Kasia Nosowska: Kasitet romans

Tekst piosenki

Brak wideo

Kasia Nosowska

Teksty: 61 Tłumaczenia: 0 Wideo: 1

Tekst piosenki

Kasia Nosowska: Kasitet romans

Ze świata wszystko chce albo nie chce nic wcale. To nie jest jak na jeden raz zakochanie. Na słodko Ciebie mam i przez Ciebie kłopoty. Kłopoty dają cień, kurze łapki, uśmiech złoty. Hej, panie więcej chciej, romanse zamień w kastet. Hej, panie więcej chciej, serce w sługe zamień. Hej, panie więcej chciej, romanse zamień w kastet. Gdzie boli przyłóż lód, bo będzie boleć dłużej. Nie myśl o mnie źle, że się nie martwie wcale. To nie jest jak ogólniki na detale. Mam ogólnie gdzieś detaliczne rozterki, że szczegół boli wiem, że ogół wdziecze dźwięki. Hej, panie więcej chciej, romanse zamień w kastet. Hej, panie więcej chciej, serce w sługe zamień. Hej, panie więcej chciej, romanse zamień w kastet. Gdzie boli przyłóż lód, bo będzie boleć dłużej.
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Kasia Nosowska: Kasitet romans

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Kasia Nosowska: Kasitet romans

Skomentuj tekst

Kasia Nosowska: Kasitet romans

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • CAKE (feat. KIZO) DZIARMA
  „Czuje do mnie pociąg To nie PKP za mnie da się pociąć Albo strzelić w łeb Thc znowu palimy na stres Nie robi koleżanek moich Rucha tylko mnie Mokre majtki Netflix, blanty Jestem grzeczna gdy”
 • ORIGAMI (ft. korweta) Ronnie Ferrari
  „nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z pieniędzmi, co? ORIGAMI nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z p”
 • All For You Topky
  „Tried to write you a love song thought I could so far what I told you - you misunderstood it used to be so good what went wrong with us? I remember a night in Montparnasse you gave me a painti”
 • Ghetto Miszel
  „2k22 to 25 powód żeby zarobić rucham czas jak posuwam kroki proste sztuki gorzki boki p branża mnie chce ale ja nie chce jej wiesz jak jest wszystcy chcą mnei zjeść goni papier robieć ”
 • Raper w sutannie Ks. Jakub Bartczak
  „chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś Bramy piekielne go nie przemogą ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • nie myśl o mnie źle że się nie martwię wcale
 • nosowska kasitet romans
 • kasitet romans
 • kasitet romans tekst
 • nosowska śpiewa ze świata czterech stron

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Kasitet romans - Kasia Nosowska, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Kasitet romans - Kasia Nosowska. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Kasia Nosowska.