Jeden Osiem L: Teraz Znikasz

Tekst piosenki

Brak wideo

Jeden Osiem L

Teksty: 54 Tłumaczenia: 0 Wideo: 14

Tekst piosenki

Jeden Osiem L: Teraz Znikasz

ref:Teraz znikasz tam gdzie ja nie chcę być. Nie pamiętasz już znowu tylko sny. Sam już nie wiesz jak masz posklejać dni. Samą wiarą w czas nie naprawisz tych krzywd. 1.Taki mój brat, mój kat, taki jest ten świat. Powtarzał mi tylko my się liczymy. Mówił my ulepieni z zupełnie innej gliny. Mówił i nie doszukuj się przyczyny, no bo Już taki jestem zimny, bo muszę być twardy. Pełen pogardy dla tych, którzy nie trzymają gardy. Takich miliardy, wiesz mało takich jak my. Jesteśmy tutaj, żeby spełniać swoje sny. Wyróżniaj życia strony, po której jesteś ty? Pytał bez odpowiedzi. Czekał. Oczy przymykał. Łykał wszystkie te brednie, że życie jest proste. Wystarczy jeden temat taką miał ripostę. Szukał sposobu, ciągle zacierając ręce. Nieważne jak to robię, ważne, że mam więcej. Bo przecież o to chodzi miał w tym trochę racji. Karmiony nędznym światem pustych aspiracji... ref: Teraz znikasz tam gdzie ja nie chcę być. Nie pamiętasz już znowu tylko sny. Sam już nie wiesz jak masz posklejać dni. Samą wiarą w czas nie naprawisz tych krzywd. 2.Porozbijane pięści, uśmiechu brak na twarzy. Zły chłopak bez perspektyw, nie nauczony marzyć. Zakazy i bariery, życie bardzo wiele uczy. Mniej ci daje, a zabiera, by pokazać kto jest lepszy. Chciał być silniejszy, pewniejszy, zawsze na pierwszym planie. Coraz większe miał potrzeby, często nie starczało na nie. O czyste sumienie i kolejną szanse prosił. Przegrywał i upadał, ale zawsze się podnosił. Zgubny zwrot wydarzeń, zgubny wpływ sił pieniądza. Kiedyś tyle wspólnych spraw, teraz ciężko jest go poznać. Zagubiony w miejskim tłumie, dla nikogo nic nie znaczy. Utopiony w nienawiści, nie jest w stanie nic zobaczyć. Serce przeszywa smutek, ciarki przechodzą po plecach. Obojętny na to wszystko, nie mający siły czekać. I wiesz nie ma co narzekać na dzień, który nas tak zmienia. Pytasz gdzie jest ten chłopak? Został w moich wspomnieniach... ref: Teraz znikasz tam gdzie ja nie chcę być. Nie pamiętasz już znowu tylko sny. Sam już nie wiesz jak masz posklejać dni. Samą wiarą w czas nie naprawisz tych krzywd. 3.Jasna strona ciemności, zwiastowana w wielu znakach. Dla chłopaka, który w życiu wiele razy płakał. Ukrywając skrupulatnie łzy, które były prawdą. Chęć poznania ciemnej strony, która wepchnęła go w bagno. Na dno upadł sam. W tej chwili strachu. Rzucił na swe życie fatum, najadając się obciachu. Nie chcę być tam, gdzie ty. Naprawdę nie chcę. Bo nie idę swoją drogą, w swoją pracę wkładam serce. Pomyśl, jakby to było. Zajrzyj w środek duszy. Nie czekając na jutro na dzień, który wszystko ruszy. Charakter się kruszy, sen kolejny spędza z powiek. Przyglądając się tobie, mówię to już nie ten człowiek. Starał znaleźć się przystań i nic z tego nie wyszło. Miał swoje pięć i co? I wszystko prysło. Wszystko prysło... Wszystko prysło... Wszystko prysło... ref: Teraz znikasz tam gdzie ja nie chcę być. Nie pamiętasz już, znowu tylko sny. Sam już nie wiesz jak masz posklejać dni. Samą wiarą w czas nie naprawisz tych krzywd. x2
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Jeden Osiem L: Teraz Znikasz

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Jeden Osiem L: Teraz Znikasz

Skomentuj tekst

Jeden Osiem L: Teraz Znikasz

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Post Dawid Podsiadło
  „Czy ona z nim spała Czy było bara-bara Wielce ciekawi mnie Post Czy staję na zakazach Czy płaci każdy mandat Na pewno nie Post Czy płaci alimenty Kupuje im prezenty Nie wydaje mi się Po”
 • Jest tylko teraz (Męskie Granie Orkiestra 2022) Bedoes, Krzysztof Zalewski, Kwiat Jabłoni
  „W moich oczach strach jak w twoich Wiem, że się boisz więc mnie złap za dłoń i Rozświetlimy noc i niech blask nas chroni Bo nam nie brak serca, nawet gdy brak naboi Słuchaj Nie ma co się bać! ”
 • Wyglądasz Idealnie SKOLIM
  „Dla mnie Zatańczysz teraz dla mnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Oj tak ładnie Ładnie Bujaj się tak ładnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Hej, piękna kręć d”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • In Corpore Sano (Serbia - Eurowizja 2022) Konstrakta
  „Onas eroproc ni somrefne snem Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? (Koja li je tajna?) Mislim da u pitanju je ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • fragment piosenki samom wiara czasu nie naprawisz tych krzywd
 • teraz znikasz tekst
 • "o czyste sumienie i kolejna szanse prosil przegrywal i upadal ale zawsze sie podnosil" Jeden osiem l

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Teraz Znikasz - Jeden Osiem L, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Teraz Znikasz - Jeden Osiem L. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Jeden Osiem L.