Dka: Odpowiedzialno

Tekst piosenki

Brak wideo

Dka

Teksty: 102 Tłumaczenia: 0 Wideo: 39

Tekst piosenki

Dka: Odpowiedzialno

Ludzie panoszą się po tym małym globie Szukając śladów, czego tu nie było Wierząc w pozory szczęścia skupiają się na sobie Eliminując innych, głoszą postulaty Wierzą w swoich bogów, inni wierzą w innych Religie podzieliły ludzi, a ludzie podzielili siebie Stworzyli rządy i systemy, za które walczą I przekonanie wierzę, że po ich stronie jest racja Wartość i wolność, choć to niszczy zwykłą ludzką godność Człowiek jest głupi, bo nie wyciąga wniosków Nie uczy się na błędach, pali za sobą tysiące mostów I tak już jest po prostu, tak jest Trzeba tylko chcieć, by zmienić coś By w błędach widzieć sens, nie powtórzyć go By ludzie żyli w odpowiedzialności Zamiast niszczyć, budowali sny Trzeba tylko chcieć, by zmienić coś By w błędach widzieć sens, nie powtórzyć go Systemy były i upadły Ludzie żyli, ale też umarli Przyszli nowi co myślą inaczej Że są twardsi niż bogowie Ale skończą tak samo raczej Bo ludzie nie mają za grosz pokory Szacunku do innych z własnej woli Widzisz, to wszystko jest kołem zamkniętym W umysłach, sercach, rozumach, aby to przerwać Wystarczy jeden, co chce zmienić to By widzieć błąd, nie powtórzyć go Tak prosto, ale ciężko zarazem Otworzyć oczy, pokonać ten marazm Trzeba tylko chcieć, by zmienić coś By w błędach widzieć sens, nie powtórzyć go By ludzie żyli w odpowiedzialności Zamiast niszczyć, budowali sny Trzeba tylko chcieć, by zmienić coś By w błędach widzieć sens, nie powtórzyć go Trzeba tylko chcieć, by zmienić coś By w błędach widzieć sens, nie powtórzyć go By ludzie żyli w odpowiedzialności Zamiast niszczyć, budowali sny Trzeba tylko chcieć, by zmienić coś By w błędach widzieć sens, nie powtórzyć go
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Dka: Odpowiedzialno

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Dka: Odpowiedzialno

Skomentuj tekst

Dka: Odpowiedzialno

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Post Dawid Podsiadło
  „Czy ona z nim spała Czy było bara-bara Wielce ciekawi mnie Post Czy staję na zakazach Czy płaci każdy mandat Na pewno nie Post Czy płaci alimenty Kupuje im prezenty Nie wydaje mi się Po”
 • Jest tylko teraz (Męskie Granie Orkiestra 2022) Bedoes, Krzysztof Zalewski, Kwiat Jabłoni
  „W moich oczach strach jak w twoich Wiem, że się boisz więc mnie złap za dłoń i Rozświetlimy noc i niech blask nas chroni Bo nam nie brak serca, nawet gdy brak naboi Słuchaj Nie ma co się bać! ”
 • Wyglądasz Idealnie SKOLIM
  „Dla mnie Zatańczysz teraz dla mnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Oj tak ładnie Ładnie Bujaj się tak ładnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Hej, piękna kręć d”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • In Corpore Sano (Serbia - Eurowizja 2022) Konstrakta
  „Onas eroproc ni somrefne snem Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? (Koja li je tajna?) Mislim da u pitanju je ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Odpowiedzialno - Dka, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Odpowiedzialno - Dka. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Dka.