Doniu: Nasi

Tekst piosenki

Brak wideo

Doniu

Teksty: 31 Tłumaczenia: 0 Wideo: 12

Tekst piosenki

Doniu: Nasi

To śmierć jak rzucony kamień tworzy falę Na przekór czekam na swoją kolei, słyszę lament Na dnie przybywa naszych, nowa gwardia Splatam dłonie, błękit nieba, chmur sztandar Walne cierpienia odchodzą i słabną Susza serc wokół mnie, pod nimi bagno łez Zmysłu grabaż dziś brak go ewidentnie Czerń płaszczy, kwiatów chłodna czerwień I tylko słońce uśmiecha się do mnie dziwnie Przez gałąź mrugając poprawia wizję Złoty niemy świadek kolejnej traumy Nieważne gdzie twój dom i o co walczysz Przyjdzie dziwny dzień, moment, miejsce By po raz ostatni stanąć przed wejściem Stanąć przed światłem i swymi uczynkami I znów porani nas od kolejnej fali ktoś Przychodzą, odchodzą, palą się i gasną Po kolei ej budzą się by zasnąć Mamy ich raz teraz hasło nasi! Ej mamy ich raz teraz hasło nasi! Ból, śmiech, mrok, jasność Wspomnienia mamy je na własność Na zawsze w nas teraz hasło nasi! Ej na zawsze w nas teraz hasło nasi! Uczmy się kochać swoich ludzi, bo odchodzą nagle Nagle Pan zwija żagle nam Słowa żadne nie zagoją ran, które krwawią boski plan Ludzie nic nie przeciwstawią stwórcy nasz czas się kurczy Mów czy chcesz umrzeć jak głupcy czy żyć wiecznie Wierząc Trójcy wzrok zabójcy na nas spoczął Zaczął się kocioł, trochę nas pociął, podciął skrzydła Lęk przeszył jak igła w tym sęk linia życia migła przed oczyma I wtedy myśleć zaczynam co zostawisz, a co weźmiesz Co trzymasz w ręku trzeźwie A co niewarte pęka kłaków zostaje starte w jednej chwili Dla chłopaków i dla sióstr co odeszli już w pamięć jest modlitwa Wieczny odpoczynek dla każdego który wytrwał w niej Wyrwał się śmierci ty też jej zwięź sieci niech Pan nam świeci A ty, on, oni wszyscy jesteśmy jego dzieci tak to leci (leci, leci, leci, leci) Przychodzą, odchodzą, palą się i gasną Po kolei ej budzą się by zasnąć Mamy ich raz teraz hasło nasi! Ej mamy ich raz teraz hasło nasi! Ból, śmiech, mrok, jasność Wspomnienia mamy je na własność Na zawsze w nas teraz hasło nasi! Ej na zawsze w nas teraz hasło nasi! Wąska gorączka nocy sobotniej Śląska ziemia, jakiś klub, nieistotne U wejścia schody i ludzi pełne stopnie Na sali stopnie zwielkokrotnione wielokrotnie Nie pospolite, gorące, podszyte ogniem Dziewczęta w pierwszych rzędach tańczą ochotnie Występ tych, których sądziłeś o zbrodnie Potniesz się z nienawiści, gdy ujrzysz jak to zrobię Bo to już nie balet jeden z tych mistrzowskich Ty po trzech bisach na loży usiądź, spocznij Po całości chłopaki poszli w gości, po płyny Urodzili im parę flaszek w urodziny Łykam jeszcze raz, jeszcze świadom Z zasadą, że wypić zdrowie nie jest przesadą Z brygadą, zespół didżej menegą zięta Taki obraz zapamiętam, na zawsze Przychodzą, odchodzą, palą się i gasną Po kolei ej budzą się by zasnąć Mamy ich raz teraz hasło nasi! Ej mamy ich raz teraz hasło nasi! Ból, śmiech, mrok, jasność Wspomnienia mamy je na własność Na zawsze w nas teraz hasło nasi! Ej na zawsze w nas teraz hasło nasi! [x2]
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Doniu: Nasi

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Doniu: Nasi

Skomentuj tekst

Doniu: Nasi

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • The Tower (piosenka na Eurowizja 2024) Luna
  „Luna prezentuje piosenkę "The Tower" - propozycja do Konkursu Piosenki Eurowizji 2024. Premiera 24 stycznia 2024 r. Looking for a miracle Waiting for a sun to catch me I’ve gotta find a way back”
 • Nasz Czas TEENZ
  „TEENZ prezentuje utwór "Nasz Czas". Zaczynamy projekt ja jak zawsze dobrze ubrany kiedyś byłem spięty tak jak struna mojej gitary dziś co by nie było zawsze jestem wyluzowany najważniejsze są”
 • Cała sala śpiewa! Siostry Grabowskie, sanah
  „Uuu, na dancing sama szłam Uuuuu, jak gdyby nigdy nic Uuuuuu, pamięć jak sito mam Uuuu, i to plus na dziś W życiu mym nie same róże A szafa gra Ktoś tam wysoko w górze Chyba o mnie dba Ja c”
 • Co ja robię tu Lanberry
  „Dzisiaj znowu nad Warszawą, wisi parę ciemnych chmur. Myślami zawieszona, ciągle tone w tych ramionach, męczy mnie zepsuty mood. Pora zmierzyć sobie puls, i odpuścić może już. Jesteś ciągle ”
 • Ballada Lunaria
  „Uciekamy jak najdalej od Tego, czego nie chce widzieć świat Gdy wokoło każdy boi się Czy jutro będzie lżej Gdzie to dobro, które było w nas Wszystko poszło w piach Po co była w nas ta złość ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Nasi - Doniu, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Nasi - Doniu. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Doniu.