Jeden Osiem L: Teraz Znikasz

Tekst piosenki

Brak wideo

Jeden Osiem L

Teksty: 55 Tłumaczenia: 0 Wideo: 15

Tekst piosenki

Jeden Osiem L: Teraz Znikasz

ref:Teraz znikasz tam gdzie ja nie chcę być. Nie pamiętasz już znowu tylko sny. Sam już nie wiesz jak masz posklejać dni. Samą wiarą w czas nie naprawisz tych krzywd. 1.Taki mój brat, mój kat, taki jest ten świat. Powtarzał mi tylko my się liczymy. Mówił my ulepieni z zupełnie innej gliny. Mówił i nie doszukuj się przyczyny, no bo Już taki jestem zimny, bo muszę być twardy. Pełen pogardy dla tych, którzy nie trzymają gardy. Takich miliardy, wiesz mało takich jak my. Jesteśmy tutaj, żeby spełniać swoje sny. Wyróżniaj życia strony, po której jesteś ty? Pytał bez odpowiedzi. Czekał. Oczy przymykał. Łykał wszystkie te brednie, że życie jest proste. Wystarczy jeden temat taką miał ripostę. Szukał sposobu, ciągle zacierając ręce. Nieważne jak to robię, ważne, że mam więcej. Bo przecież o to chodzi miał w tym trochę racji. Karmiony nędznym światem pustych aspiracji... ref: Teraz znikasz tam gdzie ja nie chcę być. Nie pamiętasz już znowu tylko sny. Sam już nie wiesz jak masz posklejać dni. Samą wiarą w czas nie naprawisz tych krzywd. 2.Porozbijane pięści, uśmiechu brak na twarzy. Zły chłopak bez perspektyw, nie nauczony marzyć. Zakazy i bariery, życie bardzo wiele uczy. Mniej ci daje, a zabiera, by pokazać kto jest lepszy. Chciał być silniejszy, pewniejszy, zawsze na pierwszym planie. Coraz większe miał potrzeby, często nie starczało na nie. O czyste sumienie i kolejną szanse prosił. Przegrywał i upadał, ale zawsze się podnosił. Zgubny zwrot wydarzeń, zgubny wpływ sił pieniądza. Kiedyś tyle wspólnych spraw, teraz ciężko jest go poznać. Zagubiony w miejskim tłumie, dla nikogo nic nie znaczy. Utopiony w nienawiści, nie jest w stanie nic zobaczyć. Serce przeszywa smutek, ciarki przechodzą po plecach. Obojętny na to wszystko, nie mający siły czekać. I wiesz nie ma co narzekać na dzień, który nas tak zmienia. Pytasz gdzie jest ten chłopak? Został w moich wspomnieniach... ref: Teraz znikasz tam gdzie ja nie chcę być. Nie pamiętasz już znowu tylko sny. Sam już nie wiesz jak masz posklejać dni. Samą wiarą w czas nie naprawisz tych krzywd. 3.Jasna strona ciemności, zwiastowana w wielu znakach. Dla chłopaka, który w życiu wiele razy płakał. Ukrywając skrupulatnie łzy, które były prawdą. Chęć poznania ciemnej strony, która wepchnęła go w bagno. Na dno upadł sam. W tej chwili strachu. Rzucił na swe życie fatum, najadając się obciachu. Nie chcę być tam, gdzie ty. Naprawdę nie chcę. Bo nie idę swoją drogą, w swoją pracę wkładam serce. Pomyśl, jakby to było. Zajrzyj w środek duszy. Nie czekając na jutro na dzień, który wszystko ruszy. Charakter się kruszy, sen kolejny spędza z powiek. Przyglądając się tobie, mówię to już nie ten człowiek. Starał znaleźć się przystań i nic z tego nie wyszło. Miał swoje pięć i co? I wszystko prysło. Wszystko prysło... Wszystko prysło... Wszystko prysło... ref: Teraz znikasz tam gdzie ja nie chcę być. Nie pamiętasz już, znowu tylko sny. Sam już nie wiesz jak masz posklejać dni. Samą wiarą w czas nie naprawisz tych krzywd. x2
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Jeden Osiem L: Teraz Znikasz

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Jeden Osiem L: Teraz Znikasz

Skomentuj tekst

Jeden Osiem L: Teraz Znikasz

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Nim zajdzie słońce (feat. Doda) Smolasty
  „Nic nie będzie takie samo kiedy zabraknie nas Choć strzelamy sobie w serca, potem idziemy w bal A jeśli mi nie wierzysz, po prostu uderz mnie w twarz Ała Przy mnie nigdy po polikach nie popłyną ”
 • Skrzydełka Dekorator
  „Na brzegu Opodal krzaczka Mieszkała pipka dziwaczka Umiała Nie tylko gęgać Goniła Robiąc skrzydełka Poznała Dekoratora Trafiła strzała amora Tak zakochali się w sobie Że ona za niego zadzi”
 • Dobrze wiem LEXY CHAPLIN
  „Mów, dobrze wiem Już od dawna co chcesz mi powiedzieć Słów szkoda mi Choć ta samotność przyciąga do ciebie Tylko nocy cień Uspokaja mnie Wracam znów do siebie Przez Powiśle i Pragę Byłeś dla”
 • Stan (feat. Jonatan) Gibbs
  „Na, na, na, na, na Na, na, na, na, na Na, na, na, na, na Na, na, na, na, na, na, na Choćbym żył jeszcze tysiąc lat Chcę już tylko żyć jak dziś, trzymać ciągle rytm (ej) Choćby dym pokrył cały ”
 • Kinderki Mortal
  „Nie tracę czasu na gierki, bo ty wciskasz mi play. Słodka jest jak kinderki i każdy chciałby ją mieć. Znowu gubię czas, choć cenny jest, wokół pędzi świat, a mój dziś obok mnie. A ja olewam wszystko ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • fragment piosenki samom wiara czasu nie naprawisz tych krzywd
 • teraz znikasz tekst
 • "o czyste sumienie i kolejna szanse prosil przegrywal i upadal ale zawsze sie podnosil" Jeden osiem l

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Teraz Znikasz - Jeden Osiem L, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Teraz Znikasz - Jeden Osiem L. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Jeden Osiem L.