Kabaret Starszych Panów: W czasie deszczu dzieci si

Tekst piosenki

Brak wideo

Kabaret Starszych Panów

Teksty: 65 Tłumaczenia: 0 Wideo: 5

Tekst piosenki

Kabaret Starszych Panów: W czasie deszczu dzieci si

W czasie deszczu dzieci się nudzą, to ogólnie zna-ana rzecz Choć mniej trudzą się i mniej brudzą się ale strasznie nudzą się w deszcz Do flaszeczek złapią muszek wypuszczają puch z poduszek Żyletkami krając je i śpiewając słowa te: W czasie deszczu dzieci się nudzą to ogólnie znana rzecz Choć mniej trudzą się i mniej brudzą się ale strasznie nudzą się w deszcz Nie pogardzą również gratką by drzemiącym dopiec dziadkom Podpalając brody im wraz z refrenem tym: W czasie deszczu dzieci się nudzą to ogólnie znana rzecz Choć mniej trudzą się i mniej brudzą się ale strasznie nudzą się w deszcz Nie raz też i cała chatka zajmie się od brody dziadka A choć ją ugasi straż czy to stąd nie płynie aż: że W czasie deszczu dzieci się nudzą to ogólnie znana rzecz Choć mniej trudzą się i mniej brudzą się ale strasznie nudzą się w deszcz Więc tu trzeba by zalecić w czasie deszczu nie mieć dzieci a już jesli one są to uważać strasznie bo: W czasie deszczu dzieci się nudzą to ogólnie znana rzecz Choć mniej trudzą się i mniej brudzą się, ale strasznie nudzą się w deszcz
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Kabaret Starszych Panów: W czasie deszczu dzieci si

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Kabaret Starszych Panów: W czasie deszczu dzieci si

Skomentuj tekst

Kabaret Starszych Panów: W czasie deszczu dzieci si

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • CAKE (feat. KIZO) DZIARMA
  „On czuje do mnie pociąg - to nie PKP (uh) Sam nie da się pociąć, albo strzelić w łeb (uh, uh) THC znowu palimy na stres (uh) Nie robi koleżanek moich, rucha tylko mnie Mokre majtki, Netflix, blunt”
 • ORIGAMI (ft. korweta) Ronnie Ferrari
  „nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z pieniędzmi, co? ORIGAMI nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z p”
 • All For You Topky
  „Tried to write you a love song thought I could so far what I told you - you misunderstood it used to be so good what went wrong with us? I remember a night in Montparnasse you gave me a painti”
 • Ghetto Miszel
  „2k22 to 25 powód żeby zarobić rucham czas jak posuwam kroki proste sztuki gorzki boki p branża mnie chce ale ja nie chce jej wiesz jak jest wszystcy chcą mnei zjeść goni papier robieć ”
 • Raper w sutannie Ks. Jakub Bartczak
  „chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś Bramy piekielne go nie przemogą ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • w czasie deszczu dzieci się nudzą
 • teksty kabaretów dla dzieci
 • teksty dla dzieci z si
 • w czasie deszczu dzieci się nudzą sutor tekdtunudzą
 • kabaret starszych panów w czasie deszczu dzieci sie nudza

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki W czasie deszczu dzieci si - Kabaret Starszych Panów, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu W czasie deszczu dzieci si - Kabaret Starszych Panów. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Kabaret Starszych Panów.