DNA Gal: Pami

Tekst piosenki

Brak wideo

DNA Gal

Teksty: 8 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

DNA Gal: Pami

Zwykły żywot : kobieta,praca,piwo. Od problemu właściwo, cóż,jedno co się ma,to ta miłość. Choćby się waliło,płonie wciąż tą samą siłą. Patrz,z kasą,czy bez kasy, tu człowiek zawsze tyle samo znaczy. Czy Ci los da drogę prostą, czy Ci da skowyt. Jak kochasz mocno, to wiesz co robić. Nie bój się zmian, wiesz co Ci Bóg dał. Wiesz,i pamiętaj zawsze, co Ci Bóg dał. Możesz płakać,możesz ze szczęścia skakać. Zależy od chwili, wszyscy będziemy kiedyś tymi,którzy tutaj żyli (tutaj żyli) Ref : Pamiętaj,że ją masz, nie oszczędzaj,bo ucieka świat. Pamiętaj w czasie zmian, los Ci ją dał. Pamiętaj,że ją masz, nie oszczędzaj,bo ucieka świat. Pamiętaj w czasie zamian, nie jesteś sam. Gdy oczy jej płaczą,minął już czas by udawodniać zacząć. Niech serce będzie waszą mapą. Do przodu trzeba trochę patrzeć, a złoty lek na każdy ból się znajdzie (szukaj) Po każdej burzy tęczy szukaj, Ty jesteś twardy ZIOM, to czasem bądź oparciem ZIOM. Ludzie Ci zamknięci są, między pięścią a kasą. Wolą tracić i krzywdzić, trzymając niby fason. Pamiętaj co masz,szczególnie na zakrętach, dzisiaj to potrzebne jak mi - ona. Wiem co pisze i dla kogo, zwykłe,szczere słowa,by była bliżej. Ref : Pamiętaj,że ją masz, nie oszczędzaj,bo ucieka świat. Pamiętaj w czasie zmian, los Ci ją dał. Pamiętaj,że ją masz, nie oszczędzaj,bo ucieka świat. Pamiętaj w czasie zamian, nie jesteś sam. Słyszysz hip-hop co ? Mówisz `disco` ZIOM. A to jest wszystko to, z czym idę bo : mam świadomość,coś się zmienia, miej odwagę i trendy przełam. Nie gubić siebie i serca. Z kim się szło - pamiętać. Nie oszczędzać. Świat chce byś oszalał. Ja chce być i siebie dawać, nie udawać tego kim nie jestem. Dawno już znalazłem perłę. Pragiemy tych zmian, lecz trzeba czuć się pewnie. Dziś siły bitów w pyskach, zbubili w biegu serce. Odwaga prysła, zimna wola gdzie ? A czyny wredne.. Pamiętaj.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

DNA Gal: Pami

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

DNA Gal: Pami

Skomentuj tekst

DNA Gal: Pami

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Solo (piosenka na Eurowizja 2023) BLANKA (PL)
  „Baby, it’s kind of crazy how else to phrase it with you I lost’ve my senses Baby, what happened to ya? I thought I knew ya But now it’s time to face it Ya hot and cold, high and you’re l”
 • Cafe De Paris Dawid Kwiatkowski
  „Gdzie moje oczy masz Daj bo wychodzę Ktoś inny będzie je miał Plecakiem zmieniam kadr Na jednej nodze Czy ktoś postawi mi plac Gdyby świat zawrócił Nie dałbym się na manowce pchać Tour de Fr”
 • Szachy KUBAŃCZYK
  „Zwrotka 1: To jest niewiarygodne, tak jak zeznania w sądzie. Mój pseudonim w Polsce synonimem słowa progress. Dwadzieścia siedem lat, kilka baniek na koncie, twoja forma na lato - my na lata mamy ”
 • WAP (feat. Megan Thee Stallion) Cardi B
  „I said certified freak 7 days a week Wet-ass pussy, make that pullout game weak Yeah /4x Yeah, you fuckin’ with some wet-ass pussy bring a bucket and a mop for this wet-ass pussy Give me every”
 • Mam już dość OLIWKA BRAZIL
  „Mam już dość, mam już dość Yo, wyczuję to na kilometr, alibi masz już gotowe Amiri tak pogniecione, perfumy nie pachną jak moje Może to znów paranoja, a może Cię kocham za dwoje Dlatego palę za ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Pami - DNA Gal, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Pami - DNA Gal. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - DNA Gal.