Edyta Geppert: Gdy m

Tekst piosenki

Brak wideo

Edyta Geppert

Teksty: 113 Tłumaczenia: 0 Wideo: 6

Tekst piosenki

Edyta Geppert: Gdy m

I mówię nie i mówię dość,I spluwam przez lewe ramięTo dno, jak pieprz, wyssana kośćI gdy to mówię - wiem że kłamię.I nie chcę brać, i nie chcę graćZa żaden brylant szczerozłotyA we mnie Hamlet, jego maćI kłamię, nawet milcząc o tym.I znów się budzę sinym brzaskiem,I nie wiem jakich bogów wzywaćGdy trzymam w dłoni własną czaszkęI znowu pytam - być, czy bywaćWięc Boże, zbaw od wzniosłych sprawOd blichtru masek obelżywychOd papierowych wieńców, brawEuforycznego - trup jak żywyTen biały sad, to śnieg, to kwiatJa nie wiem, choć pojmuję z wiekiemŻe można Bogiem przyjść na świat,Ale umiera się człowiekiem.I znów się budzę sinym brzaskiemI nie wiem, jakich bogów wzywaćGdy trzymam w dłoni własną czaszkęI znowu pytam - być czy bywaćBędziesz Hamletem, będziesz WieżąKogutem dachu w siódmym niebieBłagam - ja byłam zeszły sezonI wciąż nie mogę dojść do siebie.Więc Boże, broń, więc Boże, chrońTo moje dziecko - nie mam więcejTa mała dłoń, to jego dłońPierożek ciepła w mojej ręce.Ja chciałam z nim w ten szary dymZ poczciwą ludzką menażeriąTam nie patrz, to teatrW nim umiera mama całkiem serio.
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Edyta Geppert: Gdy m

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Edyta Geppert: Gdy m

Skomentuj tekst

Edyta Geppert: Gdy m

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • CAKE (feat. KIZO) DZIARMA
  „On czuje do mnie pociąg - to nie PKP (uh) Sam nie da się pociąć, albo strzelić w łeb (uh, uh) THC znowu palimy na stres (uh) Nie robi koleżanek moich, rucha tylko mnie Mokre majtki, Netflix, blunt”
 • ORIGAMI (ft. korweta) Ronnie Ferrari
  „nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z pieniędzmi, co? ORIGAMI nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z p”
 • All For You Topky
  „Tried to write you a love song thought I could so far what I told you - you misunderstood it used to be so good what went wrong with us? I remember a night in Montparnasse you gave me a painti”
 • Ghetto Miszel
  „2k22 to 25 powód żeby zarobić rucham czas jak posuwam kroki proste sztuki gorzki boki p branża mnie chce ale ja nie chce jej wiesz jak jest wszystcy chcą mnei zjeść goni papier robieć ”
 • Raper w sutannie Ks. Jakub Bartczak
  „chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś Bramy piekielne go nie przemogą ”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Gdy m - Edyta Geppert, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Gdy m - Edyta Geppert. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Edyta Geppert.