Grzegorz Turnau: Rozmowa z kobiet

Tekst piosenki

Brak wideo

Grzegorz Turnau

Teksty: 111 Tłumaczenia: 0 Wideo: 13

Tekst piosenki

Grzegorz Turnau: Rozmowa z kobiet

Od słowa do słowanarasta rozmowa -rozmowa z kobietą bez twarzy.Tak jak długo się znamy,przecież wciąż rozmawiamy -z nikim mi się dziś nie kojarzy. Znamy się do połowy:tylko serca. Lecz głowy...Trudna rada, a zrobić to trzeba.Ta ciekawość jest wściekła,pierwszy stopień do piekła. Od słowa do słowanarasta rozmowa -rozmowa pół-spojrzeń, pół-gestów.Wstydliwa rozmowa,niecierpliwa, niezdrowa.Pospieszny dyskurs szelestów. Ktoś zagłusza zza ściany,ktoś do krzyża przybijany...Trudna rada, a zrobić to trzeba.Ta ciekawość jest wściekłapierwszy stopień do piekła. Od słowa do słowanarasta rozmowa.Już nie wiemy czy jej chcemy, czy nie chcemy.Ona słodki sen przerywa,we dnie bywa uporczywa...Chyba nic w niej ciekawego nie powiemy. Dla odmiany chwila ciszy -może wreszcie ktoś usłyszy coś,więc zrobić to trzeba.Ta ciekawość jest wściekła,pierwszy stopień do piekła,lecz ostatni stopień do nieba.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Grzegorz Turnau: Rozmowa z kobiet

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Grzegorz Turnau: Rozmowa z kobiet

Skomentuj tekst

Grzegorz Turnau: Rozmowa z kobiet

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Stranger (feat. Keanu Silva, Jhn McFly - piosenka z filmu 'Kolejne 365 dni') Marissa
  „Kiss me like a stranger Come and taste my flavor You don't need no chaser Just vibe on My danger Kiss me like a stranger Come and taste my flavor You don't need no chaser Just vibe on ”
 • Ania (piosenka z filmu o Annie Przybylskiej) Andrzej Piaseczny
  „Tak się miało stać Tak być Zostać tak W słońce leć Sama wiesz Najzwyczajniej to pociąga nas Choć dzień Musi zajść Tak czy nie Czy nie, czy nie Czy nie biegniemy tam Żeby żyć, by żyć I ”
 • Nibylandia Blue Cafe
  „Chociaż na moment Pokaż mi miejsce na ziemi Gdzie nie jest tak ciemno, choć słońce Co rano wstaje jak kiedyś Bać się będę mniej Może z czasem będzie lżej Gdy poprosisz, zawsze, ja białą flagę ”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • All I Have (EMO) Oskar Cyms
  „Walking away Closer to sober Something is telling me We can't be reached anymore I'm falling apart But I know that I need you I need you now It hit me like a train When nothing felt the same”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Rozmowa z kobiet - Grzegorz Turnau, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Rozmowa z kobiet - Grzegorz Turnau. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Grzegorz Turnau.