Grzegorz Turnau: Rozmowa z kobiet

Tekst piosenki

Brak wideo

Grzegorz Turnau

Teksty: 111 Tłumaczenia: 0 Wideo: 13

Tekst piosenki

Grzegorz Turnau: Rozmowa z kobiet

Od słowa do słowanarasta rozmowa -rozmowa z kobietą bez twarzy.Tak jak długo się znamy,przecież wciąż rozmawiamy -z nikim mi się dziś nie kojarzy. Znamy się do połowy:tylko serca. Lecz głowy...Trudna rada, a zrobić to trzeba.Ta ciekawość jest wściekła,pierwszy stopień do piekła. Od słowa do słowanarasta rozmowa -rozmowa pół-spojrzeń, pół-gestów.Wstydliwa rozmowa,niecierpliwa, niezdrowa.Pospieszny dyskurs szelestów. Ktoś zagłusza zza ściany,ktoś do krzyża przybijany...Trudna rada, a zrobić to trzeba.Ta ciekawość jest wściekłapierwszy stopień do piekła. Od słowa do słowanarasta rozmowa.Już nie wiemy czy jej chcemy, czy nie chcemy.Ona słodki sen przerywa,we dnie bywa uporczywa...Chyba nic w niej ciekawego nie powiemy. Dla odmiany chwila ciszy -może wreszcie ktoś usłyszy coś,więc zrobić to trzeba.Ta ciekawość jest wściekła,pierwszy stopień do piekła,lecz ostatni stopień do nieba.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Grzegorz Turnau: Rozmowa z kobiet

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Grzegorz Turnau: Rozmowa z kobiet

Skomentuj tekst

Grzegorz Turnau: Rozmowa z kobiet

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Nim zajdzie słońce (feat. Doda) Smolasty
  „Nic nie będzie takie samo kiedy zabraknie nas Choć strzelamy sobie w serca, potem idziemy w bal A jeśli mi nie wierzysz, po prostu uderz mnie w twarz Ała Przy mnie nigdy po polikach nie popłyną ”
 • Skrzydełka Dekorator
  „Na brzegu Opodal krzaczka Mieszkała pipka dziwaczka Umiała Nie tylko gęgać Goniła Robiąc skrzydełka Poznała Dekoratora Trafiła strzała amora Tak zakochali się w sobie Że ona za niego zadzi”
 • Dobrze wiem LEXY CHAPLIN
  „Mów, dobrze wiem Już od dawna co chcesz mi powiedzieć Słów szkoda mi Choć ta samotność przyciąga do ciebie Tylko nocy cień Uspokaja mnie Wracam znów do siebie Przez Powiśle i Pragę Byłeś dla”
 • Stan (feat. Jonatan) Gibbs
  „Na, na, na, na, na Na, na, na, na, na Na, na, na, na, na Na, na, na, na, na, na, na Choćbym żył jeszcze tysiąc lat Chcę już tylko żyć jak dziś, trzymać ciągle rytm (ej) Choćby dym pokrył cały ”
 • Kinderki Mortal
  „Nie tracę czasu na gierki, bo ty wciskasz mi play. Słodka jest jak kinderki i każdy chciałby ją mieć. Znowu gubię czas, choć cenny jest, wokół pędzi świat, a mój dziś obok mnie. A ja olewam wszystko ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Rozmowa z kobiet - Grzegorz Turnau, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Rozmowa z kobiet - Grzegorz Turnau. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Grzegorz Turnau.