Karramba: M

Tekst piosenki

Brak wideo

Karramba

Teksty: 72 Tłumaczenia: 0 Wideo: 2

Tekst piosenki

Karramba: M

1. Nie zawsze będzie tak jak byś tego chciał , uczciwie grał i dobra kasę zarabiał, duże napiwki w każdej knajpie zostawiał , swoim bliskim drogie prezenty dawał. To nie jest takie proste życie to nie bajka, to taka mała wojna duża przepychanka , ciągła walka nieustanne stresy , zamotane Dile i niepewne interesy, Wróg się czai niemal za każdym rogiem, czeka kiedy będzie mógł rzucic kłodę , podstawić nogę potem zepchnąć na dno, sam na sobie testowałem to. To nasza nowa Polska wiek XXI stara zasada ten lepszy kto mocniejszy, nie staram się zrozumieć nie analizuje gdy w moim raju się od tego izoluje. Ref. Mój własny raj z dala od brudnych spraw działa na mnie jak proszek na ból, tu mija stres bardzo dobrze mi tu , tylko tu mogę kochać o tak . Tu znika gniew i nie leje się krew , tutaj miłość anuluje każdy grzech, tylko tutaj jestem czysty jak łza tylko tu umie kochać o tak 2. Moje miasto wieczorem idę Floriańską prawie wszystkie światła w dużych oknach gasną , zaraz ludzie w ciepłych domach pewnie zasną , po drodze mijam nocny Policyjny patrol na rynku - parę finansowych spraw, to się zgadza a tu coś jest nie tak . Gdzieś w pobliżu słuchać głośny strzał , wycie radiowozów i przeraźliwy płacz, dziękuję Bogu że to z nów nie byłem Ja , bo on tylko zna miejsce i czas , Nad ranem Przekręcam klucz , nawet nie wiesz jak się cieszę że znów jestem tu. To mój dom moja Żona i mój Syn , to mój własny raj i uwierz mi, nic innego się nie liczy tylko oni i ja , chciałbym żeby było tak każdego dnia Ref. Mój własny raj z dala od brudnych spraw działa na mnie jak proszek na ból ... 3. Kochanie wiem że często o mnie się niepokoisz , kiedy długo nie wracam i telefon nie dzwoni, ale musisz wiedzieć jedno , strach nie pomoże to Bóg zadecyduje kiedy będę musiał odejść , tak, tak wygląda nasze życie czułe pocałunki kiedy wracam o świcie Łzy wtedy gdy mnie niema i nie dzwonie , czarne myśli i spocone dłonie. Ale tak musi być z reszta ja się nie boję , niema innej drogi a więc musze robić swoje taki kraj taki świat wszystko pojebane VLK proszę nie płacz kochanie bo ja wiem , że to nie miało być tak, ja tez wyobrażałem sobie inaczej świat ale pozostaje walka dla Ciebie i dla Syna , Mój Własny Raj to MÓJ DOM I RODZINA Ref. Mój własny raj z dala od brudnych spraw działa na mnie jak proszek na ból ...
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Karramba: M

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Karramba: M

Skomentuj tekst

Karramba: M

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Stranger (feat. Keanu Silva, Jhn McFly - piosenka z filmu 'Kolejne 365 dni') Marissa
  „Kiss me like a stranger Come and taste my flavor You don't need no chaser Just vibe on My danger Kiss me like a stranger Come and taste my flavor You don't need no chaser Just vibe on ”
 • Ania (piosenka z filmu o Annie Przybylskiej) Andrzej Piaseczny
  „Tak się miało stać Tak być Zostać tak W słońce leć Sama wiesz Najzwyczajniej to pociąga nas Choć dzień Musi zajść Tak czy nie Czy nie, czy nie Czy nie biegniemy tam Żeby żyć, by żyć I ”
 • Nibylandia Blue Cafe
  „Chociaż na moment Pokaż mi miejsce na ziemi Gdzie nie jest tak ciemno, choć słońce Co rano wstaje jak kiedyś Bać się będę mniej Może z czasem będzie lżej Gdy poprosisz, zawsze, ja białą flagę ”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • All I Have (EMO) Oskar Cyms
  „Walking away Closer to sober Something is telling me We can't be reached anymore I'm falling apart But I know that I need you I need you now It hit me like a train When nothing felt the same”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • Kochanie wiem, że często o mnie się niepokoisz Kiedy długo nie wracam i telefon nie dzwoni
 • co to za piosenka wiek 21 stara zasada
 • z dala od rozntcj spraw tu znika stres barddzo dobrze.mi tu
 • to bóg zadecyduje kiedy
 • karamba by nie żyć na dnie tekst

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki M - Karramba, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu M - Karramba. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Karramba.