Edyta Geppert: Lepiej... lub horyzont 2000

Tekst piosenki

Brak wideo

Edyta Geppert

Teksty: 113 Tłumaczenia: 0 Wideo: 6

Tekst piosenki

Edyta Geppert: Lepiej... lub horyzont 2000

Lepiej stanąć, gdy tchuW piersi jeszcze masz dośćAby wrócić z tych drógKrętych drógSkoro nie da się dojśćLepiej usiąść i w dal Długo patrzeć przez mgłęMocno wierząc, ze tamPrzecież tam Jeszcze jest jakiś celLepiej stanąć niż iśćLepiej usiąść niż staćLepiej leżeć i śnićŻe lepsze przyjdą dniŻe lepszy będzie światLepiej szeptać niż krtańkrzykiem zdzierać do krwiLepiej milczeć - i takJuż i takNie chce słyszeć nas niktLepiej stanąć niż iśćLepiej usiąść niż staćLepiej leżeć i śnićŻe lepsze przyjdą dniZe lepszy będzie światMoże właśnie ten zmierzchSerca osnuł nam mgłą...Zbliża się fin de siecleZbliża sięJeszcze nie fin du monde
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Edyta Geppert: Lepiej... lub horyzont 2000

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Edyta Geppert: Lepiej... lub horyzont 2000

Skomentuj tekst

Edyta Geppert: Lepiej... lub horyzont 2000

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Wiem Carla Fernandes
  „znów czuje ze tracę grunt pod nogami prze stój nie chcę wiedzieć czy to już co tam wołam z planów został gruzy taka kolej rzeczy , cóż chciałam mieć wszystko na raz i nie wiedział sama co”
 • It'll Be Okay Shawn Mendes
  „Are we gonna make it? Is this gonna hurt?" We can try to sedate it But that never works I start to imagine a world where we don't collide It's making me sick but we'll heal And the sun wil”
 • Nie Znasz Wad Dwa Sławy
  „Od kiedy wszedłem nie wiesz o co common zakręciłem w głowie czy za szybko wstałaś? już przeglądasz moje profilowe skomentujesz czy wkleisz 2 ognie? ty jak gospodarka albo influenserkja albo ”
 • Ratuj (ft. Tribbs) Smolasty
  „Ciągle jestem taki sam Coś zjebałem – to nie ja! Nie chce słuchać twoich rad Nie chce słuchać twoich dram Dla niej będę słodki cham Bukiet róż i nocny włam Dzisiaj nawet whisky sour nie uleczy t”
 • WOW MEGA Patrycja Mołczanow
  „Dzwoni menadżerka, mówi jest nowa oferta WOW MEGA skrzynka i koperta, w niej dycha w papierkach WOW MEGA Komu to zawdzięczam zapytam dzisiaj lusterka słyszę: WOW MEGA WOW MEGA, WOW MEGA, WOW ME”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • tekstu piosenek edyta gepert lepiej czyli horyzont

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Lepiej... lub horyzont 2000 - Edyta Geppert, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Lepiej... lub horyzont 2000 - Edyta Geppert. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Edyta Geppert.