Edyta Geppert: Panna Mania

Tekst piosenki

Brak wideo

Edyta Geppert

Teksty: 114 Tłumaczenia: 0 Wideo: 7

Tekst piosenki

Edyta Geppert: Panna Mania

Panna Marianna jest strasznie muzykalnaWszystko, co słyszy od razu gra, jak z nut Jest to, rozumie się, przyjemność kolosalna Jak mówią inni, po prostu istny cud.Panna Mania cudnie gra na mandolinieŁudi bidi bindia, łudi bidi bindia, łudi bidi buI codziennie wszyscy cieszą się w rodzinieŻe córeczka talent ma, co usłyszy wszystko graMandolina, mandolina, mandola.Kółko muzyczne stworzyła panna Mania Dla uprawiania przebojów z Qui Pro Quo Rano w niedzielę jest przyjemności wiele Kiedy wokoło rozbrzmiewa piosnek sto.Może to nawet się dziwne wydać komuś Ale są ludzie bez zrozumienia gry Czterech sąsiadów uciekło przez nią z domu Piąty owdowiał, bo taki był już zły.Panna Mania cudnie gra na mandolinie Mandolina, mandolina, mandola.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Edyta Geppert: Panna Mania

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Edyta Geppert: Panna Mania

Skomentuj tekst

Edyta Geppert: Panna Mania

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Przybieżeli do Betlejem pasterze Kolędy
  „Przybieżeli do Betlejem pasterze, Grając skocznie Dzieciąteczku na lirze. Chwała na wysokości, chwała na wysokości, a pokój na ziemi. Oddawali swe ukłony w pokorze Tobie z serca ochotneg”
 • Cicha noc Kolędy
  „Cicha noc, święta noc, Pokój niesie ludziom wszem, A u żłóbka Matka Święta Czuwa sama uśmiechnięta Nad dzieciątka snem , Nad dzieciątka snem. Cicha noc, święta noc, Pastuszkowie ”
 • Nie miały aniołki choinki na święta Kolędy
  „1.Nie miały aniołki choinki na święta, o choince dla nich nikt tam nie pamiętał. Popatrzyły się na siebie, wywierciły dziurę w niebie ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho! 2.Złapały za czubek naj”
 • Lulajże Jezuniu Kolędy
  „Lulajże Jezuniu, moja Perełko, Lulaj ulubione me Pieścidełko. Lulajże Jezuniu, lulaj, że lulaj A ty go matulu w płaczu utulaj Zamknijże znużone płaczem powieczki, Utulże zemdlone łkaniem ustecz”
 • Bóg się rodzi, moc truchleje Kolędy
  „Bóg się rodzi, moc truchleje, Pan niebiosów obnażony; Ogień krzepnie, blask ciemnieje, Ma granice nieskończony. Wzgardzony okryty chwałą, Śmiertelny Król nad wiekami; A Słowo Ciałem się stało ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • panna mania
 • autor tekstu panna mania gra na mandolinie
 • z innymi pannami...- piosenka
 • panna mania gra na mandolinie slowa
 • piosenka panna mariana

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Panna Mania - Edyta Geppert, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Panna Mania - Edyta Geppert. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Edyta Geppert.