GrubSon: P

Tekst piosenki

Brak wideo

GrubSon

Teksty: 61 Tłumaczenia: 308 Wideo: 36

Tekst piosenki

GrubSon: P

1.Ola hoj... Statek czeka dawno już gotowy zapraszamna pokład wjazd jest tu darmowy. Bez żadnej umowyczy dokumentu tożsamości. Wbijasz jak masz dla ludzichodź odrobinę miłości i tak cała załoga zabiera cię zesobą nie mając za plecami wroga. Wszystkie bagażesłużą tutaj jako ozdoba , a razem w parze z namijedna miłość nie choroba. A ty, a ty zobacz jakbudujemy swój świat, swoje prawa, swój sposób nażycie bo życie to nie tylko zabawa. To także przeprawaprzez upadki i wzloty, miłości dotyk który działa jaknarkotyk . Chodźmy z podłogą nie śladami naszychprzodków lecę w górę kto płynie z nami bez zbędnychśrodków. Zabieramy z sobą to co najważniejsze jest.Ile słyszałeś to wiesz, więc zaczynamy rejs .Ref. Cała ta załoga płynie z uśmiechem na twarzybawi się, pali i pije.Cała ta załoga płynie nikt nie udaje po prostupełnią życia żyjeCała ta załoga płynie z miłością i sercem którespokojnie tempem bijeCała ta załoga płynie przez szerokie ulice gdzieżycie po betonie dryfujeCała ta załoga płynie z uśmiechem na twarzybawi się, pali i pije.Cała ta załoga płynie nie z przymusu po prostupełnią życia żyjeCała ta załoga płynie z miłością i sercem którespokojnie tempem bijeCała ta załoga płynie przez szerokie ulice gdzieżycie po betonie dryfuje
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

GrubSon: P

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

GrubSon: P

Skomentuj tekst

GrubSon: P

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Przybieżeli do Betlejem pasterze Kolędy
  „Przybieżeli do Betlejem pasterze, Grając skocznie Dzieciąteczku na lirze. Chwała na wysokości, chwała na wysokości, a pokój na ziemi. Oddawali swe ukłony w pokorze Tobie z serca ochotneg”
 • Cicha noc Kolędy
  „Cicha noc, święta noc, Pokój niesie ludziom wszem, A u żłóbka Matka Święta Czuwa sama uśmiechnięta Nad dzieciątka snem , Nad dzieciątka snem. Cicha noc, święta noc, Pastuszkowie ”
 • Nie miały aniołki choinki na święta Kolędy
  „1.Nie miały aniołki choinki na święta, o choince dla nich nikt tam nie pamiętał. Popatrzyły się na siebie, wywierciły dziurę w niebie ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho! 2.Złapały za czubek naj”
 • Lulajże Jezuniu Kolędy
  „Lulajże Jezuniu, moja Perełko, Lulaj ulubione me Pieścidełko. Lulajże Jezuniu, lulaj, że lulaj A ty go matulu w płaczu utulaj Zamknijże znużone płaczem powieczki, Utulże zemdlone łkaniem ustecz”
 • Bóg się rodzi, moc truchleje Kolędy
  „Bóg się rodzi, moc truchleje, Pan niebiosów obnażony; Ogień krzepnie, blask ciemnieje, Ma granice nieskończony. Wzgardzony okryty chwałą, Śmiertelny Król nad wiekami; A Słowo Ciałem się stało ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • grubson płynie tekst

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki P - GrubSon, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu P - GrubSon. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - GrubSon.