Doniu: Nasi

Tekst piosenki

Brak wideo

Doniu

Teksty: 29 Tłumaczenia: 0 Wideo: 10

Tekst piosenki

Doniu: Nasi

To śmierć jak rzucony kamień tworzy falę Na przekór czekam na swoją kolei, słyszę lament Na dnie przybywa naszych, nowa gwardia Splatam dłonie, błękit nieba, chmur sztandar Walne cierpienia odchodzą i słabną Susza serc wokół mnie, pod nimi bagno łez Zmysłu grabaż dziś brak go ewidentnie Czerń płaszczy, kwiatów chłodna czerwień I tylko słońce uśmiecha się do mnie dziwnie Przez gałąź mrugając poprawia wizję Złoty niemy świadek kolejnej traumy Nieważne gdzie twój dom i o co walczysz Przyjdzie dziwny dzień, moment, miejsce By po raz ostatni stanąć przed wejściem Stanąć przed światłem i swymi uczynkami I znów porani nas od kolejnej fali ktoś Przychodzą, odchodzą, palą się i gasną Po kolei ej budzą się by zasnąć Mamy ich raz teraz hasło nasi! Ej mamy ich raz teraz hasło nasi! Ból, śmiech, mrok, jasność Wspomnienia mamy je na własność Na zawsze w nas teraz hasło nasi! Ej na zawsze w nas teraz hasło nasi! Uczmy się kochać swoich ludzi, bo odchodzą nagle Nagle Pan zwija żagle nam Słowa żadne nie zagoją ran, które krwawią boski plan Ludzie nic nie przeciwstawią stwórcy nasz czas się kurczy Mów czy chcesz umrzeć jak głupcy czy żyć wiecznie Wierząc Trójcy wzrok zabójcy na nas spoczął Zaczął się kocioł, trochę nas pociął, podciął skrzydła Lęk przeszył jak igła w tym sęk linia życia migła przed oczyma I wtedy myśleć zaczynam co zostawisz, a co weźmiesz Co trzymasz w ręku trzeźwie A co niewarte pęka kłaków zostaje starte w jednej chwili Dla chłopaków i dla sióstr co odeszli już w pamięć jest modlitwa Wieczny odpoczynek dla każdego który wytrwał w niej Wyrwał się śmierci ty też jej zwięź sieci niech Pan nam świeci A ty, on, oni wszyscy jesteśmy jego dzieci tak to leci (leci, leci, leci, leci) Przychodzą, odchodzą, palą się i gasną Po kolei ej budzą się by zasnąć Mamy ich raz teraz hasło nasi! Ej mamy ich raz teraz hasło nasi! Ból, śmiech, mrok, jasność Wspomnienia mamy je na własność Na zawsze w nas teraz hasło nasi! Ej na zawsze w nas teraz hasło nasi! Wąska gorączka nocy sobotniej Śląska ziemia, jakiś klub, nieistotne U wejścia schody i ludzi pełne stopnie Na sali stopnie zwielkokrotnione wielokrotnie Nie pospolite, gorące, podszyte ogniem Dziewczęta w pierwszych rzędach tańczą ochotnie Występ tych, których sądziłeś o zbrodnie Potniesz się z nienawiści, gdy ujrzysz jak to zrobię Bo to już nie balet jeden z tych mistrzowskich Ty po trzech bisach na loży usiądź, spocznij Po całości chłopaki poszli w gości, po płyny Urodzili im parę flaszek w urodziny Łykam jeszcze raz, jeszcze świadom Z zasadą, że wypić zdrowie nie jest przesadą Z brygadą, zespół didżej menegą zięta Taki obraz zapamiętam, na zawsze Przychodzą, odchodzą, palą się i gasną Po kolei ej budzą się by zasnąć Mamy ich raz teraz hasło nasi! Ej mamy ich raz teraz hasło nasi! Ból, śmiech, mrok, jasność Wspomnienia mamy je na własność Na zawsze w nas teraz hasło nasi! Ej na zawsze w nas teraz hasło nasi! [x2]
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Doniu: Nasi

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Doniu: Nasi

Skomentuj tekst

Doniu: Nasi

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • BZRP Music Sessions 53 (Pique Diss) Shakira
  „(Uh, uh, uh, uh) (Pa' tipos como tú) (Uh, uh, uh, uh) Ah-oh (Uh, uh, uh, uh) (Pa' tipos como tú) (Uh, uh, uh, uh) Perdón, ya cogí otro avión Aquí no vuelvo No quiero otra decepción Tanto”
 • Młody Paderewski Mata
  „Co mi mugole możecie powiedzieć Chcielibyście siedzieć na ostatnim piętrze Leżycie gdzieś na parterze i leżcie Niektórym wygodnie jest na dnie Byłem na minus 1 i nie jestem już Co najwyżej spad”
 • Uśmiech proszę! (piosenka z reklamy) Krzysztof Ibisz x ON
  „Tak, chcę widzieć błysk z twoich ust Zwykle nie gryzę, więc pokaż mi już Każdy twój ząbek ucieszy dziś mnie O szczery uśmiech więc proszę cię Tak, wszystkie zęby piękne są Pokaż więc swoje, śmi”
 • jak nie wrócę po północy (feat. Szpaku) Kuban
  „Nienawidzę pi*d, a chwilowo byłem jedną z nich Największy to ze sobą miałem beef Prosili o bis Musiałem sobie dolać, żeby wyjść A miałeś za idola mnie do dziś Srałem na idoli, nie musiałem podb”
 • As It Was (Harry Styles Cover, America's Got Talent, Mam Talent) Sara James
  „Holdin' me back Gravity's holdin' me back I want you to hold out the palm of your hand Why don't we leave it at that? Nothin' to say When everything gets in the way Seems you cannot be replaced ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Nasi - Doniu, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Nasi - Doniu. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Doniu.