Dka: Ju

Tekst piosenki

Brak wideo

Dka

Teksty: 97 Tłumaczenia: 0 Wideo: 34

Tekst piosenki

Dka: Ju

Ludzie pozbawieni marzeń już poszli Kto ich teraz w swych kątach zagości Nie wiem, nie będę wiedział co z tym Choć mówię o tym i nagrywam na nośnik Już wiem za to, jak to się skończy Bóg zło kiedyś w końcu wykończy Uwierz w to, bo sam tak skończysz Wiara wszystkich powinna złączyć Po to są, nie byś je sączył Po to jest to, byś to zaczął, a nie kończył Ale idę dalej, widzę samych swoich Oświetlone głowy, modlitwa ich koi Zrozumieli w końcu o co tutaj chodzi Poskładali myśli, co się tu robi Już wiem za to, jak to się skończy Bóg zło kiedyś w końcu wykończy Uwierz w to, bo sam tak skończysz Wiara wszystkich powinna łączyć Po to są, nie byś je sączył Po to jest to, byś to zaczął, a nie kończył Kit z tym, że jestem samotny Że podatny, otwarty, ulotny Widząc świat, widzę wszystko odwrotnie Otwórz oczy, to samo ponownie Staram się walczyć głową i ciałem Żeby to tu zniknęło na stałe Ciężko to przełknąć, ciężko się najeść Dobrym słowem i boskim darem Wierz co, wiesz, bierz co chcesz Daj coś od siebie, daj to też Niech zabrzmi to ten śpiew to wiesz Ej będzie nas więcej, już więcej nas jest Już wiem za to, jak to się skończy Bóg zło kiedyś w końcu wykończy Uwierz w to, bo sam tak skończysz Wiara wszystkich powinna łączyć Po to są, nie byś je sączył Po to jest to, byś to zaczął, a nie kończył Kit z tym, że jestem samotny Że podatny, otwarty, ulotny Widząc świat, widzę wszystko odwrotnie Otwórz oczy, to samo ponownie Teraz mam pustkę, już nie wiem co mówić Uwiń się szybciej, ktoś mi tu mówi Kończę nie kończąc, początku nie zgubisz Zawsze kontroluj, to co lubisz Już wiem za to, jak to się skończy Bóg zło kiedyś w końcu wykończy Uwierz w to, bo sam tak skończysz Wiara wszystkich powinna łączyć Po to są, nie byś je sączył Po to jest to, byś to zaczął, a nie kończył Kit z tym, że jestem samotny Że podatny, otwarty, ulotny Widząc świat, widzę wszystko odwrotnie Otwórz oczy, to samo ponownie -A ty nie było by lepiej jakby było bez kitu niżej? Bo by było bardziej tak zgrane z tym z tym, z tym co tam leci z tyłu i w ogóle -To spróbujemy -Ykhm -Aha ty chcesz... -Ale ja nie słyszę jak ja śpiewam -Oooo -Dobra już wiem po jakich słowach mam to ten. Jak to było? -Tak o? -No
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Dka: Ju

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Dka: Ju

Skomentuj tekst

Dka: Ju

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Wiem Carla Fernandes
  „znów czuje ze tracę grunt pod nogami prze stój nie chcę wiedzieć czy to już co tam wołam z planów został gruzy taka kolej rzeczy , cóż chciałam mieć wszystko na raz i nie wiedział sama co”
 • It'll Be Okay Shawn Mendes
  „Are we gonna make it? Is this gonna hurt?" We can try to sedate it But that never works I start to imagine a world where we don't collide It's making me sick but we'll heal And the sun wil”
 • Nie Znasz Wad Dwa Sławy
  „Od kiedy wszedłem nie wiesz o co common zakręciłem w głowie czy za szybko wstałaś? już przeglądasz moje profilowe skomentujesz czy wkleisz 2 ognie? ty jak gospodarka albo influenserkja albo ”
 • Ratuj (ft. Tribbs) Smolasty
  „Ciągle jestem taki sam Coś zjebałem – to nie ja! Nie chce słuchać twoich rad Nie chce słuchać twoich dram Dla niej będę słodki cham Bukiet róż i nocny włam Dzisiaj nawet whisky sour nie uleczy t”
 • WOW MEGA Patrycja Mołczanow
  „Dzwoni menadżerka, mówi jest nowa oferta WOW MEGA skrzynka i koperta, w niej dycha w papierkach WOW MEGA Komu to zawdzięczam zapytam dzisiaj lusterka słyszę: WOW MEGA WOW MEGA, WOW MEGA, WOW ME”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Ju - Dka, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Ju - Dka. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Dka.