Firma: Nasze postawy niezmienne

Tekst piosenki

Brak wideo

Firma

Teksty: 37 Tłumaczenia: 0 Wideo: 4

Tekst piosenki

Firma: Nasze postawy niezmienne

To co teraz słyszysz właśnie Znaczy, że według tych samych teorii dorastają małolaci Ja chcę się wzbogacić, ale stylu nie utracić Idę do przodu, coraz to nowe kawałki Bo nigdy nie dostosuję stylu pod zarobki Tak jak robią to pedały typu Norbi I chociaż w tym tygodniu nie minąłem się z zyskiem To ostatni sos wpłaciłem ziomkowi na wypiskę I chociaż w mojej głowie ciągle ostry chaos To wiele rzeczy się już poukładało Bo z małolatów porządni ludzie wyrastają Razem się trzymają, na przyszłość plany układają Dobrze chłopaki mi się z wami żyje Ale tego nie kryję, że jest mi brak Tych, którzy wyglądają zza krat (zza krat) Czekałeś na pierwszy Krakowski nielegal Dostałeś, DMF przesłuchałeś Nie zrozumiałeś? Przecież to proste Jeden jest w porządku drugi schodzi na manowce Ten kto sprytnie rozumuje ten wymaganiom sprosta To rzecz prosta choć nie zawsze do wykonania O tym jak jest wypowiadam kolejne zdania Nie dopuszczam załamania psychicznego Nierealnego podejścia do świata codziennego Więc jak spada gwiazda życzeń nie wypowiadam Czasem się zamyślę to odmulić się staram Jaram skuna z ziomkami, niestety nie z Kalim I jeszcze raz, choć pewnie nie wiesz jak wygląda moja twarz Zwarz na to jak się zachowujesz, komu towar dealujesz Kto ciebie szanuje i kogo ty szanujesz Bo ja dla społeczniakow jak człowiek dwie twarze Na mojej własnej skali wartość sprawy zważę Oby nie, że ziomkowi się narażę Wystarczą pewne słowa niepotrzebne tatuaże By utrwalić to co zauważę w sobie Pomimo spraw, które ciągle mam na głowie Bo to Kraków i rap ze śródmieścia To nie stracone pokolenie, choć wybrało odurzenieDobrego hajsu rozkminienie, nie frajerskie pomówienie Bo w sytuacjach o których ciągle jest mowa Staram się zawsze elegancko zachować Nie chowam tego co mi nie pasuje Rap komponuję, zdarzenia relacjonuję Ale tylko te niektóre i z nich płynące wnioski Nowe nagrania Firma przedstawia I choć nie tak jak Kali cieszę się wolnością Jak narazie z fartem i jak zawsze z godnością Chciwością się nie charakteryzuję Choć pieniądze lubię i zarabiam jak umiem Dzięki temu rozumiem jak ciężko jest się ustawić Nie przytyrać przypału i o sos się nie martwić I cieszę się z zarobków tak jak z listu z kryminału Od ziomków którym czas biegnie bardzo pomału Nagle się okazuje przerzucili kogoś na lipa Już by pobajerzyć uderza braci ekipa Nie o mitach lecz o faktach słowa Z Krakowa od nowa milczenia zmowa Lecz przekaz wysyła zdarzeń relację Niedokładnie kto, co i gdzie lecz ogólne racje Bo to Kraków i rap ze śródmieścia Chłopaki oczekują wejścia Niejeden most do przejścia Nasze postawy niezmienne Tak jak jebać policję mówię codziennie
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Firma: Nasze postawy niezmienne

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Firma: Nasze postawy niezmienne

Skomentuj tekst

Firma: Nasze postawy niezmienne

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Przybieżeli do Betlejem pasterze Kolędy
  „Przybieżeli do Betlejem pasterze, Grając skocznie Dzieciąteczku na lirze. Chwała na wysokości, chwała na wysokości, a pokój na ziemi. Oddawali swe ukłony w pokorze Tobie z serca ochotneg”
 • Cicha noc Kolędy
  „Cicha noc, święta noc, Pokój niesie ludziom wszem, A u żłóbka Matka Święta Czuwa sama uśmiechnięta Nad dzieciątka snem , Nad dzieciątka snem. Cicha noc, święta noc, Pastuszkowie ”
 • Nie miały aniołki choinki na święta Kolędy
  „1.Nie miały aniołki choinki na święta, o choince dla nich nikt tam nie pamiętał. Popatrzyły się na siebie, wywierciły dziurę w niebie ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho! 2.Złapały za czubek naj”
 • Lulajże Jezuniu Kolędy
  „Lulajże Jezuniu, moja Perełko, Lulaj ulubione me Pieścidełko. Lulajże Jezuniu, lulaj, że lulaj A ty go matulu w płaczu utulaj Zamknijże znużone płaczem powieczki, Utulże zemdlone łkaniem ustecz”
 • Bóg się rodzi, moc truchleje Kolędy
  „Bóg się rodzi, moc truchleje, Pan niebiosów obnażony; Ogień krzepnie, blask ciemnieje, Ma granice nieskończony. Wzgardzony okryty chwałą, Śmiertelny Król nad wiekami; A Słowo Ciałem się stało ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • Krakowskiniellagal tekst piosenki

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Nasze postawy niezmienne - Firma, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Nasze postawy niezmienne - Firma. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Firma.