Grzegorz Markowski: Jestem nieporozumienie

Tekst piosenki

Brak wideo

Grzegorz Markowski

Teksty: 22 Tłumaczenia: 0 Wideo: 1

Tekst piosenki

Grzegorz Markowski: Jestem nieporozumienie

Jestem nieporozumienie, Tak trudne do zrozumienia, Że doprawdy samo nie wiem, Co mam dziś do powiedzenia. Wszyscy dziś biją w pysk, Mają z tego czysty zysk. Burza na stoły podziału chleba, Ile brać, komu dać, Ze stołu zgarnąć chleba, Ile brać ... z podziału nieba. Jestem nie to, co być miało, Tak trudne do rozwiązania, Samo nie wiem, co się stało, Gdzie są moje przekonania. Co za tłum, co za bunt, Tylu ludzi traci grunt, Burza na stoły podziału chleba, Ile brać, komu dać, Ze stołu zgarnąć chleba, Ile brać ... z podziału nieba. Jestem ciepło, jestem zimno, Ledwie błysnę, a już gasnę, Co się robić nie powinno, To się często robi właśnie. Karki w dół, głowy w mur Tłum zjeżonych w dymny chór. Burza na stoły, podziału chleba, Ile brać, komu dać, Ze stołu zgarnąć chleba, Ile brać ... z podziału nieba. Co za tłum, skąd tylu ludzi, Czyj ten bunt, kogo obudzi, Ile brać, komu dać Komu jeszcze, jeszcze, jeszcze, jeszcze, Więcej nie ma, więcej nie ma, Komu jeszcze, komu jeszcze, Komu dać, komu dać, Komu dać, ile brać.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Grzegorz Markowski: Jestem nieporozumienie

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Grzegorz Markowski: Jestem nieporozumienie

Skomentuj tekst

Grzegorz Markowski: Jestem nieporozumienie

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Mama Doda
  „I don’t wanna be the one who brakes you I don’t wanna let you down If my love is not unconditional why Should you be here at all now Rule number one is you need to feel wanted Unhappy people ”
 • Explosion Ech poleczko (DNSQ Remix) - feat. Guzowianki Kalwi & Remi
  „Kalwi & Remi feat. Guzowianki prezentują piosenkę "Explosion Ech poleczko" (DNSQ Remix). Słonko w stawie spać się kładzie lecz muzyka dalej gra nie usiedzi nikt na ławie i Zosieńka nad staw gna ”
 • Why Kiki? Iam Tongi
  „Blue water dancing, ocean spray in the air Trade winds waving your jet black hair Island girl, kinda east side crazy You never call me yours but you call me baby Dinosaurs Spine at Hang Dong, Ta X”
 • Neodym (feat. Błażej Król) Nosowska
  „Może być mocniej i głośniej Bardziej i bliżej Bliżej Nie przywołałaś mnie gestem Chodź To było coś bardziej jak to Co wzywa ćmy Ciało pamięta więcej Znowu myślę o… Tak zmęczony, że pewnie ni”
 • Świenty Paweł Latające Biustonosze
  „Czy to tygrys, czy to lew Właśnie zmieszał z Jarkiem krew Nie do wiary że punkowiec To prezesa dziś dachowiec Tyle było opowieści O tych JOW-ach co tak miały Odbudować demokrację A to zwykłe ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • Grzegorz Markowski jest nieporozumienie tekst

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Jestem nieporozumienie - Grzegorz Markowski, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Jestem nieporozumienie - Grzegorz Markowski. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Grzegorz Markowski.