East West Rockers: Jak promie

Tekst piosenki

Brak wideo

East West Rockers

Teksty: 29 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

East West Rockers: Jak promie

ajaj,aej to jest ras luta na mikrofonieto jest do ciebie małataka niewinna jeOna jest jak promień słońca,rozprasza każdy dzień, przegania czarne chmury ja wiem,ona jest jak słońce, daje radość mi,słuchaj mówię Ciona jest jak promień słońca, rozprasza każdy dzień,oddala stres, ja wiemona jest jak słońce, ona jest jak słońce.Ja pamiętam kiedy zobaczyłem ją pierwszy raz,chciała dotrzeć na miejsce, chciała dotrzeć na czasKiedy spotkałem ją znowu tak potoczył się losusłyszałem cichy jej głos, mówiła że:chociaż jeszczenie zna mnie, wiem na pewno że ze mną jej dobrzegdy to mówiła, ona uśmiechała się tak pięknie! bo:Ona jest jak promień słońcarozprasza każdy dzień, przegania czarne chmury ja wiem,ona jest jak słońce, daje radość mi, słuchaj mówię Ciona jest jak promień słońca, rozprasza każdy dzień,oddala stres, ja wiemona jest jak słońce, ona jest jak słońce.Więc objąłem ją tak mocno ile tylko miałem sił, żebypokazać jej że może zaufać mi.Otwórz drzwi do swego serca!pozwól mi wejść! ja chcę kochać Cię, chcę cię mieć! mówiłem jej:chociaż jeszcze nie znasz mnie ja zrobię wszystko by było Ci dobrze.Gdy to mówiłem ona uśmiechała się, tak pięknie! bo:Ona jest jak promień słońca,rozprasza każdy dzień, przegania czarne chmury ja wiem,ona jest jak słońce, daje radość mi,słuchaj mówię Ciona jest jak promień słońca, rozprasza każdy dzień,oddala stres, ja wiemona jest jak słońce, ona jest jak słońce.Ej kochanie! proszę nie bój się! nie zrobię tobie krzywdytego co poczułem z tobą nie zapomnę nigdy więc chodźjeśli już samotne dni ci zbrzydły, nie bój się miłości boczym świat bez niej byłby. Cały czas, cały czas będę żyłdla obojga nas, nigdy nie pozwolę by ktoś rozdzielił nas,o już nigdy!!!Ona jest jak promień słońca,rozprasza każdy dzień, przegania czarne chmury ja wiem,ona jest jak słońce, daje radość mi,słuchaj mówię Ciona jest jak promień słońca, rozprasza każdy dzień,oddala stres, ja wiemona jest jak słońce, ona jest jak słońce.Ja pamiętam kiedy zobaczyłem ją pierwszy raz,chciała dotrzeć na miejsce, chciała dotrzeć na czasKiedy spotkałem ją znowu tak potoczył się losusłyszałem cichy jej głos, mówiła że: chociaż jeszczenie zna mnie, wiem na pewno że ze mną jej dobrzegdy to mówiła, ona uśmiechała się, tak dobrze! bo:ona jest jak promień słońca, rozprasza każdy dzień.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

East West Rockers: Jak promie

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

East West Rockers: Jak promie

Skomentuj tekst

East West Rockers: Jak promie

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • BZRP Music Sessions 53 (Pique Diss) Shakira
  „(Uh, uh, uh, uh) (Pa' tipos como tú) (Uh, uh, uh, uh) Ah-oh (Uh, uh, uh, uh) (Pa' tipos como tú) (Uh, uh, uh, uh) Perdón, ya cogí otro avión Aquí no vuelvo No quiero otra decepción Tanto”
 • Młody Paderewski Mata
  „Co mi mugole możecie powiedzieć Chcielibyście siedzieć na ostatnim piętrze Leżycie gdzieś na parterze i leżcie Niektórym wygodnie jest na dnie Byłem na minus 1 i nie jestem już Co najwyżej spad”
 • Uśmiech proszę! (piosenka z reklamy) Krzysztof Ibisz x ON
  „Tak, chcę widzieć błysk z twoich ust Zwykle nie gryzę, więc pokaż mi już Każdy twój ząbek ucieszy dziś mnie O szczery uśmiech więc proszę cię Tak, wszystkie zęby piękne są Pokaż więc swoje, śmi”
 • jak nie wrócę po północy (feat. Szpaku) Kuban
  „Nienawidzę pi*d, a chwilowo byłem jedną z nich Największy to ze sobą miałem beef Prosili o bis Musiałem sobie dolać, żeby wyjść A miałeś za idola mnie do dziś Srałem na idoli, nie musiałem podb”
 • As It Was (Harry Styles Cover, America's Got Talent, Mam Talent) Sara James
  „Holdin' me back Gravity's holdin' me back I want you to hold out the palm of your hand Why don't we leave it at that? Nothin' to say When everything gets in the way Seems you cannot be replaced ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Jak promie - East West Rockers, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Jak promie - East West Rockers. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - East West Rockers.