Kabaret Starszych Panów: Po

Tekst piosenki

Brak wideo

Kabaret Starszych Panów

Teksty: 65 Tłumaczenia: 0 Wideo: 6

Tekst piosenki

Kabaret Starszych Panów: Po

- Połączymy nasze stycznie, maje, wrześniew taki czas, którego słowo nie wypowie.- Ja cię, miła, ja cię, miła, ucieleśnię!- Ja cię, miły, uduchowię!- Ja cię, miła, ucieleśnię pocałunkiem -stworzę ramion mych dotykiem tobie ciało.- Ja ci, miły, znów się duszą zrewanżuję,której może masz za mało.- Dusza ciału jest potrzebna zwłaszcza we śnie,gdy rozstają się i tęsknią w noc po sobie.- Ja cię, miła, ja cię, miła, ucieleśnię!- Ja cię, miły, uduchowię!- Ja tęsknoty twej za ciałem ból ukrócęi modlitwy twe o ciało wszystkie spełnię.- Ja ci duszy tyle z duszy mej dorzucę,że po brzegi cię wypełnię.- Ale gdyby nasze dzieło nie przetrwało,choć to przykre, lepiej temat ten poruszę:ty mi zwrócisz, ty mi zwrócisz moje ciało.- Ty mi zwrócisz moją duszę.- Lecz na razie nasze stycznie, maje, wrześniepołączymy w czas, którego nie wysłowię.- Ja cię, miła, ja cię, miła, ucieleśnię!- Ja cię, miły, uduchowię!
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Kabaret Starszych Panów: Po

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Kabaret Starszych Panów: Po

Skomentuj tekst

Kabaret Starszych Panów: Po

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • The Tower (piosenka na Eurowizja 2024) Luna
  „Luna prezentuje piosenkę "The Tower" - propozycja do Konkursu Piosenki Eurowizji 2024. Premiera 24 stycznia 2024 r. Looking for a miracle Waiting for a sun to catch me I’ve gotta find a way back”
 • Nasz Czas TEENZ
  „TEENZ prezentuje utwór "Nasz Czas". Zaczynamy projekt ja jak zawsze dobrze ubrany kiedyś byłem spięty tak jak struna mojej gitary dziś co by nie było zawsze jestem wyluzowany najważniejsze są”
 • Cała sala śpiewa! Siostry Grabowskie, sanah
  „Uuu, na dancing sama szłam Uuuuu, jak gdyby nigdy nic Uuuuuu, pamięć jak sito mam Uuuu, i to plus na dziś W życiu mym nie same róże A szafa gra Ktoś tam wysoko w górze Chyba o mnie dba Ja c”
 • Co ja robię tu Lanberry
  „Dzisiaj znowu nad Warszawą, wisi parę ciemnych chmur. Myślami zawieszona, ciągle tone w tych ramionach, męczy mnie zepsuty mood. Pora zmierzyć sobie puls, i odpuścić może już. Jesteś ciągle ”
 • Ballada Lunaria
  „Uciekamy jak najdalej od Tego, czego nie chce widzieć świat Gdy wokoło każdy boi się Czy jutro będzie lżej Gdzie to dobro, które było w nas Wszystko poszło w piach Po co była w nas ta złość ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Po - Kabaret Starszych Panów, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Po - Kabaret Starszych Panów. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Kabaret Starszych Panów.