Grupa Operacyjna: Wysokie loty

Tekst piosenki

Brak wideo

Grupa Operacyjna

Teksty: 59 Tłumaczenia: 0 Wideo: 16

Tekst piosenki

Grupa Operacyjna: Wysokie loty

Nowy dzień, stare szare chmury nad miastem Chciałbym stąd uciec jak najszybciej można, jasne? Marzę o tym zawsze, gdy na przystanku marznę I naprawdę nie rozumiem, czemu to dla Was jest ważne Foxismo jest tu, bloki z azbestu Naczynia ze styropianu, ubrania z poliestru Chciałbym, żeby zginęły jak za sprawą czaru Wszystkie bokowiska zrównałbym z ziemią bez żalu Co tu wam się podoba? Szare mury czy spaliny? Toksyny, którymi wszyscy się dusimy? Miejski stres ciągle gra mi na nerwach Nie gram w zielone, bo nie lubię ścierwa Powiedz teraz jeszcze jakim jestem zerem Błaznem, pajacem, pozerem i frajerem Ulżyj sobie, nie mam w tym kłopotu Fox gotuje się do wysokiego lotu! [refren] Wysokie loty! Fox, no co ty? Słyszę bzdury - a nie mam na to ochoty! Ludzie miasta w blokowisku się zamkniecie To wysokiego pułapu nigdy nie osiągnięcie x2 Głowa pęka od pola elektromagnetycznego Wytwarzanego przez linie napięcia wysokiego Środowisko nieprzyjazne będzie przyczyną zgonu W nocy budzi mnie huk przetaczanych wagonów Czas to pieniądz a nie chcesz stracić złotówki Więc jesz napromieniowane żarcie z mikrofalówki Ludzie mają swe problemy, o cudzych nie chcą słuchać Dlatego większość z nas jest na krzyk innych głucha Włączasz telewizor głośniej żeby zagłuszyć Krzyki dzieci za ścianą, które sąsiad pięścią uczy To jest właśnie miasto mam TO kochać? Mam się TYM zachwycać? Życie TEMU oddać? Jeszcze czego Robicie za dużo hałasu Za mało zrozumienia tu, za mało czasu Nie chcę tak żyć, bo mam dosyć tego Przygotujcie się do lotu wysokiego! Ref:Skopali mojego kumpla na schodowej klatce Kilku pijanych buców miało osiedlową akcję Policja znowu leje tych co nie trzeba Rumuńskie dzieci chcą kasy zamiast kromki chleba Ciągle presja tempo, tempo! Nie ma czasu! Łysi mafiozi znowu wywieźli kogoś do lasu Kloszardzi wciąż szukają żarcia w śmieciach Znowu powiesił się jakiś nastoletni dzieciak Mam się TYM zachwycać? Ma mi się TO podobać? Miasto, miasto Czy muszę cię, dziwko, kochać? Miejscowe cwaniaki liczą na szybkie zyski Miasto, miasto Nie zachwycasz mnie tym wszystkim Chciałbym stąd uciec i to uciec daleko Uciec wysoko, znaleźć się za siódmą rzeką Ta muzyka jest odskocznią od wszystkich kłopotów Fox gotuje się do wysokiego lotu
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Grupa Operacyjna: Wysokie loty

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Grupa Operacyjna: Wysokie loty

Skomentuj tekst

Grupa Operacyjna: Wysokie loty

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Znowu wieje wiatr (SBM Label x Żywiec Jasne Lekkie) White 2115, Jan-rapowanie, Solar, Lanek
  „Zanim znajdzie słońce zanim odjedziesz gdzieś proszę x ciebie, zapamiętaj jeszcze będzie dobrze jeszcze będzie ok czekaj, przecież już jest teraz swoim tempem płynie czas dzisiaj Znowu wieje ”
 • Twój Stary To Sarius Sarius
  „AP always flex Twój stary to Sarius! heheh chicki, chicki blau Z martwego miasta ma, Mariusz, nie hrabia Mam manię jak Magellan, lecę w górę jak hajs Świata znam każdy stan, spadam tak samo j”
 • Kokaina Tymek
  „Kokaina, nogi swe rozchyla miasto, jak kokaina Kokaina, nogi swe rozchyla miasto, jak kokaina Kokaina, Kokaina, Kokaina, Kokaina miasto, jak kokaina Kokaina, miasto, jak kokaina wciąga jak ko”
 • CRIMINAL KRONKEL DOM
  „znowu podjeżdża lodówa nie , nie, to nie sen Właśnie kończy się dzień Łapiesz ostatniego bucha Znowu syreny dźwięk Za plecami masz cień Criminal, Criminal, Criminal, Criminal Criminal, Crimin”
 • Fotograf Brok Organek
  „jestem fotograf mówią mi Brok oprócz nagana mam niezły wzrok może i widzę i ciut jakby więcej może to prawda gdy patrze na ręce to wiem potrafię ocalić tak wiele trzeba tylko ocalić kamerę ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • teksty ... tylko wysokie loty

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Wysokie loty - Grupa Operacyjna, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Wysokie loty - Grupa Operacyjna. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Grupa Operacyjna.