Doda: Ca

Tekst piosenki

Brak wideo

Doda

Teksty: 61 Tłumaczenia: 4 Wideo: 38

Tekst piosenki

Doda: Ca

Wszystkie rozumy dawno zjadłeś, Tak ci smakuje wiedza o mnie, I myślisz, że już wszystko wiesz, Co chcę, z kim śpię, czy w coś wątpię. Ta pewność dziś cię zgubi, Jestem całkiem inna, Ja zmieniam się, gdy tylko zechcę. Ref. Jeszcze nie skończyłam, Jeszcze nie odkryłam, Siebie tak, Żebyś ty był pewien, że mnie dobrze znasz. 2. Zlizujesz to, co mam na sobie, Lubisz gdy ma tak ostry smak, Chcesz zajrzeć tam gdzie każdy chce, Lecz o tym możesz już zapomnieć. Ta pewność dziś cię zgubi, Jestem całkiem inna, Ja zmieniam się, gdy tylko zechcę. Ref. Jeszcze nie skończyłam, Jeszcze nie odkryłam, Siebie tak, Żebyś ty był pewien, że mnie dobrze. Jeszcze nie, (jeszcze nie), Jeszcze nie odkryłam, Siebie tak, Żebyś ty był pewien, że mnie dobrze znasz, Że mnie znasz. Ta pewność dziś cię zgubi, Jestem całkiem inna, Ja zmieniam się, gdy tylko zechcę. Ref. Jeszcze nie skończyłam, Jeszcze nie odkryłam, Siebie tak, Żebyś ty był pewien, że mnie dobrze znasz.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Doda: Ca

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
100 %

Inne teksty wykonawcy

Doda: Ca

Skomentuj tekst

Doda: Ca

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Post Dawid Podsiadło
  „Czy ona z nim spała Czy było bara-bara Wielce ciekawi mnie Post Czy staję na zakazach Czy płaci każdy mandat Na pewno nie Post Czy płaci alimenty Kupuje im prezenty Nie wydaje mi się Po”
 • Jest tylko teraz (Męskie Granie Orkiestra 2022) Bedoes, Krzysztof Zalewski, Kwiat Jabłoni
  „W moich oczach strach jak w twoich Wiem, że się boisz więc mnie złap za dłoń i Rozświetlimy noc i niech blask nas chroni Bo nam nie brak serca, nawet gdy brak naboi Słuchaj Nie ma co się bać! ”
 • Wyglądasz Idealnie SKOLIM
  „Dla mnie Zatańczysz teraz dla mnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Oj tak ładnie Ładnie Bujaj się tak ładnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Hej, piękna kręć d”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • In Corpore Sano (Serbia - Eurowizja 2022) Konstrakta
  „Onas eroproc ni somrefne snem Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? (Koja li je tajna?) Mislim da u pitanju je ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • wszystkie rozumy dawno zjadłeś tak ci smakuje wiedza o mnie
 • tekst piosenki doda calkiem inna
 • wszystkie piosenki dody z tekstem

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Ca - Doda, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Ca - Doda. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Doda.