Kasia Cerekwicka: Czekam na odpowied

Tekst piosenki

Brak wideo

Kasia Cerekwicka

Teksty: 70 Tłumaczenia: 1 Wideo: 16

Tekst piosenki

Kasia Cerekwicka: Czekam na odpowied

Dzwonię do Ciebie już chyba trzeci raz, sprawdzam telefon - działa... W słuchawce sygnał jest, sekretarka włącza się, wiadomość znów nagrałam... Czekam już godziny dwie, odezwij się, odezwij się! Chyba dzisiaj już nie zasnę... (nie zasnę) Czy moje słowa tak bardzo zaskoczyły Cię? Przyjmę najgorszą prawdę tylko już... ref. Dzwoń do mnie, dzwoń proszę! (zadzwoń do mnie) Dzwoń do mnie, dzwoń czekam! (na odpowiedź) Dzwoń do mnie, dzwoń proszę! (zadzwoń do mnie) Dzwoń do mnie, dzwoń czekam! (na odpowiedź) Dzwonię do Ciebie już chyba ósmy raz, a może źle zrobiłam...? Wiem, że nie cofnę słów, które z wielką ulgą dziś z siebie wyrzuciłam... Mimo wszystko jest mi lżej, dłużej nie chcę dręczyć się! Chyba wywołałam burzę...! Choć niecierpliwię się, serce podpowiada, że martwić się nie muszę tylko już... ref. Dzwoń do mnie, dzwoń proszę! (zadzwoń do mnie) Dzwoń do mnie, dzwoń czekam! (na odpowiedź) Dzwoń do mnie, dzwoń proszę! (zadzwoń do mnie) Dzwoń do mnie, dzwoń czekam! (na odpowiedź) x2 Za oknem noc, pewnie słodko sobie śpisz... A w mojej głowie tysiące tysiące myśli... Do rana będę czekać aż obudzisz się... (oh) I przerwiesz ciszę, której już nie mogę znieść...
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Kasia Cerekwicka: Czekam na odpowied

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Kasia Cerekwicka: Czekam na odpowied

Skomentuj tekst

Kasia Cerekwicka: Czekam na odpowied

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Stranger (feat. Keanu Silva, Jhn McFly - piosenka z filmu 'Kolejne 365 dni') Marissa
  „Kiss me like a stranger Come and taste my flavor You don't need no chaser Just vibe on My danger Kiss me like a stranger Come and taste my flavor You don't need no chaser Just vibe on ”
 • Ania (piosenka z filmu o Annie Przybylskiej) Andrzej Piaseczny
  „Tak się miało stać Tak być Zostać tak W słońce leć Sama wiesz Najzwyczajniej to pociąga nas Choć dzień Musi zajść Tak czy nie Czy nie, czy nie Czy nie biegniemy tam Żeby żyć, by żyć I ”
 • Nibylandia Blue Cafe
  „Chociaż na moment Pokaż mi miejsce na ziemi Gdzie nie jest tak ciemno, choć słońce Co rano wstaje jak kiedyś Bać się będę mniej Może z czasem będzie lżej Gdy poprosisz, zawsze, ja białą flagę ”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • All I Have (EMO) Oskar Cyms
  „Walking away Closer to sober Something is telling me We can't be reached anymore I'm falling apart But I know that I need you I need you now It hit me like a train When nothing felt the same”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • kasia cerekwicka czekam znów

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Czekam na odpowied - Kasia Cerekwicka, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Czekam na odpowied - Kasia Cerekwicka. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Kasia Cerekwicka.