Edyta Geppert - To si tekst piosenki - Teksciory.pl

Edyta Geppert: To si

Tekst piosenki

Brak wideo

Edyta Geppert

Teksty: 113 Tłumaczenia: 0 Wideo: 6

Tekst piosenki

Edyta Geppert: To si

Chciałam zaśpiewać o czymś ważnymO samotności braku niebaLecz powiedzieli - Pani Geppert - co PaniTo się nie sprzedaChciałam zaśpiewać o miłościKtórej czas nigdy nie ostudziLecz powiedzieli - Nie! To nie pójdziePani Geppert to nie dla ludziChciałam zaśpiewać hymn o trwaniuCóż nie będziemy wiecznie młodziPowiedzieli - kobieto - kogo to dzisiaj obchodziI pouczyli że ich zdaniem To znaczy zdaniem pewnych osóbSprzedają się rzeczy o niczymNapisane w przystępny sposóbI żebym sobie dała spokój Z tym czarnym strojem, przysmędzaniemTo się nie sprzedaTo się nie sprzeda - Pani GeppertTo się nie sprzeda - Pani GeppertTo się nie sprzeda - Pani GeppertW życiu!Lecz kiedy widzę na koncertach W oczach słuchaczy skrawek niebaTo myślę sobie - Dobry BożeA co mi tam - niech się nie sprzedaW tych oczach widzę taką miłośćKtórej czas nigdy nie ostudziI wtedy mam ochotę krzyknąć Ludzie! - To jest dla ludziW tych oczach widzę dramat czasuCóż nie będziemy wiecznie młodziDlatego chodzi mi po głowieŻe może to kogoś obchodziNawet jeżeli czyimś zdaniemTo znaczy zdaniem pewnych osóbSprzedają się rzeczy o niczymNapisane w przystępny sposóbNiech mówią dajże Pani spokójZ tym czarnym strojem, przysmędzaniemTo się nie sprzeda - Pani GeppertTo się nie sprzeda - Pani GeppertTo się nie sprzeda - Pani GeppertW życiu - Amen.
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Edyta Geppert: To si

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Edyta Geppert: To si

 

Skomentuj tekst

Edyta Geppert: To si

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Moja Gwardia KęKę
  „Trampki, trzepak, piłka, pola do wieczora walka ule, gałki, drzewa, jabłka ja i moja gwardia zdarte łokcie i kolana obijana maska chciałbym zamknąć oczy i zobaczyć znowu nas tam Trampki, trzepa”
 • OGONY (FT. TONY YORU) Przyłu
  „to mnie ściga jak ogony woła suka to mnie goni potrzebuje twoich dłoni, cię to mnie ściga jak ogony woła suka to mnie goni to mnie ściga jak ogony wiem ze na ratunek nie ma mowy, nie i to moj”
 • Milcz PAWEŁ DOMAGAŁA
  „Nie naprawie wszystkich krzywd Nie odkupię win Może nie muszę Może nie muszę Nie muszę? Stoisz z boku, to milcz Nie wiesz o mnie nic Stoisz z boku, to milcz Nie wiesz o mnie nic nie ug”
 • Love Me or Leave Me (from After We Collided) Little Mix
  „You used to tell me what you loved me once What happened? /2x Where is all of this coming from? What happened? /2x You say i am crazy and there’s nothing wrong You’re lying and you know i know ”
 • 4 Kobiety (feat. Zeamsone, Bonson, Kari) Da Vosk Docta
  „Miała kaca, poszła kupić szlugi Do babki pierd* coś po rosyjsku Choć nie umie mówić Woli robić Nierozważne jest w niej topić złotówy Żyje w nocy, spi za dnia Coś dla ciała, coś dla duszy Inn”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki To si - Edyta Geppert, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu To si - Edyta Geppert. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Edyta Geppert.