Golec uOrkiestra: Zwierzenia pewnego cienia

Tekst piosenki

Brak wideo

Golec uOrkiestra

Teksty: 75 Tłumaczenia: 0 Wideo: 19

Tekst piosenki

Golec uOrkiestra: Zwierzenia pewnego cienia

OD CIEBIE SIĘ MIŁA ZACZYNAM CHOĆ NIGDY NIE KOŃCZĘ NA TOBIEWCIĄŻ JESTEM TAK BLISKO LECZ LUDZKIEJ UWAGINIGDY NIE SKUPIAM NA SOBIENIE NAZWAŁBYM TEGO PRZYPADKIEMCELOWO TEŻ TEGO NIE ROBIĘI MOŻESZ MI WIERZYĆ LECZ JA TAK PO PROSTULUBIĘ BYĆ ZAWSZE PRZY TOBIEJESTEM SOBĄ TYLKO Z TOBĄ CIEBIE TYLKO MAMKOCHAM CHWILE KIEDY JESTEM Z TOBĄ SAM NA SAMJESTEM SOBĄ TYLKO Z TOBĄ CZY TO NOC CZY DZIEŃPOWIEDZ MIŁA KTO WIERNIEJSZY TOBIE JEST NIŻ CIEŃNIE LUBIĘ GDY IDZIESZ POD SŁOŃCEBO WLECZESZ MNIE WTEDY ZA SOBĄNAJMILEJ WSPOMINAM KĄPIELE SŁONECZNEGDY LEŻĘ CALUTKI POD TOBĄCZASAMI SIĘ MOGĘ ZAŁAMAĆLUB ZGUBIC W CIASNYM PRZESMYKULECZ PRZYZNASZ ŻE CHODZĄCZA TOBĄ DZIEŃ CAŁYROBOTY MAM PRZECIEŻ BEZ LIKUJESTEM SOBĄ TYLKO Z TOBĄ . . .WIĘC NIE MÓW ŻE JESTEŚ SAMOTNABO PRZECIEŻ ZA TOBĄ WCIĄŻ ŁAŻĘI CHOĆBY CI NAWETMAKIJAŻ NIE WYSZEDŁTO WSZĘDZIE SIĘ Z TOBA POKAŻĘJESTEM SOBĄ TYLKO Z TOBĄ . . .
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Golec uOrkiestra: Zwierzenia pewnego cienia

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Golec uOrkiestra: Zwierzenia pewnego cienia

Skomentuj tekst

Golec uOrkiestra: Zwierzenia pewnego cienia

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Mama Doda
  „I don’t wanna be the one who brakes you I don’t wanna let you down If my love is not unconditional why Should you be here at all now Rule number one is you need to feel wanted Unhappy people ”
 • Explosion Ech poleczko (DNSQ Remix) - feat. Guzowianki Kalwi & Remi
  „Kalwi & Remi feat. Guzowianki prezentują piosenkę "Explosion Ech poleczko" (DNSQ Remix). Słonko w stawie spać się kładzie lecz muzyka dalej gra nie usiedzi nikt na ławie i Zosieńka nad staw gna ”
 • Why Kiki? Iam Tongi
  „Blue water dancing, ocean spray in the air Trade winds waving your jet black hair Island girl, kinda east side crazy You never call me yours but you call me baby Dinosaurs Spine at Hang Dong, Ta X”
 • Neodym (feat. Błażej Król) Nosowska
  „Może być mocniej i głośniej Bardziej i bliżej Bliżej Nie przywołałaś mnie gestem Chodź To było coś bardziej jak to Co wzywa ćmy Ciało pamięta więcej Znowu myślę o… Tak zmęczony, że pewnie ni”
 • Świenty Paweł Latające Biustonosze
  „Czy to tygrys, czy to lew Właśnie zmieszał z Jarkiem krew Nie do wiary że punkowiec To prezesa dziś dachowiec Tyle było opowieści O tych JOW-ach co tak miały Odbudować demokrację A to zwykłe ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Zwierzenia pewnego cienia - Golec uOrkiestra, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Zwierzenia pewnego cienia - Golec uOrkiestra. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Golec uOrkiestra.