Krystyna Prońko: Kto da

Tekst piosenki

Brak wideo

Krystyna Prońko

Teksty: 45 Tłumaczenia: 0 Wideo: 4

Tekst piosenki

Krystyna Prońko: Kto da

A KIEDY PAN SZÓSTEGO DNIAFAJKĘ ZAPALIŁ,NAD RZEKĄ SIADŁ,POMYŚLAŁ, ŻE NADSZEDŁ JUŻ CZAS NADZIEJI...I STWORZYŁ NAS.DAŁ ROZUM NAM I MYŚLI ŻARI ZAPOMNIENIA NAJLEPSZY DAR,PRACĘ I NOC CIĘŻKĄ OD SNÓW...WIĘC ŚWIECZKĘ ZAPAL MU.A KTO DAŁ DESZCZ, TRZYDNIOWY DESZCZ?KIEDY TAK TRUDNO JEST SIEBIE ZNIEŚĆ.A KTO DAŁ DESZCZ, ULEWNY DESZCZ?TEN TRZYDNIOWY W SERCU DESZCZ.PO PARU DNICH ZJAWIŁ SIĘ ZŁYI ZACZĄŁ SKRZĘTNIE NAM LICZYĆ SNY,PODRAPAŁ SIĘ W KUDŁATY ŁEBWYMYŚLIŁ NA DOBROĆ LEK..WIĘC DAŁ NAM GRZECH-SŁODKI JAK MIÓDKAZAŁ SWÓJ GRZECH NAD GŁOWĄ NIEŚĆDAŁ W BARZE BRZĘK KIELISZKÓW STU...OGAREK ZAPAL MU.A KTO DAŁ DESZCZ.......
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Krystyna Prońko: Kto da

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Krystyna Prońko: Kto da

Skomentuj tekst

Krystyna Prońko: Kto da

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • CAKE (feat. KIZO) DZIARMA
  „On czuje do mnie pociąg - to nie PKP (uh) Sam nie da się pociąć, albo strzelić w łeb (uh, uh) THC znowu palimy na stres (uh) Nie robi koleżanek moich, rucha tylko mnie Mokre majtki, Netflix, blunt”
 • ORIGAMI (ft. korweta) Ronnie Ferrari
  „nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z pieniędzmi, co? ORIGAMI nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z p”
 • All For You Topky
  „Tried to write you a love song thought I could so far what I told you - you misunderstood it used to be so good what went wrong with us? I remember a night in Montparnasse you gave me a painti”
 • Ghetto Miszel
  „2k22 to 25 powód żeby zarobić rucham czas jak posuwam kroki proste sztuki gorzki boki p branża mnie chce ale ja nie chce jej wiesz jak jest wszystcy chcą mnei zjeść goni papier robieć ”
 • Raper w sutannie Ks. Jakub Bartczak
  „chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś Bramy piekielne go nie przemogą ”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Kto da - Krystyna Prońko, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Kto da - Krystyna Prońko. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Krystyna Prońko.