Formacja Nieżywych Schabuff: Kocha

Tekst piosenki

Brak wideo

Formacja Nieżywych Schabuff

Teksty: 34 Tłumaczenia: 0 Wideo: 9

Tekst piosenki

Formacja Nieżywych Schabuff: Kocha

Ty i ja dwa jabłka na drzewie. Słońce jak życie grzało, opalało. Pamiętam przyszła jesień I ja po prostu spadłem. A Ty tak wysoko, być może tak w nieskończoność. Kochać czasem znaczy, Po prostu umieć nie być razem. Tu na dole jest mokro i zimno. To nic tak będę czekał, aż się zaczerwienisz. W razie gdybyś miała spadać, Poszukam siedmiu poduszek, Ale jak Cię znam to wyczujesz ziarnko grochu. Kochać czasem znaczy, Po prostu umieć nie być razem.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Formacja Nieżywych Schabuff: Kocha

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Formacja Nieżywych Schabuff: Kocha

Skomentuj tekst

Formacja Nieżywych Schabuff: Kocha

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

  • Samoloty (ZORZA) - feat. Kaśka Sochacka Dawid Podsiadło
    „Czy coś mnie chwyci tak jak wcześniej? Chodzę tyłem jakiś dłuższy czas Mniej mi w oczy wieje wiatr Kto złapie mnie za drżącą rękę? Jestem tu na krótką chwilę jak Bluza metr czterdzieści dwa ”
  • Toksyny (Słoń & The Returners) Słoń
    „Jebać tych skrajnie z lewej i jebać tych skrajnie z prawej Wykurwiaj jak jesteś zjebem, co myśli że ma monopol na prawdę Nie chce żyć z butem na gardle, pierdole wasz mentalny karcer Po jednej komu”
  • Wonderful Monika Kociołek
    „You keep trying he's so wonderful If you lie and let it go, if you want my soul Second to come dare us to stay And one day I'mma stay The others just played I was stuck in their days Please do”
  • Miodożer Genzie
    „Kiedy wokół wielki lwy Ja muszę być jak miodożer Pokazuję kły i napieram jak buldożer Nic ci nie pomoże Nic ci nie pomoże Wielkie lwy, ich wielkie kły Nie są straszne mi Nie są straszne mi W”
  • Suma wszystkich strachów Małpa
    „Małpa prezentuje utwór "Suma wszystkich strachów". Kiedy byłem małym chłopcem w kółko powtarzali mi Że gdy dorosnę to nie będę mógł uronić łzy Że mam emocje kryć tak by ich nie zobaczył nikt Dzi”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

  • ja nie kocham ciebie ty nie kochasz mnie
  • kocha za moimi plecami tekst
  • piosenka formacja nieżywych schabuff kochac to znaczy
  • kochać czasem znaczy umieć nie być razem tekst
  • kochać to znaczy umieć wyciągać z dołu

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Kocha - Formacja Nieżywych Schabuff, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Kocha - Formacja Nieżywych Schabuff. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Formacja Nieżywych Schabuff.