Kasia Cerekwicka: Nie ma nic

Tekst piosenki

Kasia Cerekwicka

Teksty: 70 Tłumaczenia: 1 Wideo: 16
Profil artysty

Tekst piosenki

Kasia Cerekwicka: Nie ma nic

Myślałeś, że silna jestem, lecz myliłeś sięZadałeś cios prosto w serce, zmieniając życia sensDziś ołowiane słowa te, co lekkim puchem byłyJuż nic nie znaczą dla mnie, zupełnie tak jak ty.Bez ciebie żyć jakoś będę, jeszcze zdziwisz sięJak szybko, jeszcze tobie zabraknie mnie...Ref.Nie ma nic, co mogło by sprawić, że znów popłyną łzyOd teraz ja, tak jak i ty z kamienia serce mamNie ma nic, co mogło by sprawić, że zechcę z tobą byćOd teraz ja mam zamiast serca zimny głaz.Czy tęsknie znów, pytam siebie, lecz odpowiedz znamI wciąż płakałam po kryjomu, zasłaniając twarzCoś pękło we mnie i juz nigdy więcej nie pozwolęBy ktoś mnie zranił, tak jak ty zraniłeś mnieBez Ciebie żyć jakoś będę jeszcze zdziwisz sięJak szybko, jeszcze tobie zabraknie mnieRef.Nie ma nic, co mogło by sprawić, że znów popłyną łzyOd teraz ja, tak jak i ty z kamienia serce mamNie ma nic, co mogło by sprawić, że zechcę z tobą byćOd teraz ja mam zamiast serca zimny głazCzasami brak mi sił, by przetrwać te, lecz to nie znaczy nicI złudzeń nie miej, że coś zmienić może sięI wiedz, że nigdy już nie będzie nas....Ref.Nie ma nic, co mogło by sprawić, że znów popłyną łzyOd teraz ja, tak jak i ty z kamienia serce mamNie ma nic, co mogło by sprawić, że zechcę z tobą byćOd teraz ja mam zamiast serca zimny głaz.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Kasia Cerekwicka: Nie ma nic

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Kasia Cerekwicka: Nie ma nic

Skomentuj tekst

Kasia Cerekwicka: Nie ma nic

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Post Dawid Podsiadło
  „Czy ona z nim spała Czy było bara-bara Wielce ciekawi mnie Post Czy staję na zakazach Czy płaci każdy mandat Na pewno nie Post Czy płaci alimenty Kupuje im prezenty Nie wydaje mi się Po”
 • Jest tylko teraz (Męskie Granie Orkiestra 2022) Bedoes, Krzysztof Zalewski, Kwiat Jabłoni
  „W moich oczach strach jak w twoich Wiem, że się boisz więc mnie złap za dłoń i Rozświetlimy noc i niech blask nas chroni Bo nam nie brak serca, nawet gdy brak naboi Słuchaj Nie ma co się bać! ”
 • Wyglądasz Idealnie SKOLIM
  „Dla mnie Zatańczysz teraz dla mnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Oj tak ładnie Ładnie Bujaj się tak ładnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Hej, piękna kręć d”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • In Corpore Sano (Serbia - Eurowizja 2022) Konstrakta
  „Onas eroproc ni somrefne snem Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? (Koja li je tajna?) Mislim da u pitanju je ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • nie mamy nic
 • cerekwicka nie ma nic tekst
 • Piosenka niema nic tekst
 • piosenki ale wciąż nie mamy nic
 • po za sobom nie mamy nic slowa piosenki

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Nie ma nic - Kasia Cerekwicka, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Nie ma nic - Kasia Cerekwicka. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Kasia Cerekwicka.