DNA Gal: Niewidzialni

Tekst piosenki

Brak wideo

DNA Gal

Teksty: 8 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

DNA Gal: Niewidzialni

Niewidzialni, jak my... Żyję też, to też mnie dotyka życie w deszczu, Tęsknie, za tym, by nie było przeszkód, Wieszczem jestem - wierszem wiecznie, Czekaj, żyję tu co nie, to powiedz mi co jest, Bo od kiedy już to robię i ile juz trwa walka, Trzeba takim jeszcze być, jazda i dalej ja gram, Kolejną i kolejną płytę niewidzialną nagram, DNA i ja ten znak znasz, krytyka, wbijam Następny bit i skrycz, nabijam słów slalon I znów przed pełną salą będę, Zniknę, gdy noc ugasi już ostatni werbel, Niewidzialny się stanę, Do następnego razu, póki co, to jest grane, Daje mój rap dla niewidzialnych Ref: Niewidzialni, jak my, Niewidzialni, jak sny, Odchodzą stąd zostawiając cień, Odchodzą stąd zostawiają coś, Niewidzialni, jak my, Niewidzialni, jak sny, Żyli gdzieś, tlił się sen, Chcieli dać światu sens. Niewidzialni, jak my, Niewidzialni, jak sny, Odchodzą stąd zostawiając cień, Odchodzą stąd zostawiają coś, Niewidzialni, jak my, Niewidzialni, jak sny, Żyli gdzieś, tlił się sen, Chcieli dać światu sens. Co noc zmysły płoną, toną daje kolor, Bity mi pachną, rymy się garną, Serce już bije, znowu czuję tą siłę By się widzialnym stać na chwilę, Zapłonie mój rap, zapali się świat, Przemówi głaz, niewidzialny od lat, Był tu cały czas, stał z boku, Dziś ziemia się trzęsie, przy pierwszym kroku, Noc daje światło, to paradoks, stale sprawdź to, Widzisz nie gasną cisi, tłum już jest syty, Rap w maka wbity całość w maka fete, odbija się echem, Po cóż tu żyłem przecież, świat wie to lepiej Gdzie będę jutro stał, więc nie mów mi, Co mam obrać jako metę, nie ma drzwi, Które będą drogi kresem Ref. Niewidzialni, jak my, Niewidzialni, jak sny, Odchodzą stąd zostawiając cień, Odchodzą stąd stąd zostawiają coś, Niewidzialni, jak my, Niewidzialni, jak sny, Żyli gdzieś, tlił się sen, Chcieli dać światu sens. Niewidzialni, jak my, Niewidzialni, jak sny, Odchodzą stąd zostawiając cień, Odchodzą stąd zostawiają coś, Niewidzialni, jak my, Niewidzialni, jak sny, Żyli gdzieś, tlił się sen, Chcieli dać światu sens.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

DNA Gal: Niewidzialni

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

DNA Gal: Niewidzialni

Skomentuj tekst

DNA Gal: Niewidzialni

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Solo (piosenka na Eurowizja 2023) BLANKA (PL)
  „Baby, it’s kind of crazy how else to phrase it with you I lost’ve my senses Baby, what happened to ya? I thought I knew ya But now it’s time to face it Ya hot and cold, high and you’re l”
 • Cafe De Paris Dawid Kwiatkowski
  „Gdzie moje oczy masz Daj bo wychodzę Ktoś inny będzie je miał Plecakiem zmieniam kadr Na jednej nodze Czy ktoś postawi mi plac Gdyby świat zawrócił Nie dałbym się na manowce pchać Tour de Fr”
 • Szachy KUBAŃCZYK
  „Zwrotka 1: To jest niewiarygodne, tak jak zeznania w sądzie. Mój pseudonim w Polsce synonimem słowa progress. Dwadzieścia siedem lat, kilka baniek na koncie, twoja forma na lato - my na lata mamy ”
 • WAP (feat. Megan Thee Stallion) Cardi B
  „I said certified freak 7 days a week Wet-ass pussy, make that pullout game weak Yeah /4x Yeah, you fuckin’ with some wet-ass pussy bring a bucket and a mop for this wet-ass pussy Give me every”
 • Mam już dość OLIWKA BRAZIL
  „Mam już dość, mam już dość Yo, wyczuję to na kilometr, alibi masz już gotowe Amiri tak pogniecione, perfumy nie pachną jak moje Może to znów paranoja, a może Cię kocham za dwoje Dlatego palę za ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Niewidzialni - DNA Gal, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Niewidzialni - DNA Gal. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - DNA Gal.