DNA Gal: Wi

Tekst piosenki

Brak wideo

DNA Gal

Teksty: 8 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

DNA Gal: Wi

Jestem kobietą, żyję dla ciebie, Jestem kobietą, przy tobie zasnę Jestem kobietą, żyję dla ciebie, Jestem kobietą, przy tobie zasnę Wyłożę To prosto, jesteś kotką, Znamy się nie od dzisiaj, Nie jedna noc syta, O nic nie pytaj, z ust mi czytaj. Życie, to muzyka, gdy cię dotykam. Ile mam wad wiem, Ile serca dam ci wiem, Ty to marzenie, Ty to mój cel. Świata nie zmienię. Mam wenę, pisać dla ciebie, Mam wenę, piszę dla ciebie. Co? Bo chcę Jesteś tą kobietą, co Życie dla niej, żyjesz dla mnie. Jesteś tą kobietą, wiesz. Wiem, jak pachniesz, przy tobie zasnę Jesteś tą kobietą, co Życie dla niej, żyjesz dla mnie. Jesteś tą kobietą, wiesz. Wiem, jak pachniesz, przy tobie zasnę Rap ma do siebie to, Że powiedzieć wszystko może, Wywalę to na CD, puszczę w eter Historię uczuć, patrz Cały świat się wzruszył- Więcej uczuć świat to nucił. Przy tobie płynę, Przy tobie lecę. Niech każdy ziom Dedykuje ten numer swej kobiecie. Potrzebuję czuć, że Daję ci siebie, Chcę czuć, jak oddajesz mi siebie. Wiem łamię naszą prywatność, Ale wiesz, jak to daleko zaszło Jesteś tą kobietą, co Życie dla niej, żyjesz dla mnie. Jesteś tą kobietą, wiesz. Wiem, jak pachniesz, przy tobie zasnę Jesteś tą kobietą, co Życie dla niej, żyjesz dla mnie. Jesteś tą kobietą, wiesz. Wiem, jak pachniesz, przy tobie zasnę Jestem kobietą tą, Jestem tą kobietą, Mmmm przy tobie zasnę Jestem kobietą tą, Jestem tą kobietą, Mmmm przy tobie zasnę Są chwile, kiedy złość zamyka oczy, Wtedy biegnę ślepo, Gdzieś zaleję się, jak wieprz. Bez ciebie nie ma mnie proste, Życie traci sens. Dobrze wiem, gdzie mój cel. Nie mam o to pytań. Nie nawidze, gdy coś zgrzyta. Spełnij me marzenia [co? co?], Nie pokona nas głupi los [głupi los]. Życie spłaci dług, Weźmy to, co nasze i Wyjedźmy gdzieś razem w trasę Jesteś tą kobietą, co Życie dla niej, żyjesz dla mnie. Jesteś tą kobietą, wiesz. Wiem, jak pachniesz, przy tobie zasnę Jesteś tą kobietą, co Życie dla niej, żyjesz dla mnie. Jesteś tą kobietą, wiesz. Wiem, jak pachniesz, przy tobie zasnę Jesteś tą kobietą, co Życie dla niej, żyjesz dla mnie. Jesteś tą kobietą, wiesz. Wiem, jak pachniesz, przy tobie zasnę Jesteś tą kobietą, co Życie dla niej, żyjesz dla mnie. Jesteś tą kobietą, wiesz. Wiem, jak pachniesz, przy tobie zasnę Bo ja jestem tą kobietą, wiesz, To przy mnie zaśniesz, Jestem tą kobietą [o tak], Wiesz, jak pachnę, To przy mnie zaśniesz, Jestem tą kobietą, To przy mnie zaśniesz Mmmm, jestem tą kobietą, Tą kobietą wiesz, jak pachnę Przy tobie zasnę
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

DNA Gal: Wi

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

DNA Gal: Wi

Skomentuj tekst

DNA Gal: Wi

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Somebody (piosenka na Eurowizja Junior 2021) Sara Egwu James
  „We’re caught in Dark night in the silence drowning in the deep end collin' to the sky too many times as roses can grow beneath a pavement i’d swim for houndred oceans and never walk alone I wi”
 • Baila Ella Young Leosia
  „Baila Ella Baila Baila Ella cała sala tańczy tu to Macarena Basia, Ela, Maria i Helena twoja dupka wraca do nas jak bumerang w każdy melanż u nas w każdy melanż jest afera kiedy szukamy aftera”
 • Batoniki (feat. Hodak) Sokół
  „Reader nazywa się twix przeżyłem niejeden lift ulice zmieniają styl ulice słuchaj nic wciąż nie pierdol o życiu mi dziś skończ! jak chcesz się utopić - wypływasz toniesz, jak próbujesz się na ”
 • Ptaki Krzysztof Zalewski
  „Las, wczesne lato jak konwalie pachnie czas jest go w burd ty i ja co ty na to? przecież jedyne co nas dzieli to ten stół wiadomości straszą że wyłączą jutro sens zapytałem o to ptaki - wyś”
 • Cyganeczko (ft. Diana Ciecierska) Filipek
  „Powiedz kiedy miną mi tamte dni przez które męczy mnie przeszłość czy w końcu przejdę przez zamknięte drzwi przez które tylu odeszło ty przy mnie znowu unosisz swe brwi gdy sie nie przejmuje resz”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Wi - DNA Gal, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Wi - DNA Gal. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - DNA Gal.