Edyta Geppert: Dzie

Tekst piosenki

Brak wideo

Edyta Geppert

Teksty: 113 Tłumaczenia: 0 Wideo: 6

Tekst piosenki

Edyta Geppert: Dzie

Nic oprócz ciszy nie było na świeciePodał mężczyzna dłoń swej kobiecieKiedy krwi poryw w ich sercach drgnął śmielszyNastał dzień pierwszyGdy zajaśniała tajemnym płomieniemSpytał gdzie rosną wierzby i złocienieNocą przecięły niebo białe smugiWieszcząc dzień drugiKroczyli razem dostojni jak drzewaCo trwają razem czy wiatr czy ulewaGruszki spadały wprost w koszyki dzieciW błogi dzień trzeciA gdy spytała cicho gdzie jest wodaOn jej kaczeńce w drżących dłoniach podałNad stawem śmiercią pachniało i trzcinąCzwarty dzień minąłCzas kręcił młyńskim kołem tego stadłaCoś zadzwoniło łza do wody wpadłaA na kolczastych drutach kruk złowieszczyDzień piąty wieściłOn nic nie mówił i milczała onaW oczach płonęła ponura szalonaMiłość a szczęścia już wypili winoSzósty dzień minąłI nic nie było na świecie prócz ciszyKsiężyc utonął w czarnej nieba niszyWiedźmy jak Parki stały wokół studniMinął dzień siódmyCzas kataryniarz zanucił piosenkęO tym że ręka znów odnajdzie rękęI że dzień pierwszy błogi jak kochanieZnowu nastanie
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Edyta Geppert: Dzie

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Edyta Geppert: Dzie

Skomentuj tekst

Edyta Geppert: Dzie

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • CAKE (feat. KIZO) DZIARMA
  „On czuje do mnie pociąg - to nie PKP (uh) Sam nie da się pociąć, albo strzelić w łeb (uh, uh) THC znowu palimy na stres (uh) Nie robi koleżanek moich, rucha tylko mnie Mokre majtki, Netflix, blunt”
 • ORIGAMI (ft. korweta) Ronnie Ferrari
  „nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z pieniędzmi, co? ORIGAMI nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z p”
 • All For You Topky
  „Tried to write you a love song thought I could so far what I told you - you misunderstood it used to be so good what went wrong with us? I remember a night in Montparnasse you gave me a painti”
 • Ghetto Miszel
  „2k22 to 25 powód żeby zarobić rucham czas jak posuwam kroki proste sztuki gorzki boki p branża mnie chce ale ja nie chce jej wiesz jak jest wszystcy chcą mnei zjeść goni papier robieć ”
 • Raper w sutannie Ks. Jakub Bartczak
  „chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś Bramy piekielne go nie przemogą ”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Dzie - Edyta Geppert, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Dzie - Edyta Geppert. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Edyta Geppert.