East West Rockers: Jak promie

Tekst piosenki

Brak wideo

East West Rockers

Teksty: 29 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

East West Rockers: Jak promie

ajaj,aej to jest ras luta na mikrofonieto jest do ciebie małataka niewinna jeOna jest jak promień słońca,rozprasza każdy dzień, przegania czarne chmury ja wiem,ona jest jak słońce, daje radość mi,słuchaj mówię Ciona jest jak promień słońca, rozprasza każdy dzień,oddala stres, ja wiemona jest jak słońce, ona jest jak słońce.Ja pamiętam kiedy zobaczyłem ją pierwszy raz,chciała dotrzeć na miejsce, chciała dotrzeć na czasKiedy spotkałem ją znowu tak potoczył się losusłyszałem cichy jej głos, mówiła że:chociaż jeszczenie zna mnie, wiem na pewno że ze mną jej dobrzegdy to mówiła, ona uśmiechała się tak pięknie! bo:Ona jest jak promień słońcarozprasza każdy dzień, przegania czarne chmury ja wiem,ona jest jak słońce, daje radość mi, słuchaj mówię Ciona jest jak promień słońca, rozprasza każdy dzień,oddala stres, ja wiemona jest jak słońce, ona jest jak słońce.Więc objąłem ją tak mocno ile tylko miałem sił, żebypokazać jej że może zaufać mi.Otwórz drzwi do swego serca!pozwól mi wejść! ja chcę kochać Cię, chcę cię mieć! mówiłem jej:chociaż jeszcze nie znasz mnie ja zrobię wszystko by było Ci dobrze.Gdy to mówiłem ona uśmiechała się, tak pięknie! bo:Ona jest jak promień słońca,rozprasza każdy dzień, przegania czarne chmury ja wiem,ona jest jak słońce, daje radość mi,słuchaj mówię Ciona jest jak promień słońca, rozprasza każdy dzień,oddala stres, ja wiemona jest jak słońce, ona jest jak słońce.Ej kochanie! proszę nie bój się! nie zrobię tobie krzywdytego co poczułem z tobą nie zapomnę nigdy więc chodźjeśli już samotne dni ci zbrzydły, nie bój się miłości boczym świat bez niej byłby. Cały czas, cały czas będę żyłdla obojga nas, nigdy nie pozwolę by ktoś rozdzielił nas,o już nigdy!!!Ona jest jak promień słońca,rozprasza każdy dzień, przegania czarne chmury ja wiem,ona jest jak słońce, daje radość mi,słuchaj mówię Ciona jest jak promień słońca, rozprasza każdy dzień,oddala stres, ja wiemona jest jak słońce, ona jest jak słońce.Ja pamiętam kiedy zobaczyłem ją pierwszy raz,chciała dotrzeć na miejsce, chciała dotrzeć na czasKiedy spotkałem ją znowu tak potoczył się losusłyszałem cichy jej głos, mówiła że: chociaż jeszczenie zna mnie, wiem na pewno że ze mną jej dobrzegdy to mówiła, ona uśmiechała się, tak dobrze! bo:ona jest jak promień słońca, rozprasza każdy dzień.
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

East West Rockers: Jak promie

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

East West Rockers: Jak promie

Skomentuj tekst

East West Rockers: Jak promie

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Ej, Stop! Alicja Szemplińska
  „TO miał być dobry rok Na wielką wodę skok Przez palce uciekł, choć Ja miałam być już daleko stad Z głośnika mówi ktoś Kolejny odwołany lot Podręczny bagaż trosk Wystarczy już, zostawię go Co”
 • Story of My Dream Riverside
  „So i wrote a lyrics 10 years ago But livin’ in the past the decade has gone the world is upside down and the rest is flattered by reptilians swords the river is the same even it you go again”
 • Dla niej Chada
  „To jest Chada Chada To jest Chada Chada to jest mój dowód tej miłości na zabój dla ciebie, skarbie, dziś Chada do podkładu tego układu nie ma prawa nikt zniszczyć nie ma dnia by, nie dziękow”
 • Potrzeba Skał (ft. Król) Rosalie.
  „to wyrzucasz wciąż bumerangi słów do minionych dni do straconych dni choć nas niesie wiatr ciągle patrzysz wstecz powracać tam gdzie sparzyłeś się gdy chce wziąć się w garść to mi lecisz z ”
 • Bezsensownie (feat. Przyłu) Zalia
  „Już siły brak przez palce leci czas natrętny zimny żal do ciebie zbyt dużo barw a w sercu czaka pan i pełno dobrych gwiazd jaśnieje Podnoszę wzrok Bo po co zwlekać Dawno zamknęłam tamten eta”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Jak promie - East West Rockers, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Jak promie - East West Rockers. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - East West Rockers.