Doniu: Najszybszy w mie

Tekst piosenki

Brak wideo

Doniu

Teksty: 29 Tłumaczenia: 0 Wideo: 10

Tekst piosenki

Doniu: Najszybszy w mie

Bass, bass, ass, ass Mam mam najlepszy wóz najszybszy w mieście Za - zawsze chciałem - chcia chciałem mieć taką bestię Teraz się tocze powoli to to to - tocze się, A one gonią go gonią a one gonią mnie Mam najlepszy wóz, Biegi, przednie, wsteczny, luzz Chce żeby mnie wiózł Jade nie ma na co czekac już Jade po bandzie szeroko Cały świat wygląda mnie przez okno Mam dobre ścierwo Ty nie będziesz miał tego na pewno Mam mam najlepszy wóz najszybszy w mieście Za - zawsze chciałem - chcia chciałem mieć taką bestię Teraz się tocze powoli to to to - tocze się, A one gonią go gonią a one gonią mnie Wóz... najszybszy w mieście Wóz... najszybszy w mieście Wóz... najszybszy w mieście Wóz... Don Diego Diego don Jeszcze nie mam na chrom Narazie zwykłe alu Wiozę się na nim bez żalu Konie grają pod maską Zaraz jade na miasto Zbieram ekipę całą telefon dzwoni: -halo... halo hej a ty gdzie jestes? która jest godzina? -spoko już jade... już cie widze... już cie widze Otwieram furtke z gracją Wtapiam się w welur Odpalam furę, włączam tuner Jade do celu Pedał w podłodze, na drodze Znów królem jestem Sunę, lecę, toczę się W końcu mam najlepsze cztery koła w mieście :D Wóz... najszybszy w mieście Wóz... najszybszy w mieście Wóz... najszybszy w mieście Wóz... Mam mam najlepszy wóz najszybszy w mieście Za - zawsze chciałem - chcia chciałem mieć taką bestię Teraz się tocze powoli to to to - tocze się, A one gonią go gonią a one gonią mnie Wóz... najszybszy w mieście Wóz... najszybszy w mieście Wóz... najszybszy w mieście Wóz... Toczę się jak król Ludziom na mieście skacze gul Bo, to najlepsza z fur To wzór luksusu Jadę bez przymusu I ekipę wiozę Bo każdy chce się bujać takim wozem Najbogatszy model, Najszybsza bestia na drodze Skurwia** rządzi bass wiara idzie na raz Pod stopą perski dywan dwieście kucy się wyrywa Dziś w nocy mamy misje pierdolić prochibicje Wozić na pełnym geście Wóz... najszybszy w mieście Wóz... najszybszy w mieście Wóz... najszybszy w mieście Wóz... najszybszy w mieście Wóz... Mam mam najlepszy wóz najszybszy w mieście Za - zawsze chciałem - chcia chciałem mieć taką bestię Teraz się tocze powoli to to to - tocze się, A one gonią go gonią a one gonią mnie.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Doniu: Najszybszy w mie

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Doniu: Najszybszy w mie

Skomentuj tekst

Doniu: Najszybszy w mie

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • BZRP Music Sessions 53 (Pique Diss) Shakira
  „(Uh, uh, uh, uh) (Pa' tipos como tú) (Uh, uh, uh, uh) Ah-oh (Uh, uh, uh, uh) (Pa' tipos como tú) (Uh, uh, uh, uh) Perdón, ya cogí otro avión Aquí no vuelvo No quiero otra decepción Tanto”
 • Młody Paderewski Mata
  „Co mi mugole możecie powiedzieć Chcielibyście siedzieć na ostatnim piętrze Leżycie gdzieś na parterze i leżcie Niektórym wygodnie jest na dnie Byłem na minus 1 i nie jestem już Co najwyżej spad”
 • Uśmiech proszę! (piosenka z reklamy) Krzysztof Ibisz x ON
  „Tak, chcę widzieć błysk z twoich ust Zwykle nie gryzę, więc pokaż mi już Każdy twój ząbek ucieszy dziś mnie O szczery uśmiech więc proszę cię Tak, wszystkie zęby piękne są Pokaż więc swoje, śmi”
 • jak nie wrócę po północy (feat. Szpaku) Kuban
  „Nienawidzę pi*d, a chwilowo byłem jedną z nich Największy to ze sobą miałem beef Prosili o bis Musiałem sobie dolać, żeby wyjść A miałeś za idola mnie do dziś Srałem na idoli, nie musiałem podb”
 • As It Was (Harry Styles Cover, America's Got Talent, Mam Talent) Sara James
  „Holdin' me back Gravity's holdin' me back I want you to hold out the palm of your hand Why don't we leave it at that? Nothin' to say When everything gets in the way Seems you cannot be replaced ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • ludziom w miescie skacze gul

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Najszybszy w mie - Doniu, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Najszybszy w mie - Doniu. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Doniu.