Krystyna Prońko: Jesteś lekiem na całe zło

Tekst piosenki

Krystyna Prońko

Teksty: 45 Tłumaczenia: 0 Wideo: 4
Profil artysty

Tekst piosenki

Krystyna Prońko: Jesteś lekiem na całe zło

WYPISUJESZ HASŁA W MOJEJ DŁONI POTEM SZCZOTKĄ ŚLAD FLAMASTRA DRZESZ. MÓWISZ,ŻE NIKOGO SIĘ NIE BOISZ, ŻE JAK PRZYJDĄ DO NAS TO ICH ZJESZ,CAŁY TY. LIŚCIE Z DRZEW SPADAJĄ MASŁEM NA DÓŁ, TY W TEJ SAMEJ KURTCE SZÓSTY ROK. NA KONCERTACH KRZYCZYSZ: "WIĘCEJ CZADU !" I CZYTAJAC W WANNIE TRACISZ WZROK. JESTEŚ LEKIEM NA CAŁE ZŁO I NADZIEJĄ NA PRZYSZŁY ROK. JESTEŚ GWIAZDĄ W CIEMNOŚCI, MISTRZEM ŚWIATA W RADOŚCI, OTO CAŁY TY,NIE WYJĘTY TY. JESTEŚ LEKIEM NA CAŁE ZŁO, I NADZIEJĄ NA PRZYSZŁY ROK. JESTEŚ ALFĄ OMEGĄ,HYMNEM,KOLĘDĄ OTO CAŁY TY,NIE WYJĘTY TY,TY,TY. GDY GŁUPOTA Z BIEDĄ JUŻ MNIE MAJĄ, ROBISZ MAŁPĘ I MAM W DOMU CYRK. W OCZACH OGNIE ZNÓW SIĘ ZAPALAJĄ, I DLA CIEBIE CHCĘ ZNÓW ŻYĆ.
Autor tekstu: Bogdan Olewicz

Tłumaczenie piosenki

Krystyna Prońko: Jesteś lekiem na całe zło

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Krystyna Prońko: Jesteś lekiem na całe zło

Skomentuj tekst

Krystyna Prońko: Jesteś lekiem na całe zło

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Galácticos Mrozu
  „Rozbijamy bank chciał nam życie w ratach dać miasto lunapark duże dzieci wpadną w szał wchodzi zmiana nocna chować się po kątach wszystko w drobny mak mówią że nie wolno a my z osiedla fam”
 • Let Somebody Go Coldplay x Selena Gomez
  „We had a kind of love i thought that it would never end all my lover all my other all my friend we talked around the circle you talked around and than I love you to the moon and back again ”
 • chciałem ci powiedzieć E V
  „Bo dzisiaj chciałem ci powiedzieć Ze w sumie to nie wiem czy to ma sens Twoje oczy wyznaczały cel Dzisiaj krążę po mieście Nie wiem czego chcę Dam ci kwiaty jak zawsze Później łzy na posadzkę ”
 • Scyzoryk Janosika Intruz
  „Fauna i flora, Janosik z Opola Cyk cyk cyk, Scyzoryk Cyk cyk cyk, Scyzoryk Pracuje umysłem, sercem i rękoma I kitram towar kiedy jestem w trasie Szczęścia mi nigdy nie dała podkowa Jestem z Op”
 • All Eyez On Me Francuz Mordo
  „każdy nawija o ciemnej ulicy na której nawet nie postawił nogi All Eyez On Me wchodzę do klubu kończę wieczór robiąc ją w doggy W hotelu co tydzień z inną dziewczyną Woła mnie pieniądz. Nie kus”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • krystyna prońko jesteś lekiem na całe zło tekst
 • GŁUPOTA Z BIEDĄ JUŻ MNIE MAJĄ, ROBISZ MAŁPĘ I MAM W DOMU CYRK
 • Jesteś lekiem na bale zło tekst

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Jesteś lekiem na całe zło - Krystyna Prońko, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Jesteś lekiem na całe zło - Krystyna Prońko. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Krystyna Prońko.