Edyta Geppert: T

Tekst piosenki

Brak wideo

Edyta Geppert

Teksty: 113 Tłumaczenia: 0 Wideo: 6

Tekst piosenki

Edyta Geppert: T

Przypominam sobie miasto świętująceDech nam zapierało słońce tego dniaSłyszę krzyki, śmiechy i orkiestry grzmiąceWszyscy tu szaleją, a dokoła jaZagubiona w tłumie wyrwać się nie mogęRuszam się i brodzę, jak we mgleI nagle patrzę, on wskazuje drogęI w objęcia jego fala rzuca mnie.Popędzani wielką falą, która ciągnie nas i wciąga Jedno tuż koło drugiego, przyjmujemy wspólny los I śmiejemy się, jedno trzyma się drugiegoKiedy tłum niesie nas i upojnie płynie czas.Popędzana wielką falą wzbierającą i tańcząca Tarantelą opętańczą, zaciskając dłoni splot To nie wiatr, to już lot, nasze ciała w górze tańczą Kiedy tłum niesie nas i upojnie płynie czas.Iskierkami w jego oczach radość tryskaW głębi serca jasno, a dokoła szumMiędzy śmiechy nagle krzyk mój się przeciskaKiedy go wyrywa z objęć moich tłum.Popędzana wielką falą, która ciągnie nas i wciąga Jedno z dala od drugiego, miotam i wykłócam się Jego śmiech, wołam, a to śmiech kogoś innego Tłumię łzy, ściągam brwi, wykrzykuję ból i gniew.Popędzana wielką falą, wzbierającą i tańczącą Tarantelą opętańczą, zaciskając wściekle pięść Wciąż pozwalam się nieść i przeklinam tych, którzy tańczą Ten, z którym złączono mnie rozpłynął się.
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Edyta Geppert: T

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Edyta Geppert: T

Skomentuj tekst

Edyta Geppert: T

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • CAKE (feat. KIZO) DZIARMA
  „On czuje do mnie pociąg - to nie PKP (uh) Sam nie da się pociąć, albo strzelić w łeb (uh, uh) THC znowu palimy na stres (uh) Nie robi koleżanek moich, rucha tylko mnie Mokre majtki, Netflix, blunt”
 • ORIGAMI (ft. korweta) Ronnie Ferrari
  „nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z pieniędzmi, co? ORIGAMI nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z p”
 • All For You Topky
  „Tried to write you a love song thought I could so far what I told you - you misunderstood it used to be so good what went wrong with us? I remember a night in Montparnasse you gave me a painti”
 • Ghetto Miszel
  „2k22 to 25 powód żeby zarobić rucham czas jak posuwam kroki proste sztuki gorzki boki p branża mnie chce ale ja nie chce jej wiesz jak jest wszystcy chcą mnei zjeść goni papier robieć ”
 • Raper w sutannie Ks. Jakub Bartczak
  „chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś Bramy piekielne go nie przemogą ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • edyta geppert falą tańczącą
 • edyta geppert t

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki T - Edyta Geppert, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu T - Edyta Geppert. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Edyta Geppert.