Ich Troje: Wszytko na karczm

Tekst piosenki

Brak wideo

Ich Troje

Teksty: 171 Tłumaczenia: 0 Wideo: 24

Tekst piosenki

Ich Troje: Wszytko na karczm

O - czyś handlarzem jest odpustówfrantem, szalbierzem, graczem w kościsparzysz się, na kształt tych oszustówco ich przygrzano do białościco ich przygrzano do białościCzyś zdrajcą jest, co wstydu nie marabusiem, gwałcicielem świętagdzie zysk wasz idzie jak kto mniemawszytko na karczmę i dziewczętawszytko na karczmę i dziewczętaDrwij, rymuj, śpiewaj, graj na fletnijak ci szaleńcy, bezwstydnicytrefnuj, mąć wodę co najszpetniejwyczyniaj w miastach, na ulicywyczyniaj w miastach, na ulicyIgry, błazeństwa, komedyjewygrywaj w kręgle i karciętagdzież wszytko idzie? mam dać szyję?wszytko na karczmę i dziewczętawszytko na karczmę i dziewczętaOd takich plugactw miej się z dalaimaj się pługa, sierpa, bronykoniom służ, bodaj za kowalajeśliś jest człowiek nieuczonyjeśliś jest człowiek nieuczonyLecz jeśli płótno, len, konopieprzędziesz, gdzie pójdzie ta zaczętapraca, gdy skończysz, wiesz-li, chłopiewszytko na karczmę i dziewczętawszytko na karczmę i dziewczętaPludry, kaftany, krasne płaszczesuknie i wszytkie wręcz szmaciętaidą na figle te hulaszczewszytko na karczmę i dziewczętawszytko na karczmę i dziewczęta
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Ich Troje: Wszytko na karczm

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Ich Troje: Wszytko na karczm

Skomentuj tekst

Ich Troje: Wszytko na karczm

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Dzika BOVSKA
  „Przecina powietrza Jak strzała prosto w serce Zabiera mi przestrzeń Łamie kości na wietrze Bo jestem, ale nie jestem Słabo mi Dzika dziewczynko Szukała wyjścia i znikła Zapomniała w drodze Wi”
 • Story of My Dream Riverside
  „So i wrote a lyrics 10 years ago But livin’ in the past the decade has gone the world is upside down and the rest is flattered by reptilians swords the river is the same even it you go again”
 • Pa Mis Muchachas (ft. Becky G, Nicki Nicole i Nathy Peluso) Christina Aguilera
  „Tengo y yo solita me mantengo Pa' dondequiera voy y vengo Hago temblar el piso Y no pido permiso Cuando llego no aviso Una mujer tan dura como yo Fue la que me enseñó todo este flow Esta ”
 • SG (feat. Megan Thee Stallion, Lisa of Blackpink, Ozuna) DJ SNAKE
  „Jaja Woh-oh-oh Dime qué va' a hacer ¿Qué va' a hacer? ¿Qué va' a hacer? Dímelo, Yampi Woh-oh, oh-oh Woh-oh-oh, oh-oh Woh-oh-oh-oh Ozuna, baby Baila, what you want? Dance with you I'll sway”
 • Rock with you SEVENTEEN (세븐틴)
  „Won’t let them break your heart Oh, no! No words are eough for you I just want to leve you I just want you i need i tell you This time i wanna Rock with you good night we keep shin”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Wszytko na karczm - Ich Troje, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Wszytko na karczm - Ich Troje. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Ich Troje.