Katarzyna Groniec: Przyznaj

Tekst piosenki

Brak wideo

Katarzyna Groniec

Teksty: 60 Tłumaczenia: 0 Wideo: 9

Tekst piosenki

Katarzyna Groniec: Przyznaj

I znowu wezwę cię Wysłucham wersji twej Ach lepiej lepiej przyznaj się Ach lepiej lepiej przyznaj się Wyznaj mi winy swe Kieruję lampę w oczy twe I widzę strach I dalej przesłuchuję cię To samo słyszę setny raz W ciemnościach kryję swoją twarz ciągle Byś nie mógł ujrzeć co tam w oczach mam Co w oczach mam na dnie Jeżeli się przyznasz Pozwolę ci na sen Dziś znowu torturuję cię I robię to płacząc Nie nigdy nie myślałam że Tak wiele za to będę płacić Zemdlony unosiłeś się niosłam cię niosłam cię Niosłam cię niosłam cię w górę Ty krwawisz - ja całuję cię Czuję cię w bólu La la la la Protokół spisałam: Postępów w sprawie brak... Nowych faktów brak Znów strażnik przyprowadził cię I oddał w moje ręce Już nie potrafię ukryć się I szeptu: kocham ciebie Amnestia nie obejmie mnie nie Nie obejmie mnie nie nie obejmie mnie nigdy Tak jak ja obejmuję cię i jak całuję cię Winna La la la la ... Przyznaję się do winy: naprawdę kocham Aresztujcie mnie
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Katarzyna Groniec: Przyznaj

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Katarzyna Groniec: Przyznaj

Skomentuj tekst

Katarzyna Groniec: Przyznaj

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Wiem Carla Fernandes
  „znów czuje ze tracę grunt pod nogami prze stój nie chcę wiedzieć czy to już co tam wołam z planów został gruzy taka kolej rzeczy , cóż chciałam mieć wszystko na raz i nie wiedział sama co”
 • It'll Be Okay Shawn Mendes
  „Are we gonna make it? Is this gonna hurt?" We can try to sedate it But that never works I start to imagine a world where we don't collide It's making me sick but we'll heal And the sun wil”
 • Nie Znasz Wad Dwa Sławy
  „Od kiedy wszedłem nie wiesz o co common zakręciłem w głowie czy za szybko wstałaś? już przeglądasz moje profilowe skomentujesz czy wkleisz 2 ognie? ty jak gospodarka albo influenserkja albo ”
 • Ratuj (ft. Tribbs) Smolasty
  „Ciągle jestem taki sam Coś zjebałem – to nie ja! Nie chce słuchać twoich rad Nie chce słuchać twoich dram Dla niej będę słodki cham Bukiet róż i nocny włam Dzisiaj nawet whisky sour nie uleczy t”
 • WOW MEGA Patrycja Mołczanow
  „Dzwoni menadżerka, mówi jest nowa oferta WOW MEGA skrzynka i koperta, w niej dycha w papierkach WOW MEGA Komu to zawdzięczam zapytam dzisiaj lusterka słyszę: WOW MEGA WOW MEGA, WOW MEGA, WOW ME”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Przyznaj - Katarzyna Groniec, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Przyznaj - Katarzyna Groniec. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Katarzyna Groniec.