GrubSon: Nie tak

Tekst piosenki

Brak wideo

GrubSon

Teksty: 61 Tłumaczenia: 308 Wideo: 36

Tekst piosenki

GrubSon: Nie tak

1. Cały świat upadł na zbity pysk, prosto na łepetynę.Postradał zmysły, zamienił się w nitroglicerynę.Popadł w samozniszczenie jeden ruch i wybuchnie razem z nami.Ludzie cały nasz świat przewrócił się do góry nogami, to kamikaze z posiłkami.Ref. A my laskę, kładziemy na to zakładamy maskę.Żeby nie było, że to my, a te działania nasze kładą nas na matę.Potem nasze ciała z wielkim żalem, zamienią się w czerwone korale.Następne do kolekcji diabła i tak postawnie makabra.2. Wystartowała prawda cała, już pierwsza na zakręcie,nie zdołają zatuszować przedtem parlamencie.Jedno jest pewne, świat postradał zmysły,do boju cholernie lecz nadzieje nie prysły.Nadzieja matką głupich, każdy drugi głupi co ma szczęście,człowiek zdaje się obojętny na to coraz częściej.Z nerwów napięte mięśnie, w głowie grają ciało me pieśni oby nie wiecznie,nie wiadomo jak tak dalej pójdzie to na bank, świat się zamieni więc stand up!Usłyszymy tylko plak, a który będzie lepszy, ten, któremu głowa się bardziej rozpieprzy.Nie chce być pierwszy, nie chce być wcale w świecie gdzie teraz więcej wad niż zalet.Od dziecka, moja nienawiść do policji, człowiek powoli nie odróżnia prawdy od fikcji.Od dziecka, moja nienawiść do ludzi, innego koloru skóry, wyznania i kultury.Od dziecka, widoczna wszędzie korupcja. Wałki na każdym kroku, publiczne oszustwa.Przemoc i niemoc wobec takiego, naszego świata, codzienne realia gdy wciąż mijają lata.Codzienne realia, gdy wciąż mijają lata.Ref. A my laskę, kładziemy na to zakładamy maskę.Żeby nie było, że to my, a te działania nasze kładą nas na matę.Potem nasze ciała z wielkim żalem, zamienią się w czerwone korale.Następne do kolekcji diabła i tak postawnie makabra, makabra, makabra, makabra.3. Z tą planetą jest coś nie tak, jest coś nie tak, jest coś nie tak.Na niej miłości brak, szacunku brak, pokoju brak.Jest coś nie tak z tą planetą, nie tak z tą planetą, nie tak z tą planetą,wszędzie tylko pościg za monetą, pościg za monetą, pościg za monetą.Z tą planetą jest coś nie tak, jest coś nie tak, jest coś nie tak.Na niej braterstwa brak, pojednania brak, szczerej prawdy brak.Jest coś nie tak z tą planetą, nie tak z tą planetą, nie tak z tą planetą.Jest coś nie tak z tą planetą, nie tak z tą planetą, nie tak z tą planetą.Jest coś nie tak z tą planetą, nie tak z tą planetą, nie tak z tą planetą.Wszędzie tylko pościg za monetą, pościg za monetą, pościg za monetą.4. Cały świat upadł na zbity pysk, prosto na łepetynę.Postradał zmysły, zamienił się w nitroglicerynę.Popadł w samozniszczenie jeden ruch i wybuchnie razem z nami.Ludzie cały nasz świat przewrócił się do góry nogami.Bo my tylko żyjemy w pogoni za Stefanem, w pogoni za hajsem, na wieki wieków amen.Bo my tylko żyjemy w pogoni za Stefanem, w pogoni za hajsem, na wieki wieków amen.Cały świat upadł na zbity pysk...
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

GrubSon: Nie tak

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

GrubSon: Nie tak

Skomentuj tekst

GrubSon: Nie tak

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Miłość jest ślepa Sanah
  „Kochanie mnie to jak pory roku Po miesiącach mroku Słońce świeci zza chmur Kochanie mnie to poza do skoku Nad przepaścią głęboką Potem już tylko w dół Kochanie mnie jak zima w pergoli Mró”
 • Genziara Genzie
  „mam pewność siebie, to praca nie dar oni mi piszą, że ja to mam fart przeżyłam tsunami, hejtu tyle fal nie mogłam już więcej dać, z siebie wiem, wiem najlepiej co na mnie stać jak gwiazda na nieb”
 • 100 BPM - feat. Bletka Kizo
  „Nad miastem unosi się dym Dziś każdy porusza się w tańcu I serce wybija nam rytm Nie braknie nam promieni słońca Gdy mieni się golden hour Którego nie dotykasz końca Chce z Tobą tańczyć jak nikt”
 • Nie mówiła nic EMO
  „Znowu siedzę z sobą całkiem sam a jedno co jest pewne chciałem to mam o tobie trudno jest zapomnieć ot tak nie mówiła nic chciała z tobą być lubiła solo tańczyć aż po świt kochałem ją jak nik”
 • Pilnie oddam gruz Daj To Głośniej
  „Miałeś wyglądać jak Dicaprio miałam się wozić Twoim cabrio w basenie sączyć Aperole a Ty wyglądasz tak że ja, że ja Cię nie chcę Miałeś być jak z bajki pantofle, a nie stare najki gdzie mogę ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • tekst piosenki grubson nie ma nic
 • tekst grubson nie ma nic
 • nie wiadomo czy pójdzie piosenki

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Nie tak - GrubSon, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Nie tak - GrubSon. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - GrubSon.