Karramba: Nagie anio

Tekst piosenki

Brak wideo

Karramba

Teksty: 72 Tłumaczenia: 0 Wideo: 2

Tekst piosenki

Karramba: Nagie anio

Ref.Otworzysz oczy wiesz co światem teraz rządzi Nagie anioły opętały nas i nie ma dokąd biec. Otworzysz oczy wiesz co światem teraz rządzi Byle z kim, byle szybko, byle gdzie jeśli forse masz spełnisz każdy sen. 1.Bo początek był taki bez gadania plemniki, Na trawniku zostały mojego seksu wyniki, Choć ta chwila trwała krótko i ulotną była, To w pamięci mej została w pałe mi się wbiła. Potem szło mi jak z płatka były czasy rock and roll'a, Na prywatkach kolejno były Anka i Ola, Byłem bystry,bajer miałem niczego. O miłości,o gwiazdach taki byłem kolego. Teraz czasu się zmieniły, Nikt nie smęci już o gwiazdach siadaj tutaj mała, No i jazda tibidi jazda, koniec wieku, Nie ma żadnych ideałów nikt nie prawi o miłości tamtych starych banałów. A czternastki to się wstydzą wianka, Nie ma mowy o wierności i to nie jest wzmianka, Jak nie wierzysz, To poszukaj na ulicy nie urzyczysz w tym wieku prawie żadnej dziewicy. 2.Kiedyś wolną miłość można było uprawiać tirliba, tirliba, Spokojnie się zabawiać, Teraz trzeba uważać, Dużo więcej strachu, gdy dopadnie Cię HIV,no to lecisz do piachu. Jestem gość kumaty, No i wymyśliłem w wannie że zostane chyba przy jednej pannie, Tirliba, tirliba wymyśliłem w wannie, Tirliba, tirliba jutro ide do Wandy. Więc kupiłem co trzeba, grubo wale "Witaj Wandziu !", I od razu wyczułem że w jej chacie leci gandzią. Ale to nieważne, w każdym bądź razie już za pare chwil byliśmy w wielkiej ekstazie, Ja bym tak z Wandą tak mógł tiriba do rana, Ale ona wali do mnie "spadaj zaraz będzie stara", Więc się wkurzyłem dokładnie, Miałem być jeden, myśle pogadam albo sam już nie wiem. 3.Aniele opętałaś mnie,z Tobą tylko chce spać aż po samą śmierć. I nie mów mi byle z kim byle szybko, byl gdzie, Tak nie spełni się Twój wymarzony sen. Nagi aniele opętałaś mnie,z Tobą tylko chce spać aż po samą śmierć. I nie mów mi byle z kim byle szybko, byl gdzie, Tak nie spełni się Twój wymarzony sen.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Karramba: Nagie anio

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Karramba: Nagie anio

Skomentuj tekst

Karramba: Nagie anio

Komentarze: 1

Sortuj

~Gość (25 czerwca 2021, 11:06)
Re: Karramba - Nagie anio
To nie jest piosenka karramby tylko Urbana. Album z 1997 roku pod tym samym tytułem. Nagie Anioły.

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Post Dawid Podsiadło
  „Czy ona z nim spała Czy było bara-bara Wielce ciekawi mnie Post Czy staję na zakazach Czy płaci każdy mandat Na pewno nie Post Czy płaci alimenty Kupuje im prezenty Nie wydaje mi się Po”
 • Jest tylko teraz (Męskie Granie Orkiestra 2022) Bedoes, Krzysztof Zalewski, Kwiat Jabłoni
  „W moich oczach strach jak w twoich Wiem, że się boisz więc mnie złap za dłoń i Rozświetlimy noc i niech blask nas chroni Bo nam nie brak serca, nawet gdy brak naboi Słuchaj Nie ma co się bać! ”
 • Wyglądasz Idealnie SKOLIM
  „Dla mnie Zatańczysz teraz dla mnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Oj tak ładnie Ładnie Bujaj się tak ładnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Hej, piękna kręć d”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • In Corpore Sano (Serbia - Eurowizja 2022) Konstrakta
  „Onas eroproc ni somrefne snem Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? (Koja li je tajna?) Mislim da u pitanju je ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • piosenka ja bym z wanda tak mogl
 • ja bym z wandzią tak

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Nagie anio - Karramba, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Nagie anio - Karramba. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Karramba.