DNA Gal - Baner tekst piosenki - Teksciory.pl

DNA Gal: Baner

Tekst piosenki

Brak wideo

DNA Gal

Teksty: 8 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

DNA Gal: Baner

A gdy świat,podsuwa wiecej strat niż bym chciał, (wala) w kilka lat (walas) problem co ? Staję się inny,gdy staję się zwykły,bo to juz tylko Paweł. Nie GAL co błyszczy na tle świateł,to juz nie GAL za którym pędzi świat,tylko Paweł co pędzi za światem. Bo chce mieć coś co każdy,pracę,dom własny. Kobieto jestem,jestem,lecz w tym inaczej,jestem,jestem zły. On jest z klipu Lala,bo za mały hałas lecz Ty nie mnie,lecz baneru chciałaś. Zaszalałaś,było bosko,było ostro,trumstro,bosko. Małolatek szum,afisz Twój,on jest mój, Dziś GALA nie ma,a Paweł mówi `pa,siema`. Ref : Nie ma mnie,żadnych łez,mam co chce. A zanim zrozumiesz mnie,słuchaj też. Nie ma mnie,żadnych łez. Bo dobrze wiesz,mam co chce. Nie ma mnie,żadnych łez,mam co chce. A zanim zrozumiesz mnie,słuchaj też. Nie ma mnie,żadnych łez. Bo dobrze wiesz,mam co chce. Każdy z nas dwie twarze ma. Scena dom,gdzie scena On. Gdzie dom,tam tamten,którym jestem. Problem ten mam,gdy po mikrofon sięgam. Walcze,by siebie nie przegrać,i pamiętać że ja to ja,a GAL to też ja. Lecz to maska ja Zorro,zwykły człowiek. Nocą z mocą Ty pomyliłaś ich szyk. Chyba Cię jarała moc ta, nie to skąd ona wypływa (ze mnie) Kobieto,to nie tak,że ten rap to etat stały. Widziałaś upadki,bity szczypty marzeniami pałały. Marzenia ból zadały,marzenia się zestarzały. Ref : Nie ma mnie,żadnych łez,mam co chce. A zanim zrozumiesz mnie,słuchaj też. Nie ma mnie,żadnych łez. Bo dobrze wiesz,mam co chce. Nie ma mnie,żadnych łez,mam co chce. A zanim zrozumiesz mnie,słuchaj też. Nie ma mnie,żadnych łez. Bo dobrze wiesz,mam co chce. Bo kiedy świat co o prawdzie papla, los dał rap,rap szczęście zabrał. Pokazał co wiecznie trwa, pokazał tą drugą twarz,którą większość z nas ma. Gdy gasną światła,urywa się tratwa, do punktu zero wyjście. To uskok,ból mój,zawiść, ich,Twoja,to jest mi tak bliskie. Dziś kolejny bit kojarz, w rytm wspomnień, wnioski z nich, kolejny znicz. Nad grobami chwil, bo umarł świat,który we mnie żył. Ref : Nie ma mnie,żadnych łez,mam co chce. A zanim zrozumiesz mnie,słuchaj też. Nie ma mnie,żadnych łez. Bo dobrze wiesz,mam co chce. Nie ma mnie,żadnych łez,mam co chce. A zanim zrozumiesz mnie,słuchaj też. Nie ma mnie,żadnych łez. Bo dobrze wiesz,mam co chce.
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

DNA Gal: Baner

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

DNA Gal: Baner

 

Skomentuj tekst

DNA Gal: Baner

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Puca (ft. Paluch, Young Igi, Koldi) Chris Carson x DJ Soina
  „Bez pucki do lamusów Na gierki już za stary Z tych wysuszonych fusów Nie zrobisz dobrej kawy Mówi król P do usług Zadanie weszło w nawyk Przy mnie grono szajbusów Nachosy i kalmary Je, je, je ”
 • Sabotage Bebe Rexha
  „Why do i soabotage everything i love? It’s always beautiful until i fuck i up Tell myself i am safe and lonely With nobody else to break my heart Even though i know you’d never I am my own wors”
 • Wanted Enter
  „kiedyś tu każdy pluł mi pod nogi rzucały kłody mi całe bloki dzisiaj im robię nuty pod nogi nuty po której pękają podłogi a tym samym pękają dupy bo Enter podpala chałupy i czasem zrobię nutę do”
 • Przyjaciółka Anika Dąbrowska
  „długo czekałam na twój znak czy zadzwoni ten telefon chociaz raz długo dusiłam w sobie zal skoro ciebie nie ma sama pójdę w tan pamiętam tamtą noc gdy znikąd przyszła moc uliczny deszcz rozma”
 • Jak przestać kochać Jorrgus
  „kochanie czy pamietasz jak pierwszy raz spotkaliśmy sie właśnie w tym miejscu miałaś n sobie tę piękną chabrową sukienkę pamietasz? obiecaliśmy sobie wtedy ze nieważne co by się działo choćby kt”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Baner - DNA Gal, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Baner - DNA Gal. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - DNA Gal.