Grzegorz Markowski: Jestem nieporozumienie

Tekst piosenki

Brak wideo

Grzegorz Markowski

Teksty: 22 Tłumaczenia: 0 Wideo: 1

Tekst piosenki

Grzegorz Markowski: Jestem nieporozumienie

Jestem nieporozumienie, Tak trudne do zrozumienia, Że doprawdy samo nie wiem, Co mam dziś do powiedzenia. Wszyscy dziś biją w pysk, Mają z tego czysty zysk. Burza na stoły podziału chleba, Ile brać, komu dać, Ze stołu zgarnąć chleba, Ile brać ... z podziału nieba. Jestem nie to, co być miało, Tak trudne do rozwiązania, Samo nie wiem, co się stało, Gdzie są moje przekonania. Co za tłum, co za bunt, Tylu ludzi traci grunt, Burza na stoły podziału chleba, Ile brać, komu dać, Ze stołu zgarnąć chleba, Ile brać ... z podziału nieba. Jestem ciepło, jestem zimno, Ledwie błysnę, a już gasnę, Co się robić nie powinno, To się często robi właśnie. Karki w dół, głowy w mur Tłum zjeżonych w dymny chór. Burza na stoły, podziału chleba, Ile brać, komu dać, Ze stołu zgarnąć chleba, Ile brać ... z podziału nieba. Co za tłum, skąd tylu ludzi, Czyj ten bunt, kogo obudzi, Ile brać, komu dać Komu jeszcze, jeszcze, jeszcze, jeszcze, Więcej nie ma, więcej nie ma, Komu jeszcze, komu jeszcze, Komu dać, komu dać, Komu dać, ile brać.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Grzegorz Markowski: Jestem nieporozumienie

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Grzegorz Markowski: Jestem nieporozumienie

Skomentuj tekst

Grzegorz Markowski: Jestem nieporozumienie

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Face it alone Queen
  „hen something so near and dear to life, Explodes inside, You feel your soul, Is set on fire. When something so deep and so far and wide, Falls down beside, Your cries can be heard, So loud a”
 • Ania (piosenka z filmu o Annie Przybylskiej) Andrzej Piaseczny
  „Tak się miało stać Tak być Zostać tak W słońce leć Sama wiesz Najzwyczajniej to pociąga nas Choć dzień Musi zajść Tak czy nie Czy nie, czy nie Czy nie biegniemy tam Żeby żyć, by żyć I ”
 • Nibylandia Blue Cafe
  „Chociaż na moment Pokaż mi miejsce na ziemi Gdzie nie jest tak ciemno, choć słońce Co rano wstaje jak kiedyś Bać się będę mniej Może z czasem będzie lżej Gdy poprosisz, zawsze, ja białą flagę ”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • All I Have (EMO) Oskar Cyms
  „Walking away Closer to sober Something is telling me We can't be reached anymore I'm falling apart But I know that I need you I need you now It hit me like a train When nothing felt the same”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • Grzegorz Markowski jest nieporozumienie tekst

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Jestem nieporozumienie - Grzegorz Markowski, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Jestem nieporozumienie - Grzegorz Markowski. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Grzegorz Markowski.