Grupa Operacyjna: Wysokie loty

Tekst piosenki

Brak wideo

Grupa Operacyjna

Teksty: 59 Tłumaczenia: 0 Wideo: 16

Tekst piosenki

Grupa Operacyjna: Wysokie loty

Nowy dzień, stare szare chmury nad miastem Chciałbym stąd uciec jak najszybciej można, jasne? Marzę o tym zawsze, gdy na przystanku marznę I naprawdę nie rozumiem, czemu to dla Was jest ważne Foxismo jest tu, bloki z azbestu Naczynia ze styropianu, ubrania z poliestru Chciałbym, żeby zginęły jak za sprawą czaru Wszystkie bokowiska zrównałbym z ziemią bez żalu Co tu wam się podoba? Szare mury czy spaliny? Toksyny, którymi wszyscy się dusimy? Miejski stres ciągle gra mi na nerwach Nie gram w zielone, bo nie lubię ścierwa Powiedz teraz jeszcze jakim jestem zerem Błaznem, pajacem, pozerem i frajerem Ulżyj sobie, nie mam w tym kłopotu Fox gotuje się do wysokiego lotu! [refren] Wysokie loty! Fox, no co ty? Słyszę bzdury - a nie mam na to ochoty! Ludzie miasta w blokowisku się zamkniecie To wysokiego pułapu nigdy nie osiągnięcie x2 Głowa pęka od pola elektromagnetycznego Wytwarzanego przez linie napięcia wysokiego Środowisko nieprzyjazne będzie przyczyną zgonu W nocy budzi mnie huk przetaczanych wagonów Czas to pieniądz a nie chcesz stracić złotówki Więc jesz napromieniowane żarcie z mikrofalówki Ludzie mają swe problemy, o cudzych nie chcą słuchać Dlatego większość z nas jest na krzyk innych głucha Włączasz telewizor głośniej żeby zagłuszyć Krzyki dzieci za ścianą, które sąsiad pięścią uczy To jest właśnie miasto mam TO kochać? Mam się TYM zachwycać? Życie TEMU oddać? Jeszcze czego Robicie za dużo hałasu Za mało zrozumienia tu, za mało czasu Nie chcę tak żyć, bo mam dosyć tego Przygotujcie się do lotu wysokiego! Ref:Skopali mojego kumpla na schodowej klatce Kilku pijanych buców miało osiedlową akcję Policja znowu leje tych co nie trzeba Rumuńskie dzieci chcą kasy zamiast kromki chleba Ciągle presja tempo, tempo! Nie ma czasu! Łysi mafiozi znowu wywieźli kogoś do lasu Kloszardzi wciąż szukają żarcia w śmieciach Znowu powiesił się jakiś nastoletni dzieciak Mam się TYM zachwycać? Ma mi się TO podobać? Miasto, miasto Czy muszę cię, dziwko, kochać? Miejscowe cwaniaki liczą na szybkie zyski Miasto, miasto Nie zachwycasz mnie tym wszystkim Chciałbym stąd uciec i to uciec daleko Uciec wysoko, znaleźć się za siódmą rzeką Ta muzyka jest odskocznią od wszystkich kłopotów Fox gotuje się do wysokiego lotu
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Grupa Operacyjna: Wysokie loty

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Grupa Operacyjna: Wysokie loty

Skomentuj tekst

Grupa Operacyjna: Wysokie loty

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Face it alone Queen
  „hen something so near and dear to life, Explodes inside, You feel your soul, Is set on fire. When something so deep and so far and wide, Falls down beside, Your cries can be heard, So loud a”
 • Ania (piosenka z filmu o Annie Przybylskiej) Andrzej Piaseczny
  „Tak się miało stać Tak być Zostać tak W słońce leć Sama wiesz Najzwyczajniej to pociąga nas Choć dzień Musi zajść Tak czy nie Czy nie, czy nie Czy nie biegniemy tam Żeby żyć, by żyć I ”
 • Nibylandia Blue Cafe
  „Chociaż na moment Pokaż mi miejsce na ziemi Gdzie nie jest tak ciemno, choć słońce Co rano wstaje jak kiedyś Bać się będę mniej Może z czasem będzie lżej Gdy poprosisz, zawsze, ja białą flagę ”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • All I Have (EMO) Oskar Cyms
  „Walking away Closer to sober Something is telling me We can't be reached anymore I'm falling apart But I know that I need you I need you now It hit me like a train When nothing felt the same”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • teksty ... tylko wysokie loty

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Wysokie loty - Grupa Operacyjna, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Wysokie loty - Grupa Operacyjna. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Grupa Operacyjna.