East West Rockers: Kochaj swoje

Tekst piosenki

Brak wideo

East West Rockers

Teksty: 29 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

East West Rockers: Kochaj swoje

Kochaj swoje życie mówię Ci ejSłuchaj tego co mówię to są słowa mądrościKochaj swoje życie mówię CiEj my chcemy życia, a nie rozlewu krwi! 2xPosłuchaj tego co mówią na ulicy,Jeden chłopak zgubił się, wylądował w kostnicyWiec posłuchajcie mnie wszyscy twardzi zawodnicyJeśli żyjesz bez miłości Twoje życie jest niczymPamiętaj cokolwiek się stanieTy nie poddawaj się i stan tu ze mną ramie w ramieBo życie zawsze ma dla mnie najwyższe notowanieJestem twardy jak skała, nic mnie nigdy nie złamie.Dostałeś szansę więc nie możesz zmarnować jejZrozum to człowieku, a przetrwasz chwile złeDostałeś szanse pamiętaj o tym, że musisz najpierw pokochać siebie aby innych kochać też.Kochaj swoje życie mówię Ci ejSłuchaj tego co mówię to są słowa mądrościKochaj swoje życie mówię CiEj my chcemy życia, a nie rozlewu krwi! 2xTo jest to wszystko co dzisiaj mamDziękuję codziennie za boski darNieważne dokąd byle nie samZ mocą życia idę jak taran tamGdzie spotkam szczęście gdzie nie ma kłamstwGdzie nie ma łez gdzie nie ma złaTam gdzie ludzie nie tracą duszy co dnianie omijaj życia..Kochaj swoje życie mówię Ci ejSłuchaj tego co mówię to są słowa mądrościKochaj swoje życie mówię CiEj my chcemy życia, a nie rozlewu krwi! 2xZbudujemy miłość na gruzach ich miastCierpliwie czekamy na odpowiedni czasWołam Was bo lepiej dawać jest niż braćA źródło życia to Jah wiec Ty przestań się baćSam na sam z myślami takie to stany kiedy starasz się być zdecydowany a jesteś zamieszany w twoje jato ciągle burze, huragany lata płyną a szlak który wybrałeś jest najmniej uczęszczany a ty..Kochaj swoje życie mówię Ci ejSłuchaj tego co mówię to są słowa mądrościKochaj swoje życie mówię CiEj my chcemy życia, a nie rozlewu krwi! 2x
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

East West Rockers: Kochaj swoje

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

East West Rockers: Kochaj swoje

Skomentuj tekst

East West Rockers: Kochaj swoje

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Bando Love Story Remix Alberto X doubleS X p3 X Enakim
  „take me somwhere far away from here, from here take me somwhere far away from here, from here Baby, don’t breake my heart Don;t break my heart Always back to the bando (…) Put upin a lam bo F”
 • Jak hip-hop był hip-hopem ZBUKU, Bezczel
  „2012, Before Hip Hop Tempo Poland Rozpoczynam historie Zrób mi miejsce – moja kolej Tak poznaje mnie Tomek Wchodzę do gry po swoje Witam cie w Polsce Milion I to dosłownie w moment Polska płon”
 • Niebo było różowe Kaśka Sochacka
  „Skończyłam dziś Nie czuje się z tym dobrze Musiałam wyjść Na zewnątrz było chłodniej Nie będzie już pachniało hortensjami Nie będzie już Tak dużo miedzy nami Niebo było różowe A więc tak wyg”
 • Toxic Love Viki Gabor
  „Czemu znowu robisz to doskonale wiem, ze dobrze się bawisz nie udawaj ze wiesz co to twój błąd i gorzko zapłacisz! Przewidziałam każdy krok teraz wiesz, że ja wiem twoje plany jesteś toxic ”
 • Wishes Come True Duncan Laurence
  „Hay, how are you merry christmas i have a feeling you’re feeling alone you ask me if i have any wishes i said: maybe, it’s time that we get off the phone you ask: What is that all about? Well,”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Kochaj swoje - East West Rockers, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Kochaj swoje - East West Rockers. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - East West Rockers.