Jeden Osiem L - Teraz Znikasz tekst piosenki - Teksciory.pl

Jeden Osiem L: Teraz Znikasz

Tekst piosenki

Brak wideo

Jeden Osiem L

Teksty: 54 Tłumaczenia: 0 Wideo: 14

Tekst piosenki

Jeden Osiem L: Teraz Znikasz

ref:Teraz znikasz tam gdzie ja nie chcę być. Nie pamiętasz już znowu tylko sny. Sam już nie wiesz jak masz posklejać dni. Samą wiarą w czas nie naprawisz tych krzywd. 1.Taki mój brat, mój kat, taki jest ten świat. Powtarzał mi tylko my się liczymy. Mówił my ulepieni z zupełnie innej gliny. Mówił i nie doszukuj się przyczyny, no bo Już taki jestem zimny, bo muszę być twardy. Pełen pogardy dla tych, którzy nie trzymają gardy. Takich miliardy, wiesz mało takich jak my. Jesteśmy tutaj, żeby spełniać swoje sny. Wyróżniaj życia strony, po której jesteś ty? Pytał bez odpowiedzi. Czekał. Oczy przymykał. Łykał wszystkie te brednie, że życie jest proste. Wystarczy jeden temat taką miał ripostę. Szukał sposobu, ciągle zacierając ręce. Nieważne jak to robię, ważne, że mam więcej. Bo przecież o to chodzi miał w tym trochę racji. Karmiony nędznym światem pustych aspiracji... ref: Teraz znikasz tam gdzie ja nie chcę być. Nie pamiętasz już znowu tylko sny. Sam już nie wiesz jak masz posklejać dni. Samą wiarą w czas nie naprawisz tych krzywd. 2.Porozbijane pięści, uśmiechu brak na twarzy. Zły chłopak bez perspektyw, nie nauczony marzyć. Zakazy i bariery, życie bardzo wiele uczy. Mniej ci daje, a zabiera, by pokazać kto jest lepszy. Chciał być silniejszy, pewniejszy, zawsze na pierwszym planie. Coraz większe miał potrzeby, często nie starczało na nie. O czyste sumienie i kolejną szanse prosił. Przegrywał i upadał, ale zawsze się podnosił. Zgubny zwrot wydarzeń, zgubny wpływ sił pieniądza. Kiedyś tyle wspólnych spraw, teraz ciężko jest go poznać. Zagubiony w miejskim tłumie, dla nikogo nic nie znaczy. Utopiony w nienawiści, nie jest w stanie nic zobaczyć. Serce przeszywa smutek, ciarki przechodzą po plecach. Obojętny na to wszystko, nie mający siły czekać. I wiesz nie ma co narzekać na dzień, który nas tak zmienia. Pytasz gdzie jest ten chłopak? Został w moich wspomnieniach... ref: Teraz znikasz tam gdzie ja nie chcę być. Nie pamiętasz już znowu tylko sny. Sam już nie wiesz jak masz posklejać dni. Samą wiarą w czas nie naprawisz tych krzywd. 3.Jasna strona ciemności, zwiastowana w wielu znakach. Dla chłopaka, który w życiu wiele razy płakał. Ukrywając skrupulatnie łzy, które były prawdą. Chęć poznania ciemnej strony, która wepchnęła go w bagno. Na dno upadł sam. W tej chwili strachu. Rzucił na swe życie fatum, najadając się obciachu. Nie chcę być tam, gdzie ty. Naprawdę nie chcę. Bo nie idę swoją drogą, w swoją pracę wkładam serce. Pomyśl, jakby to było. Zajrzyj w środek duszy. Nie czekając na jutro na dzień, który wszystko ruszy. Charakter się kruszy, sen kolejny spędza z powiek. Przyglądając się tobie, mówię to już nie ten człowiek. Starał znaleźć się przystań i nic z tego nie wyszło. Miał swoje pięć i co? I wszystko prysło. Wszystko prysło... Wszystko prysło... Wszystko prysło... ref: Teraz znikasz tam gdzie ja nie chcę być. Nie pamiętasz już, znowu tylko sny. Sam już nie wiesz jak masz posklejać dni. Samą wiarą w czas nie naprawisz tych krzywd. x2
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Jeden Osiem L: Teraz Znikasz

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Jeden Osiem L: Teraz Znikasz

 

Skomentuj tekst

Jeden Osiem L: Teraz Znikasz

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Za krótki sen Daria Zawiałow, Dawid Podsiadło
  „To był tylko za krótki sen Przeleciałam przez palce w cień Tuż pod tafla się rozbił nurt Szara woda porwała mnie To był tylko za krótki sen Powietrze dusiło lek Wydostałam się na brzeg Poczek”
 • Lalę poznałem BAYERA
  „Godzina późna na zegarze Dochodzi druga Ja przy barze sam Bryknij do przodu – taki plan jest Nagle spotykam ją Ona mruga do mnie oczkiem kręci swoim seksi oczkiem Buja, nęci swoim ciałem Tak”
 • KLEPSYDRA Major
  „Dzisiaj jako pasażer Fotel mi robi masaże Ciuchy na raz kupuje w Zarze Mówi że znam mnie A go nie kojarzę Wziąłem grama Tak zachwalał A to dramat ten twój cukier Strasznie spina ta benzyna Si”
 • Nie mów mi KęKę
  „chcesz rozmawiać o biznesach o biznesach nie mów mi O sukcesach, interesach Nie mów mi O baletach o kobietach Nie mów mi Jak masz kłamać, wyolbrzymiać Nie mów nic, słyszysz chcesz rozmawiać o ”
 • Prawda o nas Sylwia Grzeszczak
  „witaj w domu w samą porę za oknami sztorm masz ten spokój rollercoaster bierze mnie krzyknij już stop powiedz komu jak nie tobie opowiadać mi robić szum z błahych spraw godzić się słodko t”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • fragment piosenki samom wiara czasu nie naprawisz tych krzywd
 • teraz znikasz tekst
 • "o czyste sumienie i kolejna szanse prosil przegrywal i upadal ale zawsze sie podnosil" Jeden osiem l

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Teraz Znikasz - Jeden Osiem L, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Teraz Znikasz - Jeden Osiem L. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Jeden Osiem L.