Doniu: Najszybszy w mie

Tekst piosenki

Brak wideo

Doniu

Teksty: 29 Tłumaczenia: 0 Wideo: 10

Tekst piosenki

Doniu: Najszybszy w mie

Bass, bass, ass, ass Mam mam najlepszy wóz najszybszy w mieście Za - zawsze chciałem - chcia chciałem mieć taką bestię Teraz się tocze powoli to to to - tocze się, A one gonią go gonią a one gonią mnie Mam najlepszy wóz, Biegi, przednie, wsteczny, luzz Chce żeby mnie wiózł Jade nie ma na co czekac już Jade po bandzie szeroko Cały świat wygląda mnie przez okno Mam dobre ścierwo Ty nie będziesz miał tego na pewno Mam mam najlepszy wóz najszybszy w mieście Za - zawsze chciałem - chcia chciałem mieć taką bestię Teraz się tocze powoli to to to - tocze się, A one gonią go gonią a one gonią mnie Wóz... najszybszy w mieście Wóz... najszybszy w mieście Wóz... najszybszy w mieście Wóz... Don Diego Diego don Jeszcze nie mam na chrom Narazie zwykłe alu Wiozę się na nim bez żalu Konie grają pod maską Zaraz jade na miasto Zbieram ekipę całą telefon dzwoni: -halo... halo hej a ty gdzie jestes? która jest godzina? -spoko już jade... już cie widze... już cie widze Otwieram furtke z gracją Wtapiam się w welur Odpalam furę, włączam tuner Jade do celu Pedał w podłodze, na drodze Znów królem jestem Sunę, lecę, toczę się W końcu mam najlepsze cztery koła w mieście :D Wóz... najszybszy w mieście Wóz... najszybszy w mieście Wóz... najszybszy w mieście Wóz... Mam mam najlepszy wóz najszybszy w mieście Za - zawsze chciałem - chcia chciałem mieć taką bestię Teraz się tocze powoli to to to - tocze się, A one gonią go gonią a one gonią mnie Wóz... najszybszy w mieście Wóz... najszybszy w mieście Wóz... najszybszy w mieście Wóz... Toczę się jak król Ludziom na mieście skacze gul Bo, to najlepsza z fur To wzór luksusu Jadę bez przymusu I ekipę wiozę Bo każdy chce się bujać takim wozem Najbogatszy model, Najszybsza bestia na drodze Skurwia** rządzi bass wiara idzie na raz Pod stopą perski dywan dwieście kucy się wyrywa Dziś w nocy mamy misje pierdolić prochibicje Wozić na pełnym geście Wóz... najszybszy w mieście Wóz... najszybszy w mieście Wóz... najszybszy w mieście Wóz... najszybszy w mieście Wóz... Mam mam najlepszy wóz najszybszy w mieście Za - zawsze chciałem - chcia chciałem mieć taką bestię Teraz się tocze powoli to to to - tocze się, A one gonią go gonią a one gonią mnie.
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Doniu: Najszybszy w mie

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Doniu: Najszybszy w mie

Skomentuj tekst

Doniu: Najszybszy w mie

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Dzika BOVSKA
  „Przecina powietrza Jak strzała prosto w serce Zabiera mi przestrzeń Łamie kości na wietrze Bo jestem, ale nie jestem Słabo mi Dzika dziewczynko Szukała wyjścia i znikła Zapomniała w drodze Wi”
 • Story of My Dream Riverside
  „So i wrote a lyrics 10 years ago But livin’ in the past the decade has gone the world is upside down and the rest is flattered by reptilians swords the river is the same even it you go again”
 • Pa Mis Muchachas (ft. Becky G, Nicki Nicole i Nathy Peluso) Christina Aguilera
  „Tengo y yo solita me mantengo Pa' dondequiera voy y vengo Hago temblar el piso Y no pido permiso Cuando llego no aviso Una mujer tan dura como yo Fue la que me enseñó todo este flow Esta ”
 • SG (feat. Megan Thee Stallion, Lisa of Blackpink, Ozuna) DJ SNAKE
  „Jaja Woh-oh-oh Dime qué va' a hacer ¿Qué va' a hacer? ¿Qué va' a hacer? Dímelo, Yampi Woh-oh, oh-oh Woh-oh-oh, oh-oh Woh-oh-oh-oh Ozuna, baby Baila, what you want? Dance with you I'll sway”
 • Rock with you SEVENTEEN (세븐틴)
  „Won’t let them break your heart Oh, no! No words are eough for you I just want to leve you I just want you i need i tell you This time i wanna Rock with you good night we keep shin”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • ludziom w miescie skacze gul

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Najszybszy w mie - Doniu, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Najszybszy w mie - Doniu. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Doniu.