DNA Gal: Pami

Tekst piosenki

Brak wideo

DNA Gal

Teksty: 8 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

DNA Gal: Pami

Zwykły żywot : kobieta,praca,piwo. Od problemu właściwo, cóż,jedno co się ma,to ta miłość. Choćby się waliło,płonie wciąż tą samą siłą. Patrz,z kasą,czy bez kasy, tu człowiek zawsze tyle samo znaczy. Czy Ci los da drogę prostą, czy Ci da skowyt. Jak kochasz mocno, to wiesz co robić. Nie bój się zmian, wiesz co Ci Bóg dał. Wiesz,i pamiętaj zawsze, co Ci Bóg dał. Możesz płakać,możesz ze szczęścia skakać. Zależy od chwili, wszyscy będziemy kiedyś tymi,którzy tutaj żyli (tutaj żyli) Ref : Pamiętaj,że ją masz, nie oszczędzaj,bo ucieka świat. Pamiętaj w czasie zmian, los Ci ją dał. Pamiętaj,że ją masz, nie oszczędzaj,bo ucieka świat. Pamiętaj w czasie zamian, nie jesteś sam. Gdy oczy jej płaczą,minął już czas by udawodniać zacząć. Niech serce będzie waszą mapą. Do przodu trzeba trochę patrzeć, a złoty lek na każdy ból się znajdzie (szukaj) Po każdej burzy tęczy szukaj, Ty jesteś twardy ZIOM, to czasem bądź oparciem ZIOM. Ludzie Ci zamknięci są, między pięścią a kasą. Wolą tracić i krzywdzić, trzymając niby fason. Pamiętaj co masz,szczególnie na zakrętach, dzisiaj to potrzebne jak mi - ona. Wiem co pisze i dla kogo, zwykłe,szczere słowa,by była bliżej. Ref : Pamiętaj,że ją masz, nie oszczędzaj,bo ucieka świat. Pamiętaj w czasie zmian, los Ci ją dał. Pamiętaj,że ją masz, nie oszczędzaj,bo ucieka świat. Pamiętaj w czasie zamian, nie jesteś sam. Słyszysz hip-hop co ? Mówisz `disco` ZIOM. A to jest wszystko to, z czym idę bo : mam świadomość,coś się zmienia, miej odwagę i trendy przełam. Nie gubić siebie i serca. Z kim się szło - pamiętać. Nie oszczędzać. Świat chce byś oszalał. Ja chce być i siebie dawać, nie udawać tego kim nie jestem. Dawno już znalazłem perłę. Pragiemy tych zmian, lecz trzeba czuć się pewnie. Dziś siły bitów w pyskach, zbubili w biegu serce. Odwaga prysła, zimna wola gdzie ? A czyny wredne.. Pamiętaj.
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

DNA Gal: Pami

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

DNA Gal: Pami

Skomentuj tekst

DNA Gal: Pami

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Blue Banisters Lana Del Rey
  „There’s a picture on the walll Of me on a John Deere Jenny headed me a beer Said: How , the hell, did you get there? Oh, Oklahoma, mhh There were flowers that were dry Sittin’ on the dresser”
 • 1-2 X Natalia Szroeder
  „A może się przetnę na pół I dam ci jedna połowę Druga zostanie jak jest Po jednej połowie na głowie Może się stanę powietrzem I będziesz mnie mógł wdychać mnie wszędzie I się stanę strumieniem”
 • chciałem ci powiedzieć E V
  „Bo dzisiaj chciałem ci powiedzieć Ze w sumie to nie wiem czy to ma sens Twoje oczy wyznaczały cel Dzisiaj krążę po mieście Nie wiem czego chcę Dam ci kwiaty jak zawsze Później łzy na posadzkę ”
 • Scyzoryk Janosika Intruz
  „Fauna i flora, Janosik z Opola Cyk cyk cyk, Scyzoryk Cyk cyk cyk, Scyzoryk Pracuje umysłem, sercem i rękoma I kitram towar kiedy jestem w trasie Szczęścia mi nigdy nie dała podkowa Jestem z Op”
 • Za mordę złapani Ivan Komarenko
  „Normalność się kuli cichutko jak myszka Tak skromnie się tuli w pąsowych policzkach A chamstwo w dostatku panoszy się wszędzie Po smacznym obiadku, w królewskim obłędzie! Milczenie jest owiec, a”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Pami - DNA Gal, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Pami - DNA Gal. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - DNA Gal.