Kalina J: Jesienna dziewczyna

Tekst piosenki

Brak wideo

Kalina J

Teksty: 19 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Kalina J: Jesienna dziewczyna

Z tej drogi, którą przeszłoZa wiosną swoją latoNie patrzę już na przeszłość,Przed siebie patrzę za to.Ze wzokiem na zakręcie,Za którym jest już jesieńWciąż czekam nieugięcie,Że ona mi przyniesie...Jesienną dziewczynęOdmienną niż inneDziewczynę z chyzantemami,Z chryzentamami.Dziewczynę jesienną,Dziewczynę bezcennąI niezamienną już na nic,Już na nic.Wiosennych dziewcząt pełnoI letnich tyle ładych.Jesienną znam tę jedną,Zimowych nie ma żadnych.O tamte zresztą mniejsza,Gdy złoto i szkarłatnieZabarwi jesień pejsażNa przyjście tej ostatniej...Jesiennej dziewczynyOdmiennej od innych...Wyciągnę ręce ku niej,By tak nie przeszła mimo,Bo ma we włosach promieńTen, którym jaśniej zimą.Bo zachód już w niuansachCzerwieni gaśnie zimnej.Bo to ostatni szansa.Po której nie ma innej...Jesiennej dziewczyny...
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Kalina J: Jesienna dziewczyna

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Kalina J: Jesienna dziewczyna

Skomentuj tekst

Kalina J: Jesienna dziewczyna

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • CAKE (feat. KIZO) DZIARMA
  „On czuje do mnie pociąg - to nie PKP (uh) Sam nie da się pociąć, albo strzelić w łeb (uh, uh) THC znowu palimy na stres (uh) Nie robi koleżanek moich, rucha tylko mnie Mokre majtki, Netflix, blunt”
 • ORIGAMI (ft. korweta) Ronnie Ferrari
  „nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z pieniędzmi, co? ORIGAMI nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z p”
 • All For You Topky
  „Tried to write you a love song thought I could so far what I told you - you misunderstood it used to be so good what went wrong with us? I remember a night in Montparnasse you gave me a painti”
 • Ghetto Miszel
  „2k22 to 25 powód żeby zarobić rucham czas jak posuwam kroki proste sztuki gorzki boki p branża mnie chce ale ja nie chce jej wiesz jak jest wszystcy chcą mnei zjeść goni papier robieć ”
 • Raper w sutannie Ks. Jakub Bartczak
  „chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś Bramy piekielne go nie przemogą ”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Jesienna dziewczyna - Kalina J, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Jesienna dziewczyna - Kalina J. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Kalina J.