Ich Troje: No jak

Tekst piosenki

Brak wideo

Ich Troje

Teksty: 171 Tłumaczenia: 0 Wideo: 24

Tekst piosenki

Ich Troje: No jak

No cześć może pamiętasz? Znamy się a może wstydzisz się mnie znaćto było dawno więc i mogłeś zapomnieć... Ach tak to nie pamiętasz tamtych dni wielu - niewielu - wiem jak jest czasami warto kilka chwil nic nie pamiętać - tak jest lżej Wysyłam list tysiące prostych szczerych słów nie odnalazłam ich ot tak one wychodzą szarym dniem czy to rozumiesz, czujesz, wiesz? że one więdną, kurczą się i że nadejdzie taki dzień że mnie zapytasz czy cię znam a ja odpowiem wtedy - nie! no jak? za każdy dzień Ci oddam noc za każdą noc Ci oddam dzień za każde słowo oddam wiersz no jak? za każdy ranek oddam dwa za każdy wieczór oddam trzy za twoje serce - wyrwie swe mam to zrobić? Tak czy nie? zawsze lepiej mowie mniej czas się poplątał odszedł, zwiał przez obojętną twoją twarz znów straciliśmy kilka lat czy ci nie szkoda tylu dni? niewykonanych wspólnie zdjęć nie wymienionych czułych słów szczęście nie trafia się ot tak trzeba go szukać, walczyć, wiem hej Mike jak ćma ze świecą szukam zdań w nieskończoności twoich słów chcę wejść a trafiam tylko w mur okay zapukał do mnie wreszcie ktoś dziś stał się dzień i stała noc dziś może nie wiesz jak masz wejść senna i naga szukasz słów a tu wystarczy tylko: kocham.... Kochasz?
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Ich Troje: No jak

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Ich Troje: No jak

Skomentuj tekst

Ich Troje: No jak

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Spójrz (ft. Hodak) Alicja Szemplińska
  „Gdzie poniesie mnie nurt zdarzeń z tobą czy nie - to nieważne zmienię ich treść tak jak zechce nie mam siły już błądzić ze mgle wszystkie szybkie myśli każde słowo nocne ciebie które już nie”
 • CEO (Młody Szef) ft. bahsick Kaz Bałagane
  „Młody Szef poda nie... a dres nawet nie wchodzę na mównice, mordo bo każdy krzyczy tu mój tekst Młody Szef Każdy chłopina co płynął dociera na brzeg Każdy chłopina co płynął dociera na brzeg ”
 • JADĘ DO DOMU Sorry Boys
  „Jadę do domu Jadę na chwilę, dwie Jadę spóźniona Sto myśli kłębi się Jadę do domu, do domu Wyglądaj mnie Powoli ściemnia Powoli ściemnia się Widzę jej ogon Znowu prowadzi mnie Znajomą drog”
 • Intruzowaty Intruz
  „Jak coś to pisze z Intruza I kolegę brzuchomówcę Pokaż kota Który nie zamoczyłby ryja w deszczówce Nie wiem jak to będzie z jutrem, muszę załatwić odtrutkę Słowa mają być wiaduktem, wdycham wio”
 • Bletki (SBM Starter) bambi
  „Nastoletnie życie zawijane w papierowe bletki skręc i podpal co ci co na duszy siedzi nastoletnie życie zawijane w papierowe bletki .... znikających gwiazd co zostawić po sobie nic nie ma”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki No jak - Ich Troje, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu No jak - Ich Troje. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Ich Troje.