Edyta Geppert: Piosenka o Bo

Tekst piosenki

Brak wideo

Edyta Geppert

Teksty: 113 Tłumaczenia: 0 Wideo: 6

Tekst piosenki

Edyta Geppert: Piosenka o Bo

W chwili, gdy strzepujesz pyłek,jesz posiłek, sadzasz tyłekna kanapie, łykasz wino-ludzie giną.W miastach o dziwacznych nazwachgrad ołowiu, grzmot żelaza:nieświadomi, co ich winą,ludzie giną.W wioskach, których nie wyśledziwzrok- bez krzyku, bez spowiedzi,bez żegnania się z rodzinąludzie giną.Ludzie giną, gdy do urnywrzucasz głos na nowych durniz ich nie nową już doktryną:"Nie tu giną".W stronach zbyt dalekich, by nasprzejąć mógł czyjś bólu grymas,gdzie strach lecieć cherubinom-ludzie giną.Wbrew posągom i muzeom-jako opał służy dziejomprzez stulecia po Kainieten, kto ginie.W chwili, kiedy mecz oglądasz,czytasz, co wykazał sondaż,bawisz dziecko śmieszną miną-ludzie giną.Czas dzielący ludzkie bytyna zabójców i zabitychzmieści cię w rubryce szerszejtak, w tej pierwszej.
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Edyta Geppert: Piosenka o Bo

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Edyta Geppert: Piosenka o Bo

Skomentuj tekst

Edyta Geppert: Piosenka o Bo

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Wiem Carla Fernandes
  „znów czuje ze tracę grunt pod nogami prze stój nie chcę wiedzieć czy to już co tam wołam z planów został gruzy taka kolej rzeczy , cóż chciałam mieć wszystko na raz i nie wiedział sama co”
 • It'll Be Okay Shawn Mendes
  „Are we gonna make it? Is this gonna hurt?" We can try to sedate it But that never works I start to imagine a world where we don't collide It's making me sick but we'll heal And the sun wil”
 • Nie Znasz Wad Dwa Sławy
  „Od kiedy wszedłem nie wiesz o co common zakręciłem w głowie czy za szybko wstałaś? już przeglądasz moje profilowe skomentujesz czy wkleisz 2 ognie? ty jak gospodarka albo influenserkja albo ”
 • Ratuj (ft. Tribbs) Smolasty
  „Ciągle jestem taki sam Coś zjebałem – to nie ja! Nie chce słuchać twoich rad Nie chce słuchać twoich dram Dla niej będę słodki cham Bukiet róż i nocny włam Dzisiaj nawet whisky sour nie uleczy t”
 • WOW MEGA Patrycja Mołczanow
  „Dzwoni menadżerka, mówi jest nowa oferta WOW MEGA skrzynka i koperta, w niej dycha w papierkach WOW MEGA Komu to zawdzięczam zapytam dzisiaj lusterka słyszę: WOW MEGA WOW MEGA, WOW MEGA, WOW ME”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • giną ludzie Geppert
 • ludzie giną edyta gepert

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Piosenka o Bo - Edyta Geppert, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Piosenka o Bo - Edyta Geppert. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Edyta Geppert.