Kolędy
  „Lulajże Jezuniu, moja Perełko, Lulaj ulubione me Pieścidełko. Lulajże Jezuniu, lulaj, że lulaj A ty go matulu w płaczu utulaj Zamknijże znużone płaczem powieczki, Utulże zemdlone łkaniem ustecz”
 • Bóg się rodzi, moc truchleje Kolędy
  „Bóg się rodzi, moc truchleje, Pan niebiosów obnażony; Ogień krzepnie, blask ciemnieje, Ma granice nieskończony. Wzgardzony okryty chwałą, Śmiertelny Król nad wiekami; A Słowo Ciałem się stało ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Ju - Dka, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Ju - Dka. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Dka.