Kasia Nosowska: Kocha

Tekst piosenki

Brak wideo

Kasia Nosowska

Teksty: 66 Tłumaczenia: 0 Wideo: 20

Tekst piosenki

Kasia Nosowska: Kocha

Kochać to tak łatwo powiedzieć Kochac to nie pytać o nic Bo miłość jest niepokojem Nie zna dnia Który da się powtórzyć Bo miłośc jest niepokojem Nie zna dnia Który da się powtórzyć Nagle świat się mieści w Twoich oczach Już nie wiem czy Ciebie znam Chwile kolorowe przeźrocza Biegna szybko zmienia je czas kochac jak to łatwo powiedzieć Kochac tylko to więcej nic W tym słowie jest kolor nieba Ale także rdzawy pył gorzkich dni W tym słowie jest kolor nieba Ale także rdzawy pył gorzkich dni Jeszcze obok Ciebie moje ramie A jednak szukamy się Może nie pójdziemy już razem Słowa z wolna tracą swój sens Kochac jak to łatwo powiedzieć Kochac to nie pytać o nic Bo miłość jest nie wiadomą Lecz chce wiedzieć Czy wiary starczy mi Bo miłość jest nie wiadomą Lecz chce wiedzieć Czy wiary starczy mi
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Kasia Nosowska: Kocha

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Kasia Nosowska: Kocha

Skomentuj tekst

Kasia Nosowska: Kocha

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Solo (piosenka na Eurowizja 2023) BLANKA (PL)
  „Baby, it’s kind of crazy how else to phrase it with you I lost’ve my senses Baby, what happened to ya? I thought I knew ya But now it’s time to face it Ya hot and cold, high and you’re l”
 • Gladiator (piosenka na Eurowizja 2023) Jann
  „Welcome to the party Say hi to everybody Paid for by Martini but they’re Sippin’ on Bacardi Body’s more than just a flesh You can sell it for success What’s your price what’s your address We c”
 • Booty (piosenka na Eurowizja 2023) Ahlena
  „No, not this again I told you I didn't know he had a girlfriend You took him! You took him from me I didn't steal your guy, boss What does he even see in you I guess... hah He just can't have e”
 • Twój Wzrok Genzie (Hania X Świeży)
  „Wpadłam na twój trop Spotkał mnie twój wzrok Tak w biegu, Byłeś jak ze snu Pierwszy tańca krok Pierwszy dotyk rąk Wśród deszczu strug Gdy zapadał zmrok W końcu czułem coś innego W moment ”
 • TQG (feat. Karol G) Shakira
  „La que te dijo que un vacío se llena con otra persona te miente Es como tapar un herida con maquillaje, no se ve, pero se siente Te fuiste diciendo me superaste (Ey) y te conseguiste nueva novia (No”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • kochać jak to łatwo powiedzieć nosowska
 • kasia nosowska kochać jak to łatwo powiedzieć
 • penetrując spojrzeniem przestrzen nad
 • kochać nosowska tekst
 • kochać to tak łatwo powiedzieć

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Kocha - Kasia Nosowska, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Kocha - Kasia Nosowska. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Kasia Nosowska.