GrubSon: Schowaj n

Tekst piosenki

Brak wideo

GrubSon

Teksty: 61 Tłumaczenia: 308 Wideo: 36

Tekst piosenki

GrubSon: Schowaj n

Ref:Schowaj nóż, otwórz pięść, podaj rękęJah Jah mówi Nie zabijaj więc nie będęKażdy człowiek w Nyahbinghi biję w bębenZwycięski Lew miłości jest fundamentemSchowaj nóż, otwórz pięść, podaj rękęJah Jah mówi Nie zabijaj więc nie będęKażdy człowiek w Nyahbinghi biję w bębenNadszedł czas zaśpiewać jedną piosenkę(Luta)Nadchodzi miłości czas,Dlatego Luta zanosi dobrą nowinę do masBębny i bas - Trawią kajdany Twe jak kwasJa mówię więcej ognia, więc niech płonie nienawiść, przemoc i hajsBo tak dobrze jest miGdy ludzie dają sobie miłość i nie przelewają krwiBo po betonie płyną łzyLutaman i Grubson tutaj razem mówią CiRef.(Luta)Nadchodzi nienawiści kresJa mam miłość, więc mam wszystko, a ty nie masz nic jeśli żyjesz bezPrzesłanie teraz weźKról RastafarI to moja tarcza jest i mój mieczPrzed nami długa jest drogaLecz Jah Jah dał nam siłę więc nie boje się żadnego wrogaA kiedy przyjdzie strach i trwogaTy zapamiętaj słowa te bo to nasza przestrogaRef.(Grubson)Tyle zła otacza zdrowe umysły biednych masGęsta mgła przed oczami zatruwa jak gazA my podatni na to ulegamy tym pokusą, bratCały czas spada na nas zła graWięc bądźmy ponad nimUwolnijmy, wydostańmy się z przeklętej matniNasza (?) niech do tego Ciebie ponagliOtwórz swe serce i miłość dopadnijManMy ją dajemy wamRef.(Grubson)Po co szukamy radości skoro mamy ją obok siebiePo co szukamy szczęścia, kiedy mamy je obok siebiePo co przelewamy tyle krwi skoro mamy do wyboru tyle innych opcjiPozytywnych emocji Magia Twoją dusze wzmocniPrzestań być królem własnego ja, zdejmij koronęNie pozwól by ta zła, zastąpiła tą dobrą stronęW tradycji Pana, w tradycji miłościMy padamy, padamy na kolana by od zła ochronić ludzi
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

GrubSon: Schowaj n

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

GrubSon: Schowaj n

Skomentuj tekst

GrubSon: Schowaj n

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • The Tower (piosenka na Eurowizja 2024) Luna
  „Luna prezentuje piosenkę "The Tower" - propozycja do Konkursu Piosenki Eurowizji 2024. Premiera 24 stycznia 2024 r. Looking for a miracle Waiting for a sun to catch me I’ve gotta find a way back”
 • Nasz Czas TEENZ
  „TEENZ prezentuje utwór "Nasz Czas". Zaczynamy projekt ja jak zawsze dobrze ubrany kiedyś byłem spięty tak jak struna mojej gitary dziś co by nie było zawsze jestem wyluzowany najważniejsze są”
 • Cała sala śpiewa! Siostry Grabowskie, sanah
  „Uuu, na dancing sama szłam Uuuuu, jak gdyby nigdy nic Uuuuuu, pamięć jak sito mam Uuuu, i to plus na dziś W życiu mym nie same róże A szafa gra Ktoś tam wysoko w górze Chyba o mnie dba Ja c”
 • Co ja robię tu Lanberry
  „Dzisiaj znowu nad Warszawą, wisi parę ciemnych chmur. Myślami zawieszona, ciągle tone w tych ramionach, męczy mnie zepsuty mood. Pora zmierzyć sobie puls, i odpuścić może już. Jesteś ciągle ”
 • Ballada Lunaria
  „Uciekamy jak najdalej od Tego, czego nie chce widzieć świat Gdy wokoło każdy boi się Czy jutro będzie lżej Gdzie to dobro, które było w nas Wszystko poszło w piach Po co była w nas ta złość ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • Grupson schowaj nóż tekst piosenki

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Schowaj n - GrubSon, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Schowaj n - GrubSon. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - GrubSon.