Doniu: Najszybszy w mie

Tekst piosenki

Brak wideo

Doniu

Teksty: 31 Tłumaczenia: 0 Wideo: 12

Tekst piosenki

Doniu: Najszybszy w mie

Bass, bass, ass, ass Mam mam najlepszy wóz najszybszy w mieście Za - zawsze chciałem - chcia chciałem mieć taką bestię Teraz się tocze powoli to to to - tocze się, A one gonią go gonią a one gonią mnie Mam najlepszy wóz, Biegi, przednie, wsteczny, luzz Chce żeby mnie wiózł Jade nie ma na co czekac już Jade po bandzie szeroko Cały świat wygląda mnie przez okno Mam dobre ścierwo Ty nie będziesz miał tego na pewno Mam mam najlepszy wóz najszybszy w mieście Za - zawsze chciałem - chcia chciałem mieć taką bestię Teraz się tocze powoli to to to - tocze się, A one gonią go gonią a one gonią mnie Wóz... najszybszy w mieście Wóz... najszybszy w mieście Wóz... najszybszy w mieście Wóz... Don Diego Diego don Jeszcze nie mam na chrom Narazie zwykłe alu Wiozę się na nim bez żalu Konie grają pod maską Zaraz jade na miasto Zbieram ekipę całą telefon dzwoni: -halo... halo hej a ty gdzie jestes? która jest godzina? -spoko już jade... już cie widze... już cie widze Otwieram furtke z gracją Wtapiam się w welur Odpalam furę, włączam tuner Jade do celu Pedał w podłodze, na drodze Znów królem jestem Sunę, lecę, toczę się W końcu mam najlepsze cztery koła w mieście :D Wóz... najszybszy w mieście Wóz... najszybszy w mieście Wóz... najszybszy w mieście Wóz... Mam mam najlepszy wóz najszybszy w mieście Za - zawsze chciałem - chcia chciałem mieć taką bestię Teraz się tocze powoli to to to - tocze się, A one gonią go gonią a one gonią mnie Wóz... najszybszy w mieście Wóz... najszybszy w mieście Wóz... najszybszy w mieście Wóz... Toczę się jak król Ludziom na mieście skacze gul Bo, to najlepsza z fur To wzór luksusu Jadę bez przymusu I ekipę wiozę Bo każdy chce się bujać takim wozem Najbogatszy model, Najszybsza bestia na drodze Skurwia** rządzi bass wiara idzie na raz Pod stopą perski dywan dwieście kucy się wyrywa Dziś w nocy mamy misje pierdolić prochibicje Wozić na pełnym geście Wóz... najszybszy w mieście Wóz... najszybszy w mieście Wóz... najszybszy w mieście Wóz... najszybszy w mieście Wóz... Mam mam najlepszy wóz najszybszy w mieście Za - zawsze chciałem - chcia chciałem mieć taką bestię Teraz się tocze powoli to to to - tocze się, A one gonią go gonią a one gonią mnie.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Doniu: Najszybszy w mie

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Doniu: Najszybszy w mie

Skomentuj tekst

Doniu: Najszybszy w mie

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Miłość jest ślepa Sanah
  „Kochanie mnie to jak pory roku Po miesiącach mroku Słońce świeci zza chmur Kochanie mnie to poza do skoku Nad przepaścią głęboką Potem już tylko w dół Kochanie mnie jak zima w pergoli Mró”
 • Genziara Genzie
  „mam pewność siebie, to praca nie dar oni mi piszą, że ja to mam fart przeżyłam tsunami, hejtu tyle fal nie mogłam już więcej dać, z siebie wiem, wiem najlepiej co na mnie stać jak gwiazda na nieb”
 • 100 BPM - feat. Bletka Kizo
  „Nad miastem unosi się dym Dziś każdy porusza się w tańcu I serce wybija nam rytm Nie braknie nam promieni słońca Gdy mieni się golden hour Którego nie dotykasz końca Chce z Tobą tańczyć jak nikt”
 • Nie mówiła nic EMO
  „Znowu siedzę z sobą całkiem sam a jedno co jest pewne chciałem to mam o tobie trudno jest zapomnieć ot tak nie mówiła nic chciała z tobą być lubiła solo tańczyć aż po świt kochałem ją jak nik”
 • Pilnie oddam gruz Daj To Głośniej
  „Miałeś wyglądać jak Dicaprio miałam się wozić Twoim cabrio w basenie sączyć Aperole a Ty wyglądasz tak że ja, że ja Cię nie chcę Miałeś być jak z bajki pantofle, a nie stare najki gdzie mogę ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • ludziom w miescie skacze gul

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Najszybszy w mie - Doniu, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Najszybszy w mie - Doniu. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Doniu.