Jan rapowanie : NO CO TAM ŚWIRY XD

Tekst piosenki

Jan rapowanie

Teksty: 1 Tłumaczenia: 0 Wideo: 1
Profil artysty

Tekst piosenki

Jan rapowanie : NO CO TAM ŚWIRY XD

Cześć zostawiłem bluzę nie wiem czy pamiętasz, ładowarkę, trochę śliny, odrobine serca. Dzwonię bo, pewnie nie wpadniesz, wiesz dzisiaj zasnę u tamtej, nie miej mi proszę za złe, zresztą h*j nieważne. Wracam autobusem pełnym smutnych ludzi ich nie budzi-buzi-buzi, chyba tylko budzić, każdy z nich ma swoją historię i swoje rzeczy w torbie nie pisz mi ''Wracaj do mnie'' nie po to ubrałem spodnie. Przecież ,no k***a twój ojciec by mnie zabił zresztą to moja wina, muszę myśleć zanim, znowu wpadnę by pocieszyć się po tamtej, do ciebie, do innej, nie wiem tak mi jakoś łatwiej. Tracę siebie przecież, nawet nie pamiętam twarzy od euforii do smutku braciak jutro zauważy spyta ''Janek co tam'' ja odpowiem '' A nic''
Nie umiem inaczej, dawaj chodźmy coś pić. Czuje się nie dobrze inni mówią na to Rock&Rool, chlasz, ruchasz, ćpasz, fajnie ziom. Nie tego chce od życia, one widzą mnie w ten sposób tak naprawdę zna mnie tutaj może parę osób. I w sumie jesteś spoko co tam słychać, w sumie h*j mnie to obchodzi, ale mogę zapytać. Młoda chodź na winko, pokaże Ci zachód nad Wisłą później pójdziemy do ciebie skoro mieszkasz blisko, już męczy mnie to wszystko, k***a męczy mnie to wszystko k***aa
Autor tekstu: Jan rapowanie
Tekst dodał: wivka21

Tłumaczenie piosenki

Jan rapowanie : NO CO TAM ŚWIRY XD

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Jan rapowanie : NO CO TAM ŚWIRY XD

Skomentuj tekst

Jan rapowanie : NO CO TAM ŚWIRY XD

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Classic EPIS DYM KNF
  „Ogień na tłoki! nie bój sie życia z salonu fura ,jeszcze dziewica noga poszyta jak kierownica gestykulacja zawsze na mych klipach Ogień na tłoki! nie bój sie życia z salonu fura ,jeszcze dziewi”
 • Twój Stary To Sarius Sarius
  „AP always flex Twój stary to Sarius! heheh chicki, chicki blau Z martwego miasta ma, Mariusz, nie hrabia Mam manię jak Magellan, lecę w górę jak hajs Świata znam każdy stan, spadam tak samo j”
 • Kokaina Tymek
  „Kokaina, nogi swe rozchyla miasto, jak kokaina Kokaina, nogi swe rozchyla miasto, jak kokaina Kokaina, Kokaina, Kokaina, Kokaina miasto, jak kokaina Kokaina, miasto, jak kokaina wciąga jak ko”
 • CRIMINAL KRONKEL DOM
  „znowu podjeżdża lodówa nie , nie, to nie sen Właśnie kończy się dzień Łapiesz ostatniego bucha Znowu syreny dźwięk Za plecami masz cień Criminal, Criminal, Criminal, Criminal Criminal, Crimin”
 • Fotograf Brok Organek
  „jestem fotograf mówią mi Brok oprócz nagana mam niezły wzrok może i widzę i ciut jakby więcej może to prawda gdy patrze na ręce to wiem potrafię ocalić tak wiele trzeba tylko ocalić kamerę ”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki NO CO TAM ŚWIRY XD - Jan rapowanie , tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu NO CO TAM ŚWIRY XD - Jan rapowanie . Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Jan rapowanie .