Grzegorz Turnau: Rozmowa z kobiet

Tekst piosenki

Brak wideo

Grzegorz Turnau

Teksty: 111 Tłumaczenia: 0 Wideo: 12

Tekst piosenki

Grzegorz Turnau: Rozmowa z kobiet

Od słowa do słowanarasta rozmowa -rozmowa z kobietą bez twarzy.Tak jak długo się znamy,przecież wciąż rozmawiamy -z nikim mi się dziś nie kojarzy. Znamy się do połowy:tylko serca. Lecz głowy...Trudna rada, a zrobić to trzeba.Ta ciekawość jest wściekła,pierwszy stopień do piekła. Od słowa do słowanarasta rozmowa -rozmowa pół-spojrzeń, pół-gestów.Wstydliwa rozmowa,niecierpliwa, niezdrowa.Pospieszny dyskurs szelestów. Ktoś zagłusza zza ściany,ktoś do krzyża przybijany...Trudna rada, a zrobić to trzeba.Ta ciekawość jest wściekłapierwszy stopień do piekła. Od słowa do słowanarasta rozmowa.Już nie wiemy czy jej chcemy, czy nie chcemy.Ona słodki sen przerywa,we dnie bywa uporczywa...Chyba nic w niej ciekawego nie powiemy. Dla odmiany chwila ciszy -może wreszcie ktoś usłyszy coś,więc zrobić to trzeba.Ta ciekawość jest wściekła,pierwszy stopień do piekła,lecz ostatni stopień do nieba.
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Grzegorz Turnau: Rozmowa z kobiet

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Grzegorz Turnau: Rozmowa z kobiet

Skomentuj tekst

Grzegorz Turnau: Rozmowa z kobiet

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Znowu wieje wiatr (SBM Label x Żywiec Jasne Lekkie) White 2115, Jan-rapowanie, Solar, Lanek
  „Zanim znajdzie słońce zanim odjedziesz gdzieś proszę x ciebie, zapamiętaj jeszcze będzie dobrze jeszcze będzie ok czekaj, przecież już jest teraz swoim tempem płynie czas dzisiaj Znowu wieje ”
 • Twój Stary To Sarius Sarius
  „AP always flex Twój stary to Sarius! heheh chicki, chicki blau Z martwego miasta ma, Mariusz, nie hrabia Mam manię jak Magellan, lecę w górę jak hajs Świata znam każdy stan, spadam tak samo j”
 • Kokaina Tymek
  „Kokaina, nogi swe rozchyla miasto, jak kokaina Kokaina, nogi swe rozchyla miasto, jak kokaina Kokaina, Kokaina, Kokaina, Kokaina miasto, jak kokaina Kokaina, miasto, jak kokaina wciąga jak ko”
 • CRIMINAL KRONKEL DOM
  „znowu podjeżdża lodówa nie , nie, to nie sen Właśnie kończy się dzień Łapiesz ostatniego bucha Znowu syreny dźwięk Za plecami masz cień Criminal, Criminal, Criminal, Criminal Criminal, Crimin”
 • Fotograf Brok Organek
  „jestem fotograf mówią mi Brok oprócz nagana mam niezły wzrok może i widzę i ciut jakby więcej może to prawda gdy patrze na ręce to wiem potrafię ocalić tak wiele trzeba tylko ocalić kamerę ”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Rozmowa z kobiet - Grzegorz Turnau, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Rozmowa z kobiet - Grzegorz Turnau. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Grzegorz Turnau.