Grzegorz Markowski: Je

Tekst piosenki

Brak wideo

Grzegorz Markowski

Teksty: 22 Tłumaczenia: 0 Wideo: 1

Tekst piosenki

Grzegorz Markowski: Je

Wystarczy numer znać a żeby wiedzieć w co się gra wystarczy w łapę dać , aby tu razem z nami stacćwystarczy ruchy znać, aby przyjemność z tego mieć a komu szmalcu żal to niech pod oknem wisi gdzieśa teraz zdejmij z maski maskę i nie denerwuj mnie bo my tu zabawimy się..! Tu każda jedna ma jak widać z gimnastyki pięć i trzeba parę miec jeżli na calość ma się chęć i gwarantuje wam dam z siebie wypruć kilka żył bo mi nie grozi już abym za oślim biurkiem tył i jeśli nie wiesz co jest grane, lepiej lokal zmień bo my tu zabawimy się.... Noc zapada, na co komu sen? Jutro wolny dzień a my, a my za ba ba bawimy się...! Tutaj nie grają nigdy żadnych głupich płyt tu widzi każdy jak na bębnach kat wybija rytm Za kilka głupich dych można się pocić tak jak król i walić aż po świt, aż cię z parkietu skosi ból I jeśli nie wiesz co jest grane, to lepiej lokal zmień bo my tu zabawimy się...! Noc zapada na co komu sen? Jutro wolny dzień a my, a my za ba ba bawimy się...!!!
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Grzegorz Markowski: Je

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Grzegorz Markowski: Je

Skomentuj tekst

Grzegorz Markowski: Je

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Post Dawid Podsiadło
  „Czy ona z nim spała Czy było bara-bara Wielce ciekawi mnie Post Czy staję na zakazach Czy płaci każdy mandat Na pewno nie Post Czy płaci alimenty Kupuje im prezenty Nie wydaje mi się Po”
 • Jest tylko teraz (Męskie Granie Orkiestra 2022) Bedoes, Krzysztof Zalewski, Kwiat Jabłoni
  „W moich oczach strach jak w twoich Wiem, że się boisz więc mnie złap za dłoń i Rozświetlimy noc i niech blask nas chroni Bo nam nie brak serca, nawet gdy brak naboi Słuchaj Nie ma co się bać! ”
 • Wyglądasz Idealnie SKOLIM
  „Dla mnie Zatańczysz teraz dla mnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Oj tak ładnie Ładnie Bujaj się tak ładnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Hej, piękna kręć d”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • In Corpore Sano (Serbia - Eurowizja 2022) Konstrakta
  „Onas eroproc ni somrefne snem Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? (Koja li je tajna?) Mislim da u pitanju je ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Je - Grzegorz Markowski, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Je - Grzegorz Markowski. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Grzegorz Markowski.