FANKA: Zatańcz ostatni raz

Tekst piosenki

FANKA

Teksty: 16 Tłumaczenia: 0 Wideo: 15
Profil artysty

Tekst piosenki

FANKA: Zatańcz ostatni raz

FANKA prezentuje piosenkę "Zatańcz ostatni raz".

Nie powrócą tamte dni, łoo, łoo
Te dawne piękne dni, łoo, łoo
Te dawne piękne dni

Kiedyś wszystko proste tak
Nikt nie liczył godzin ani lat
Teraz inny mamy stan
Nie zatrzyma się już czas, szkoda nas

Mija nam dzień za dniem, teraz już dobrze wiem
Nie chcę już żyć złym snem, uciec gdzieś
Z tobą w nieznane biec, czeka nas długi rejs
Tego tylko chcę

Zatańcz ostatni raz, jakby dziś się kończył świat
I nie żałuj tych chwil, nie powrócą tamte dni
Łoo, łoo, te dawne piękne dni
Łoo, łoo, te dawne piękny dni

Szkoda nam
Żyjemy jak we mgle, niech obudzą mnie
Łapać każdy dzień i nie zgubić się
Czekam na jeden gest, by odnaleźć sens
Tego tylko chcę

Zatańcz ostatni raz, jakby dziś się kończył świat
I nie żałuj tych chwil, nie powrócą tamte dni
Łoo, łoo,te dawne piękne dni
Łoo, łoo, te dawne piękne dni

Zatańcz ostatni raz (uuu)
Nie zatrzyma nas czas (uuu)
Łoo, łoo, na,na, na, na, na
Łoo, łoo, na,na, na, na, na
Autor tekstu: FANKA- Anna Wójcik
Data dodania: 2025-05-16
Tekst dodał: klusiu
PDF Edytuj

Tłumaczenie piosenki

FANKA: Zatańcz ostatni raz

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

O tym utworze

FANKA: Zatańcz ostatni raz

FANKA prezentuje piosenkę "Zatańcz ostatni raz". Autorami utworu są FANKA (muzyka i tekst), Jakub Laszuk, Jacek Mrówczyński, Jeremi Siejka (muzyka).
"Mam wrażenie, że moje pokolenie jest pogubione. Marnujemy swój bardzo cenny czas na głupoty. Nie szanujemy miłości. Odrzucamy dobre wartości. Wiem, że to nie nie jest tak, że kiedyś ludzie nie mieli swoich problemów i życie było usłane płatkami róż, ale myślę, że mieli w sobie tę chęć do życia, nie rozpraszali się bezużytecznymi treściami w sieci, do których teraz mamy dostęp. Musimy się obudzić, bo może być za późno" - mówi FANKA.
W klipie wystąpili: FANKA, jej rodzice i Cezar.

Inne teksty wykonawcy

FANKA: Zatańcz ostatni raz

Skomentuj tekst

FANKA: Zatańcz ostatni raz

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

  • Moje 5 minut EKIPA
    „Ekipa prezentuje piosenkę "Moje 5 minut". [Refren: Zbyszek Król, Kuba Jurek, Marta Różańska] (Pięć minut, to jest moje pięć minut) (W ręce as, nie chcę więcej stać z tyłu) (Pięć minut, tojest mo”
  • 1DAY IN LA bambi, Oki, francis
    „Zwrotka 1: bambi Prosisz mnie żebym już żyła powoli Kupisz mi wszystko, co mnie zadowoli Ja nie umiem zabrać niczego od Ciebie Bo z mojej kieszeni się sypie za wiele Fuckboy'e na backu mnie prosz”
  • Do końca dni - x Majtis, samunowak FANKA
    „Za tobą pójdę, gdzie nie był nikt A zanim usnę, sprawdzę czy śpisz Tobie oddam moje życie, oddam każdą jedną chwilę Jesteś tą melodią, do której moje serce bije I nie muszę szukać już Wiem, że ”
  • Dame Un Grrr - x ‪Kate Linn Fantomel
    „Dame un grr Un qué? Un grr Un qué, un qué? Un grr Un qué? Un grr Un grr (x4) Un qué? I love When you shake it, shake it When I see you go cecererece My body go wake”
  • Nie życzę ci źle Quebonafide
    „Nie życzę ci źle Nie życzę ci źle Nie życzę ci źle Nie życzę ci źle Może tylko by nietoperz wkręcił ci się w łeb Może żeby ci zamknęli ulubiony sklep By przykleił się jak rzep, pech z tych nie”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Zatańcz ostatni raz - FANKA, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Zatańcz ostatni raz - FANKA. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - FANKA.