Kabaret OT.TO: Kolejna choinka

Tekst piosenki

Brak wideo

Kabaret OT.TO

Teksty: 158 Tłumaczenia: 0 Wideo: 6

Tekst piosenki

Kabaret OT.TO: Kolejna choinka

Przyszła do nas w świąteczną noc, padał śnieg, a ona czekała Taka noc i taki gość, taka piękna, a tak nieśmiała. Wejdź tu choinko i bądź naszym gościem Jeżeli zechcesz to będzie twój dom Z Tobą na pewno nam będzie radośniej Zamieszkasz z nami już przez cały rok.Minął znów noc, padał deszcz, za drzwiami czekała Piękna pani, nasz nowy gość, taka piękna, a tak nieśmiała. Wejdź tu choinko i bądź naszym gościem Jeżeli zechcesz to będzie twój dom Z Tobą na pewno nam będzie radośniej Zamieszkasz z nami już przez cały rok.Minął znów noc, chwycił mróz, za drzwiami czekała Piękna pani, kolejny gość, taka piękna, a tak nieśmiała. Wejdź tu choinko i bądź naszym gościem Jeżeli zechcesz to będzie twój dom Z Tobą na pewno nam będzie radośniej Zamieszkasz z nami już przez cały rok.Minął znów noc, była mgła, za drzwiami czekała Piękna pani, nasz nowy gość, taka piękna, a tak nieśmiała. Tyle to lat i tyle choinek, nowa kolejna przybywa co rok I choć tu do nas tak wpadły na chwilę W sercach na zawsze znalazły swój dom.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Kabaret OT.TO: Kolejna choinka

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Kabaret OT.TO: Kolejna choinka

Skomentuj tekst

Kabaret OT.TO: Kolejna choinka

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Nim zajdzie słońce (feat. Doda) Smolasty
  „Nic nie będzie takie samo kiedy zabraknie nas Choć strzelamy sobie w serca, potem idziemy w bal A jeśli mi nie wierzysz, po prostu uderz mnie w twarz Ała Przy mnie nigdy po polikach nie popłyną ”
 • Skrzydełka Dekorator
  „Na brzegu Opodal krzaczka Mieszkała pipka dziwaczka Umiała Nie tylko gęgać Goniła Robiąc skrzydełka Poznała Dekoratora Trafiła strzała amora Tak zakochali się w sobie Że ona za niego zadzi”
 • Dobrze wiem LEXY CHAPLIN
  „Mów, dobrze wiem Już od dawna co chcesz mi powiedzieć Słów szkoda mi Choć ta samotność przyciąga do ciebie Tylko nocy cień Uspokaja mnie Wracam znów do siebie Przez Powiśle i Pragę Byłeś dla”
 • Stan (feat. Jonatan) Gibbs
  „Na, na, na, na, na Na, na, na, na, na Na, na, na, na, na Na, na, na, na, na, na, na Choćbym żył jeszcze tysiąc lat Chcę już tylko żyć jak dziś, trzymać ciągle rytm (ej) Choćby dym pokrył cały ”
 • Kinderki Mortal
  „Nie tracę czasu na gierki, bo ty wciskasz mi play. Słodka jest jak kinderki i każdy chciałby ją mieć. Znowu gubię czas, choć cenny jest, wokół pędzi świat, a mój dziś obok mnie. A ja olewam wszystko ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • przyszla choinkatekst
 • piosenka choinko ma choinko ma
 • teksty o choince
 • o choinko ma po choinko
 • o choinko ma o choinko ma

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Kolejna choinka - Kabaret OT.TO, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Kolejna choinka - Kabaret OT.TO. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Kabaret OT.TO.