Grupa Operacyjna: Lepper disco(feat.Mezo)

Tekst piosenki

Brak wideo

Grupa Operacyjna

Teksty: 59 Tłumaczenia: 0 Wideo: 16

Tekst piosenki

Grupa Operacyjna: Lepper disco(feat.Mezo)

Majeczewski podszedł do mnie i powiedział ty ssskuja cie wykończę/5razyZycie pozostanie sobą. Codziennie ryzykuję, ale mam, dla kogo.2. Winią mnie za dziewczyną jak wino. Tylko większość z nich nie wie, jak przewinąć, by nie przeminąć po jednym hicie. Mezo kolejny sezon niesamowicie Stawka Większa Niż Życie pozostanie sobą to słowo, wytrych, ciągły balast, życie należy do sprytnych. Zresztą, Mieszko nie ma co się żalić, wchodzę , wszyscy na Sali wstali. Życie to piękna walka, jak kalib i kłalib. W roku powalić, jak rywali. Ali pokazać, że mezo nie wziął się znikąd, a rapy grał, kiedy oni chlali bebiko. Rządzić jak tito jesteś jak tico. Chcesz być jedną z ikon, nic za friko. Życie to ryzyko, życie to hazard. Stawka Większa Niż życie, uważaj!Ref. Uważam, staram się coś pokazać. Stąpam po kruchym lodzie każdy dzień to hazard. Stawka większa, niż życie pozostanie sobą. Codziennie ryzykuję, ale mam, dla kogo. /2x3. Codziennie ryzykuje, czasem zwyczajnie przeginam. Nie dam, by za moje błędy płaciła rodzina. Staram się być sobą, sam płace za to cenę. Nie chce zgubić się po drodze, wiem, co we mnie drzemie. Znam swoje korzenie, wiem dobrze, skąd jestem. Zawsze pozdrawiam to miejsce pozytywnym gestem. Mam sobie jednak coś, co rusza mnie z miejsca. Każe włóczyć się po świecie, po miastach, koncertach. Musze to pogodzić chyba o to w tym chodzi. Mieć miejsce, gdzie wracasz, ale wciąż swoje robić. Doceniać te dni, które się nie powtórzą. Żyć tu i teraz wieczność to dla mnie za dużo. Cisza przed burzą, znam już czas i miejsce, mówię tej jedynej szczerze. Posłuchaj, jesteś wszystkim, czego mi trzeba by zapomnieć o kłopotach. Stąpam po ziemi twardo, ale z głową w obłokach.Ref. Uważam, staram się coś pokazać. Stąpam po kruchym lodzie każdy dzień to hazard. Stawka większa, niż życie pozostanie sobą. Codziennie ryzykuję, ale mam, dla kogo. /2x
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Grupa Operacyjna: Lepper disco(feat.Mezo)

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Grupa Operacyjna: Lepper disco(feat.Mezo)

Skomentuj tekst

Grupa Operacyjna: Lepper disco(feat.Mezo)

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Mama Doda
  „I don’t wanna be the one who brakes you I don’t wanna let you down If my love is not unconditional why Should you be here at all now Rule number one is you need to feel wanted Unhappy people ”
 • Explosion Ech poleczko (DNSQ Remix) - feat. Guzowianki Kalwi & Remi
  „Kalwi & Remi feat. Guzowianki prezentują piosenkę "Explosion Ech poleczko" (DNSQ Remix). Słonko w stawie spać się kładzie lecz muzyka dalej gra nie usiedzi nikt na ławie i Zosieńka nad staw gna ”
 • Why Kiki? Iam Tongi
  „Blue water dancing, ocean spray in the air Trade winds waving your jet black hair Island girl, kinda east side crazy You never call me yours but you call me baby Dinosaurs Spine at Hang Dong, Ta X”
 • Neodym (feat. Błażej Król) Nosowska
  „Może być mocniej i głośniej Bardziej i bliżej Bliżej Nie przywołałaś mnie gestem Chodź To było coś bardziej jak to Co wzywa ćmy Ciało pamięta więcej Znowu myślę o… Tak zmęczony, że pewnie ni”
 • Świenty Paweł Latające Biustonosze
  „Czy to tygrys, czy to lew Właśnie zmieszał z Jarkiem krew Nie do wiary że punkowiec To prezesa dziś dachowiec Tyle było opowieści O tych JOW-ach co tak miały Odbudować demokrację A to zwykłe ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • tytul piosenki mezo wchodzimy na disco
 • lepper piosenka
 • slowa piosenki disco rusz sie
 • Tytuly piosenek grupy operacyjnej
 • piosenki o lepperze

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Lepper disco(feat.Mezo) - Grupa Operacyjna, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Lepper disco(feat.Mezo) - Grupa Operacyjna. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Grupa Operacyjna.